fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Menemen 30 Ağustos Anaokulları

Ulukent anaokulları ve kreşlerinin; eğitim ücretlerine, fotoğraflarına ve detaylı bilgilerine hemen ulaşın. Merak ettiğiniz tüm bilgileri kolayca inceleyin.
6 okul bulundu.
%10 İndirim Özel İzmir Can Okulları Anaokulu Özel Okul
Menemen / Ulus Mah.
Özel İzmir Can Okulları Anaokulu verified

Kampüs alanı içerisinde olmasına rağmen aile ortamı gibi güvenle çocuğumu teslim ettiğim bir kurum. ve okuldaki herkes i...

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Küçük Yıldızlar Anaokulu Özel Okul
Menemen / 30 Ağustos Mah.
Özel Küçük Yıldızlar Anaokulu verified

Öğretmenlerin ve idare biriminin veli ve en önemlisi çocuklarla uyumu çok güzel psikolog ile çocuk uyum süreci ve gelişi...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:15 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Menemen Derinsu Anaokulu Özel Okul
Menemen / 30 Ağustos Mah.
Özel Menemen Derinsu Anaokulu verified

Oğlumun 3 yıllık kreş serüveni boyunca çok güzel günler geçirdi.. öğretmenler ve ortam çok iyi çok memnun kaldık. akadem...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Menemen Bahar Anaokulu Özel Okul
Menemen / 30 Ağustos Mah.
Özel Menemen Bahar Anaokulu verified

Başta müdürümüz olmak üzere öğretmenlerimiz çok ilgili butik ve şirin bi okul yazın yetiştirdikleri organik ürünlerle ço...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Diğer Okullar

Özel Bir Dilek Tut Anaokulu Özel Okul
Menemen / 30 Ağustos Mah.
Özel Bir Dilek Tut Anaokulu

Özel Bir Dilek Tut Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Ulukent AKD Kids Anaokulu Özel Okul
Menemen / 30 Ağustos Mah.
Özel Ulukent AKD Kids Anaokulu

Özel Ulukent AKD Kids Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6

Menemen 30 Ağustos Anaokulları

Menemen, İzmir iline bağlı ilçelerden bir tanesidir. Hızla gelişim göstermekte olan Menemen ilçesinin nüfusu da gün geçtikçe artmaktadır. Hızla artan nüfus beraberinde bazı hizmet arayışlarını da getirmektedir. Eğitim hizmeti de bu arayışlardan bir tanesidir. Ulukent anaokulları Menemen ilçesine bağlı özel anaokullarından sıklıkla tercih edilenlerdendir.


Menemen ilçesinde anaokullar çoğunlukla Ulukent bölgesinde yoğunlaşmış durumdadır. Ulukent anaokulları içerisinden size en uygun okulu bulmak için listeleme sayfamız üzerinden filtrelemeleri kullanabilirsiniz. Ulukent anaokullarının güncel detaylı bilgilerine, adreslerine, giriş çıkış saatlerine, sahip oldukları branş derslerine, sınıf mevcutlarına ve birçok bilgiye tek bir listeleme sayfası üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve size en yakın okulu kolayca bulabilirsiniz.


Anaaokulları arayışında olan ve bölgeye yakın konumlarda ikamet eden aileler kendilerine en uygun okulları Ulukent bölgesinde bulmaktadır. Okulların konum bilgilerini görüntüleyerek sizlere en yakın okulu kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Servis imkanı olan okulları filtreleyerek çocuğunuzun okula güvenle ulaşmasını sağlayacak Ulukent kreşlerini görüntüleyebilirsiniz.


Ulukent kreşleri çoğunlukla butik yapıda eğitim vermekte olan okul öncesi kurumlardır. Butik anaokullarının öğrencilerle daha birebir iletişime geçebiliyor olması, daha fazla kulüp sayısına ve aktivitelere sahip olması ailelerin butik anaokulu seçme sebeplerinden olabilmektedir. Butik anaokullarının öğrencilere sunduğu imkanları ve yabancı dil olanaklarını, yaz okulu imkanlarını, hangi eğitim anlayışına bağlı olarak eğitim verdiklerini ve branş derslerini listeleme sayfası üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.


30 Ağustos Mahallesi’nde bulunan anaokullarının profil sayfalarından yorumlara ulaşabilirsiniz. Ulukent anaokulu yorumları üzerinden gerçek veli ve öğretmen deneyimlerini, kurumların idari ve öğretmen kadrosuna dair izlenimleri öğrenebilirsiniz. Siz de daha önce deneyimlediğiniz okulların sayfalarına yorum yaparak okul arayışında olan diğer ailelere yardımcı olabilirsiniz.


Menemen anaokullarının sayısı her geçen gün artan ihtiyacı karşılamak adına artmaktadır. Bu artış ailelerin seçim konusunda elini güçlendirmektedir. Aileler daha fazla seçenek arasından kendilerine en uygun okulu bulabilmektedir. Bölgedeki kurumların sayısı arttıkça kurumların fiyat bilgisi de değişkenlik göstermektedir. Ulukent anaokulları fiyatları 2.500 TL ile 4.500 TL arasında yer almaktadır. Böylelikle her aile kendi bütçesine uygun kurum bulabilmektedir. Ulukent anaokulları fiyat bilgileri kurumların fiziksel imkanlarına, öğrencilerine sağladıkları olanaklara bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum