fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Özel Kaktüs Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10

Özel Kaktüs Anaokulu Hakkında

Özel Kaktüs Anaokulu, çok yönlü eğitim anlayışı ve öğrencileriyle birebir ilgilenme prensibiyle dikkat çekmektedir. Kurum, öğretmen başına düşen öğrenci sayısını azaltmak adına sınıf mevcutlarını sınırlı tutmaktadır. Böylece öğretmenlerin öğrencileri tanıma ve karakterlerine özgü eğitim verme fırsatı artmaktadır. Okulda öğrencilere yönelik akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktiviteler sayesinde öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilmekte ve okul öncesi eğitimden aldıkları fayda artmaktadır. Kurumda düzenlenen robotik ve kodlama ve bilişim kulübü aktiviteleri sayesinde de öğrencilerin çağın teknolojilerine hakim bireyler olmaları sağlanmaktadır. Özel Kaktüs Anaokulu, küçük yaştaki öğrencilerinin fiziksel aktiviteler gerçekleştirmesine özen göstermektedir. Bu doğrultuda okulda atletizm, beden eğitimi, jimnastik ve yoga faaliyetleri yürütülmektedir. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkarılması sağlanmaktadır. Okulda bu aktivitelerin dışında sanatsal faaliyetler de gerçekleştirilmektedir. Ebru, dekoratif sanatlar, el sanatları, origami, seramik kulübü ve görsel sanatlar aktiviteleriyle öğrencilerin sanatsal yönleri beslenmektedir.
Özel Kaktüs Anaokulu'nda yabancı dil eğitimi önemli yer kaplamaktadır. Küçük yaştaki öğrencilerin dünya vizyonu edinmeleri için yoğun olarak İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Branşında uzman eğitimciler, verdikleri kapsamlı yabancı dil eğitimiyle öğrencilerinin birden fazla dili etkin olarak konuşmasını amaçlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kaktüs Anaokulu İletişim Bilgileri

Aydınlıkevler Mah. 6796/2 Sok. No:55, Çiğli / İzmir
0 232 335 1298
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum