fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Balım Anaokulu

Özel Balım Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Balım Anaokulu Hakkında

İzmir ilinin Gaziemir semtinde bulunan Özel Balım Anaokulu 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim vermektedir. Kurumda oyun etkinlikleri ile eğlenerek öğrenmeye dayalı eğitim verilmektedir. Kurumun amacı oynarken eğlenen, eğlenirken öğrenen, öğrenip sorgulayan, sorgulayıp araştıran, araştırırken keyif duyan mutlu çocuklar yetiştirmektir.
Özel Balım Anaokulu futbol, bisiklet, ip atlama, masa tenisi, golf aktivitelerine önem verilmektedir. Kurumun eğitim programında sanat etkinlikleri, ana dili etkinlikleri, el becerilerini ve kaslarını geliştirme programları, haftada 5 ün İngilizce eğitimi, halk oyunları etkinlikleri, fen bilimleri deneyleri, yaratıcı drama eğitimi, rehberlik hizmeti sunulmaktadır. Rehberlik bölümünce ailelere seminerler, öğrencilere önleyici ve gelişimsel eğitimler verilmektedir. Kurumda çocukların sosyal, aktif, bağımsız, mutlu bireyler olmalarına önem verilmektedir.

Yorumlar

  • Bk

    Biz Balım anaokulu ailesini bu sene tanıdık,iyiki tanıdık.Hepimizin çok kıymetli çocuklarını emanet etmeye çekindiği gibi bizimde en değerlimiz kızımızı hiç birbirimizden ayrılmamışken,nasıl emanet edeceğimizi düşünürken çok sevdiğim dostumun tavsiyesi üzerine Aliye hanım ve tatlımı tatlı öğretmenleri ile tanıştık.Kreşe gittiğimiz gün bize gözlerindeki sevgi ile kapıyı açan Aliye hanım ve içeri girdiğimizde bizi güler yüz ile karşılayan öğretmenlerimiz ve içeride birbirinden mutlu minicik gülen yüzler. Kızımın hiç bu kadar çabuk adapte olacağını düşünmemiştik ki biz ilk defa ayrılıyorduk birbirimizden :) Öğretmenimiz Elif hanıma ilgisinden,güker yüzünden,alışma sürecinde kızıma olan desteğinden dolayı ayrıca minnettarız.Kızım okul saatini sabırsızlık ile bekliyor.Kreş arayışı içinde olanlara öocuğunuz evden mutlu çıksın eve mutlu olarak dönmesini istiyorsanız kesinlikle Balım ailesini tanımalısınız.Söylediklerimin yanında okulda yapılan eğitim ve aktiviteler ilede çocuklar öok mutlu ve heycanlılar.Lütfen okul srayışında kendi egonuzu değil çocuklarımızın mutluve huzurlu olmadını düşünün.Benim kızım kreş sastini dörtgöz ile bekleyip gülerek oynayarak huzurlu bir şekilde eve dönüyor.Teşekkürler Balım ailesi sizleri çok seviyoruz

  • 4 YIL ÖNCE ANAOKULU ARAYIŞINA GİRDİĞİMDE YİNE TAVSİYE ÜZERİNE GİDİP GÖRÜŞTÜĞÜM BİR OKULDU . HAYATIMDA İYİ Kİ DEDİĞİM ŞEYLERDEN BİRİDİR. BAŞTA ALİYE HANIM OLMAK ÜZERE TÜM GÜZEL SEVECEN ÖĞRETMENLERİMİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYORUM .OĞLUMLA İLGİLİ PEK ÇOK KONUDA YARDIMCI OLDULAR BANA IŞIK OLDULAR .ÇOCUKLAR İÇİN TEMİZ HİJYENİK ,SOSYAL AKTİVİTELERİ BOL OLAN ,ATATÜRK İLKELERİ DOĞRULTUSUNDA YÜRÜYEN ,SANATA VE EĞİTİME ÖNEM VEREN GAYET SEVİYELİ VE AYNI ZAMANDA SIMSICAK TEBESSÜMLERİN OLDUĞU BİR ANAOKULU.İYİ Kİ TANIMIŞIM SİZLERİ.OĞLUM BU KONUDA ÇOK ŞANSLI .İLK ÖĞRETMENİMİZ ELİF TURAN VE ŞİMDİKİ ÖĞRETMENİMİZ KÜBRA KOÇ SİZLERE DE AYRICA TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYORUM .

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Balım Anaokulu İletişim Bilgileri

Atıfbey Mahallesi 11/3 Sokak No:14/a Gaziemir/izmir
0 232 252 36** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum