fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yakacık Arya Anaokulu

Özel Yakacık Arya Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30
Sabahçı: 07:30/13:00

Özel Yakacık Arya Anaokulu Hakkında

Özel Yakacık Arya Anaokulu Kartal'da 3 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim veren bir okul öncesi kurumdur. Okul öğrencilere tam gün ve yarım gün eğitim alma seçeneği sunmaktadır. Kurum sınıflardaki öğrenci sayısını düşük tutarak eğitimcilere öğrencilerle birebir ilgilenme fırsatı sağlamaktadır. Bu sayede öğrenciler öğretmenlerini her an yanlarında hissetmekte ve karakterlerine uygun eğitim almaktadır.
Okul öğrencilerini bünyesindeki çeşitli fiziksel imkanlarla karşılamaktadır. Bu fiziksel imkanlar öğrencilerin eğitimini çeşitlendirmekte ve onlara birçok aktivite gerçekleştirme fırsatı vermektedir. Kurumda bulunan kapalı spor salonunda öğrenciler ilgilerini çeken sportif faaliyetler gerçekleştirebilmektedir. Öğrenciler bu sayede fiziksel gelişimleri için önemli olan yaşlarını aktif olarak geçirme şansı yakalamaktadır. Özel Yakacık Arya Anaokulu bünyesinde bulunan uyku odası fiziksel aktivitelerden yorulan çocukların uyumasına imkan sağlamaktadır. Bu sayede çocuklar gelişimleri için kritik olan öğlen uykusundan mahrum kalmamaktadır. Okul yaz okulu uygulaması gerçekleştirirken de bu fiziksel imkanlardan yararlanmaktadır. Bu sayede hem çocuklar okuldan ayrı kalmamakta hem de yaz tatilini verimli geçirmektedir.
Özel Yakacık Arya Anaokulu öğrencilerinin karakter gelişimlerini her yönden desteklemeyi amaç edinmektedir. Bu amaçla küçük yaştaki öğrencilere yönelik çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. Halk oyunları, dans ve drama gibi sanatsal aktivitelerle çocukların yaratıcılıklarının gelişmesi sağlanmaktadır. Bunların yanı sıra robotik ve kodlama aktiviteleri sayesinde çocuklar çağın dili olan kodlamayı erken yaşta öğrenmeye başlamaktadır. Çocuklar için yapılan faydalı etkinliklerden bir diğeri müzik aktiviteleridir. Özel Yakacık Arya Anaokulu'nda bulunan müzik kulübünde öğrenciler müzikle iç içe bir eğitim almaktadır. Öğrenciler bu sayede hem ritim duyguları gelişmekte hem de yeteneklerini keşfetmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yakacık Arya Anaokulu İletişim Bilgileri

Yakacık Çarşı Mah. Kıyı Sok. No: 11, Kartal/istanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum