fb

Gaziemir Anaokulları

Gaziemir ilçesindeki kreş ve anaokullarından size en uygun olanı hemen keşfedin; veli yorumları, fotoğraf galerileri ve daha fazlasına ulaşın!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
30 okul bulundu.
Özel Gaziemir Ataışığı Anaokulu Özel Okul
Özel Gaziemir Ataışığı Anaokulu

Gaziemirde ikamet eden anne babalara gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğimiz bir kreş.asiye hocam ve öğretmen arkadaşl...

Özel İzmir Hayal Dünyası Anaokulu Özel Okul
Özel İzmir Hayal Dünyası Anaokulu

Gaziemide anaokulu arıyorsanız şiddetle tavsiye edebileceğim tek yer kızım 3 yaşından ilkokula gidene kadar hayal dünyas...

Özel Balım Anaokulu Özel Okul
Özel Balım Anaokulu

4 yıl önce anaokulu arayışına girdiğimde yine tavsiye üzerine gidip görüştüğüm bir okuldu . hayatımda iyi ki dediğim şey...

Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu Özel Okul
Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu

Aile sicakligi var cocuklarda bunu hissediyo cocuklarin herseyiyle ilgileniyolar hasta atesli cocuklarin ilac saatlerine...

Özel Aslan Kral Anaokulu Özel Okul
Özel Aslan Kral Anaokulu

Hem çocuklarımıza aile sıcaklığı veriyor hem de kuralları çok iyi bir şekilde öğretiyorsunuz, eğlenirken öğreniyorlar.he...

Özel Denizkızı Anaokulu Özel Okul
Özel Denizkızı Anaokulu

En değerli varlıklarımıza katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. eğer ki soran olursa okul öncesin de 10 numara ;)

Özel Papatya Anaokulu Özel Okul
Özel Papatya Anaokulu

Özel Papatya Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi Özel Okul
Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi

Özel Gaziemir Bebek Akademisi Kreşi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sevecen Anaokulu Özel Okul
Özel Sevecen Anaokulu

Özel Sevecen Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir Helen Doron Anaokulu Özel Okul
Özel Gaziemir Helen Doron Anaokulu

Özel Gaziemir Helen Doron Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Ege Üniversitesi G.V.O. Anaokulu Özel Okul
Özel İzmir Ege Üniversitesi G.V.O. Anaokulu

Özel İzmir Ege Üniversitesi G.V.O. Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir Şirinler Anaokulu Özel Okul
Özel Gaziemir Şirinler Anaokulu

Özel Gaziemir Şirinler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Şen Arılar Anaokulu Özel Okul
Özel Şen Arılar Anaokulu

Özel Şen Arılar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Neşeli Anaokulu Özel Okul
Özel Neşeli Anaokulu

Özel Neşeli Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mercan Adası Anaokulu Özel Okul
Özel Mercan Adası Anaokulu

Özel Mercan Adası Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Anaokulu

Özel İzmir Dokuz Eylül Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir AKD Kids Anaokulu Özel Okul
Özel Gaziemir AKD Kids Anaokulu

Özel Gaziemir AKD Kids Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Minik Tebessüm Anaokulu Özel Okul
Özel Minik Tebessüm Anaokulu

Özel Minik Tebessüm Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İsabet Okulları Gaziemir Anaokulu Özel Okul
Özel İsabet Okulları Gaziemir Anaokulu

Özel İsabet Okulları Gaziemir Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Rota Koleji Gaziemir Anaokulu Özel Okul
Özel Rota Koleji Gaziemir Anaokulu

Özel Rota Koleji Gaziemir Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gaziemir Palmiye Anaokulu Özel Okul
Özel Gaziemir Palmiye Anaokulu

Özel Gaziemir Palmiye Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kent Koleji Gaziemir Anaokulu Özel Okul
Özel Kent Koleji Gaziemir Anaokulu

Özel Kent Koleji Gaziemir Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İzmir Anaokulu Özel Okul
İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İzmir Anaokulu

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları İzmir Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Minik Eller Kreş ve Gündüz Bakım Evi Özel Okul
Özel Minik Eller Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Özel Minik Eller Kreş ve Gündüz Bakım Evi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esbaş Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Özel Esbaş Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Esbaş Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Gaziemir Anaokulları

Gaziemir, aranan her türlü özelliğe sahip anaokullarını bünyesinde barındıran, farklı kültürlerden insanların yaşadığı ve eğitim seviyesinin yüksek olduğu İzmir'in önemli bir ilçesidir. İlçedeki ebeveynlerin birçoğu çalıştığından çocuklarını bırakabilecekleri anaokulları araştırmaktadır. Bölgede okul öncesi eğitim veren anaokullarının tamamını görüntüleyip karşılaştırmalar yaparak çocuğunuz için en uygun okulu sitemiz üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip anaokullardan randevu alabilir, kayıt bilgilerini öğrenebilirsiniz.


Gaziemir anaokulları genellikle müstakil binalarda hizmet vermektedir. Eğitim hayatına atılan ilk adımın sağlam olması öğrencinin gelecekte alacağı eğitimin niteliğini direkt etkilemektedir. Bunun bilincinde olan Gaziemir'deki anaokulları öğrencilerinin akademik başarıya ulaşması, iletişim becerilerini geliştirebilmesi, problem çözme yetkinliğine sahip olması adına kendilerini sürekli geliştirmekte ve velilerinin görüşlerine önem vermektedir. Sizlerde Gaziemir anaokullarının; fotoğraflarına, hangi yaş öğrenci kabul ettiğine, öğrencilere sundukları fiziksel imkanlara, hakkında yazılarına, sınıf mevcutlarına ve adres bilgilerine okul profillerinden ulaşabilir, eğitim yaklaşımları ile ilgili bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Veli yorumları okul tercihinde sizlere güçlü referanslar olabilmektedirler. Çünkü veliler herhangi bir çıkar gözetmeksizin tarafsız bir şekilde anaokulları ile ilgili görüşlerini paylaşmaktadırlar. Sizler de bu yorumları okul sayfalarından okuyabilir okulların artıları ve eksik kaldıkları noktaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Gaziemir anaokulları her bütçeye hitap edebilecek bir fiyat bandına sahiptir. Okulun kalitesiyle ve sunduğu olanaklarla doğru orantılı olarak artan okul ücretlerine ulaşmak için sitemize ücretsiz üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Okullardan sizler için aldığımız indirimler ile çeşitli kayıt avantajları elde edebilirsiniz. Bu avantajlardan yararlanmak için anaokullarının erken kayıt dönemlerini görüntüleyebilir, okul fiyatları arasında karşılaştırmalar yaparak size en uygun olanları listeleyebilirsiniz.


Kreşler 0 ile 2 yaş arasında da öğrenci kabul ettiklerinden bu yaşa aralığında çocuğa sahip olan veliler tarafından tercih edilmektedir. Kreşler çocukların gün içinde her türlü ihtiyacını karşılayabilecek niteliklere sahip kurumlardır. Gaziemir kreşlerinin eğitim hedeflerine, haritadaki konumlarına görüntüleyerek size en yakın olanlar ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Gaziemir anaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum