fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yakacık Bahtiyar Anaokulu

Özel Yakacık Bahtiyar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3,5-6
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 07:00/13:00
Öğlenci: 13:00/19:00

Özel Yakacık Bahtiyar Anaokulu Hakkında

Okul İstanbul Kartal’ da yer almaktadır. Yirmi kişilik sınıflarda 3 ve 5 yaş grubu çocuklara okul öncesi eğitimi sağlayan Özel Yakacık Bahtiyar Anaokulu özel bir eğitim kurumudur. . Psikolojik danışmanlık hizmetlerinin de var olduğu okulda çocukların bedensel ihtiyaçlarını gidermek adına uyku odası, yemekhane, revir ve oyun alanı mevcuttur. Okulun güvenlik hizmetlerinin yanında servis, yaz okulu ve organik beslenme hizmetleri de bulunmaktadır Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce tercih edilmiş olup, kulüp olarak değerler eğitimi uygun görülmüştür. Okul üç katlı bir binadan oluşuyor. Okulun her tarafına ünlü Disney kahramanlarının yapıştırmaları ve oyuncakları koyulmuş. Okulun uyku odası çocukların uyku konsantrasyonu sağlayabileceği şekilde dizayn edilmiş. Okulda bir müzik ve jimnastik alanı mevcut. Okulda bazı günlerde konsept partiler ve doğum günü etkinlikleri yapılıyor. Özel Yakacık Bahtiyar Anaokulu eğitim programında, çoklu zekâ gelişimi, özel yetenekli çocuklara özel çalışmalar, değerler eğitimi, müzik ve dans etkinlikleri, özel gün ve haftalarda konsepte uygun faaliyetler, bahçe etkinlikleri, veli katılım programları, mutfak etkinlikleri, Türkçe dil etkinlikleri, fen ve doğa etkinlikleri, yabancı dil etkinlikleri, günlük faaliyetler, bilimsel ve kültürel geziler bulunuyor. Okul öncesi eğitimde amaç çocuklara öğrenmeyi sevdirmek, merak duygusunu geliştirmek, var olan yeteneklerin ortaya çıkmasını sağlamaktır. Satranç ve dama etkinlikleri ile çocukların zekâ gelişimlerine destek olunmaktadır. Okul öncesi matematiği ile çocukların ritmik saymayı öğrenmesi, karakter eğitimi ile kendi yolunu bulması sağlanıyor. Ayrıca okulda halk oyunları, müzik, sanat, atölye çalışmaları, serbest zaman etkinlikleri, kültürel ve sanatsal faaliyetlere de yer verilmektedir. Öğrencilere öğretmen eşliğinde motor gelişimlerini desteklemesi açısından kolaj çalışmaları yaptırılmaktadır. Anadili etkinliklerinde şiir, şarkı, sohbet, tekerleme, parmak kuklası, hikâye tamamlama, problem çözme, canlandırma etkinlikleri yapılmaktadır. Bilişsel etkinliklerde renk ve sayı kavramları, yapı ve doku, zıtlık ve eşitlik kavramları, sıralama, ayırt etme ve basit problem çözme yetenekleri geliştirilmektedir. Branş dersleri, değerler, drama, satranç, İngilizce, aletli müzik, resim, jimnastik bulunuyor. Okulda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğün beslenme programı bulunuyor.

Yorumlar

 • FE

  Okulda hijyene çok önem veriliyor özellikle yemekler konusunda sağlıklı ve lezzetli yemekler yapılıyor her yemeği beğenmeyen kızım bile sorun yaşamadı

 • TY

  Konumu bakımından oldukça güvenilir ve ulaşılabilir bir okul. Öğretmen ve personel seçiminde tecrübeli olmsına dikkat ediyorlar bu da çok nemli bizim için çünkü her imkan olsa da her şey öğretmende bitiyor.

 • EG

  Oğlumuzun ikinci anaokulu taşındığımız için okulunu değiştirmek zorunda kalmıştık. Alışma sorunu yaşar diye çok korktuk başta ancak rehberlik hizmetinin de yardımıyla çok çabuk alıştı ve kaynaştı arkadaşlarıyla. Öğretmenler her daim hem çocuklara hem de bize güleryüzle yaklaşıyorlar. Dersler çeşitli materyallerle daha eğlenceli hale getiriliyor.

 • GA

  Çocukların yaratıcılığının ve kavrama becerisinin gelişmesi açısından eğitim anlayışlarından gayet memnunuz ancak sosyal etkinlikler ve spor derslerinin saatleri daha fazla olsa ve etkili bir şekilde işlense daha da mutlu oluruz.

 • EA

  Konumu bakımından bize yakın olduğu için bu okulla görüşmeye karar verdik ve ilk izlenimimiz çok iyi oldu. Okul yöneticisi ve öğretmenleri güleryüzle karşıladı bizi okul binası sınıfları da gayet temiz ve düzenliydi. Biz de kayıt yaptırdık. hiç de pişman olmadık iyi bir eğitim veriliyor ve sosyal etkinlikleri doyurucu

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yakacık Bahtiyar Anaokulu İletişim Bilgileri

Zeytinlik Cad.cengiz Sok.no:7 Yakacik Kartal/istanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum