fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Tüzyev Mozaik Anaokulu

Özel Tüzyev Mozaik Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:00

Özel Tüzyev Mozaik Anaokulu Hakkında

Özel Tüzyev Mozaik Anaokulu İstanbul'un Ataşehir ilçesinde Barbaros Mahallesi'nde bulunmaktadır. Alanında kendini ispatlamış öğretmenler 3 - 5 yaş grubundaki çocuklara okul öncesi eğitim vermektedir. Çocuklar her gün dikkatli bir şekilde izlenip gelişimleri kayıt altına alınmaktadır. Bu kayıtlar günlük veya aylık olarak aileleri ile paylaşılmaktadır. Kimi çocuklar bulundukları ortama daha hızlı adapte olurken kimisi bu konuda sorun yaşamaktadır. Bu sorunu yaşayan çocukların kolay bir şekilde ortama ve arkadaşlarına alışması sağlanmaktadır. Kurum, çocukları hiçbir şekilde sınırlandırmayarak zengin hayal güçleriyle eserler ortaya çıkarmasını sağlamaktadır. Kurumun amacı düşünen, sorgulayan, özgüveni yüksek, kendi ayakları üzerinde duran ve çevresi ile uyumlu bireyler yetiştirmektir.
Özel Tüzyev Mozaik Anaokulu, çok çeşitli aktiviteler yaparak çocukların hangi branşa yönelimli olduğunu saptamaktadır. Bir alanda başarı gösteren çocuklar o konuda daha fazla eğitim alıp kendilerini geliştirmektedir. Kurumda bulunan bahçe ve kapalı spor salonunda fiziksel aktiviteler yapılmaktadır. Yapılan bu aktiviteler çocukların gelişimini olumlu yönde etkilemektedir. Bilgisayar laboratuvarında robotik ve kodlama eğitimi verilmektedir. Bu eğitimde çocuklara temel düzeyde kodlama öğretilmektedir. İngilizce dil eğitimi verilerek çocukların temel seviyede bu dile hakim olması sağlanmaktadır.
Özel Tüzyev Mozaik Anaokulu tam gün okul öncesi eğitim verip giriş saati 08.30 çıkış saati ise 17.00'dir. Ayrıca servis hizmeti ile çocukların okula ulaşımı sağlanmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Tüzyev Mozaik Anaokulu İletişim Bilgileri

Barbaros Mahallesi, Temmuz Sokak, No:4, Ataşehir / İstanbul
0 216 706 6895
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum