fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Çiğli Anaokulları

Çiğli ilçesindeki kreş ve anaokullarının eğitim anlayışlarını velilerin yorumlarından öğrenmek ve aradığınız okullun imkanlarını görmek için listelerimizi inceleyin. İzmir'de bulunan özel anaokulları hakkında ayrıntılı bilgi almak için Çiğli özel anaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
40 okul bulundu.
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu verified

Özel Mavişehir 3 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilgiç Çocuk Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Bilgiç Çocuk Anaokulu

Eğitimi, baştan sona tüm kadrosunun güleryüzü ve aile sıcaklığı... gözümüz asla arkada kalmıyor. hepsine teşekkür ediyor...

Özel Sasalı Küçük Şeyler Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Sasalı Merkez Mah.
Özel Sasalı Küçük Şeyler Anaokulu

Eğitimi çok kaliteli. fiziki imkanları, gezdiğim tüm okullar içerisindeki en iyisi. sınıflar çok büyük, spor salonu küt...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel İzmir Peri Masalı Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel İzmir Peri Masalı Kreş ve Gündüz Bakımevi

Güvenle çocuğunuzu bırakabileceğiz, hem eğitim ile hemde özbakım konusunda ileri derecede gelişmiş bir kurum. kurumda ön...

Özel Düş Mucitleri Bilim Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Düş Mucitleri Bilim Anaokulu

Cok vizyoner yoneticilerin okdugu ve her seyin buyuk bir ozenle ve samimiyetle sevilerek yapildigi bir okul.. idealist v...

Özel Çiğli Kırmızı Otobüs Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Kırmızı Otobüs Anaokulu

İzmir için eşsiz bir anaokulu diyebilirim 2 yıldır devam ettiğimiz okulumuzun hem imkanlarından hem tüm çalışan kadrosun...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Nazlı Akbalık Montessori Çiğli Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Nazlı Akbalık Montessori Çiğli Anaokulu

Çocuğumu güvenerek gönderdiğim için ve kattıkları her güzel şey için nazlı akbalık anaokuluna teşekkür ederim. öğretmen...

Özel Çiğli Rüya Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Egekent Mah.
Özel Çiğli Rüya Bahçesi Anaokulu

Özel Çiğli Rüya Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli AKD Kids Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli AKD Kids Anaokulu

Özel Çiğli AKD Kids Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Saysen Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Saysen Anaokulu

Özel Çiğli Saysen Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Levent Uysal Gelişim Gündüz Bakımevi Özel Okul
Çiğli / Ataşehir Mah.
Özel Levent Uysal Gelişim Gündüz Bakımevi

Özel Levent Uysal Gelişim Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
Özel Panda Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Panda Anaokulu

Özel Panda Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Çiğli Flamingo Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Flamingo Anaokulu

Özel Çiğli Flamingo Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Tanı Koleji Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Çiğli Tanı Koleji Anaokulu

Özel Çiğli Tanı Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
Özel İzmir Ataşehir Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Atatürk Mah.
Özel İzmir Ataşehir Doğa Koleji Anaokulu

Özel İzmir Ataşehir Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavişehir Martı Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Ataşehir Mah.
Özel Mavişehir Martı Anaokulu

Özel Mavişehir Martı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Dahi Çocuk Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel İzmir Dahi Çocuk Anaokulu

Özel İzmir Dahi Çocuk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Pembe Kule Montessori Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Pembe Kule Montessori Anaokulu

Özel Çiğli Pembe Kule Montessori Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İlk Masalım Anaokulu Özel Okul
Çiğli / İnönü Mah.
Özel İlk Masalım Anaokulu

Özel İlk Masalım Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Çiğli Final Okulları Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Çiğli Final Okulları Anaokulu

Özel Çiğli Final Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Ekin Koleji Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Ataşehir Mah.
Özel Çiğli Ekin Koleji Anaokulu

Özel Çiğli Ekin Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Madalyon Montessori Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Aydınlıkevler Mah.
Özel Madalyon Montessori Anaokulu

Özel Madalyon Montessori Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavişehir Bilfen Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Yeni Mahalle Mah.
Özel Mavişehir Bilfen Anaokulu

Özel Mavişehir Bilfen Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Maltepe Mah.
Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu

Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Lugo Kids Anaokulu Özel Okul
Çiğli / Ataşehir Mah.
Özel Lugo Kids Anaokulu

Özel Lugo Kids Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çiğli Anaokulları

Çiğli İzmir'in sanayisi gelişmiş ve göçebe insanların yaşadığı önemli kültürel değerlere sahip ilçelerinden biridir. Bölgedeki anaokullarının amacı bünyesindeki öğrencileri akademik açıdan yeterli seviyeye getirip donanımlı bireyler olarak hayatlarına emin adımlarla devam etmelerini sağlamaktır. Çiğli anaokulları çalışan anne ve babaları düşündüğünden esnek çalışma saatlerine sahiptir. Bu bağlamda okula giriş ve çıkış saatlerine ebeveynlerin istekleri doğrultusunda şekillendirilebilmektedir.


Çiğli'deki anaokulları okul öncesi eğitimde uzun süredir faaliyette olan kurumlar olması özelliğiyle velilerin çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabilecekleri birer eğitim yuvaları durumundadır. Sizler de bölgede bulunan anaokullarına ulaşmak ve kayıt hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çiğli'deki anaokullarının; fotoğraf galerilerine, sınıf mevcutlarına, rehberlik biriminin olup olmadığı bilgisine, hakkında yazılarına ve haritadaki konumlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir ve çocuğunuz için en ideal okulu vakit kaybetmeden keşfedebilirsiniz. Okul profillerinde bulunan ve okulları daha önce deneyimlemiş veli ve öğretmenler tarafından yapılan yorumlar sayesinde anaokullarının artı ve eksik yönlerini tarafsız gözlerden öğrenebilirsiniz. Aradığınız her nitelikte okul bulabileceğiniz Buca anaokulları listemiz ile okulları tek tek gezmeye gerek kalmadan en iyi okulları inceleyebilirsiniz.


Çiğli'de butik anaokulları dışında okul öncesi eğitim hizmeti veren köklü kolejler de bulunmaktadır. Çiğli'deki kolejlerde öğrenci başına düşen materyal sayısı fazla ve bahçeleri büyük olduğundan veliler tarafından tercih edilebilmektedirler. Bunun dışında çocuklara erken yaşlarda uzman eğitmen kadrosu ile yabancı dil dersleri veren kolejler bu anlamda diğer anaokullarından ayrılmaktadır. Bölgede öne çıkan kolej anaokulları ise; Özel Mektebim Okulları Çiğli Anaokulu, Özel Çiğli Doğa Koleji Anaokulu ve Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu şeklindedir. Bu okulların detaylı tüm bilgilerine bir arada ulaşmak isterseniz özel olarak hazırladığımız anaokulu profillerimize göz atabilir, uygun olduğunu düşündüklerinizden kolayca randevu alabilirsiniz.


Çiğli anaokul fiyatları mahalleden mahalleye farklılık göstermektedir. Okul sayfalarından bölgede bulunan anaokullarının fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun anaokulu bulabileceğiniz Çiğli anaokulları genellikle kırtasiye masrafı da talep etmekte ve bunu yıllık olarak almaktadırlar. Ayrıca erken kayıt dönemlerinde anaokulları çeşitli fiyat avantajları sağlamaktadırlar. Anaokullarının erken kayıt dönemlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.


Çiğli kreşleri 0 ile 3 yaş arası öğrenci kabul ettiklerinden çocuğu bu yaş aralığında olan ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Kreşler çocukların oyun oynayabilecekleri ve iletişim becerilerini geliştirebilecekleri eğitim yuvalarıdır. Çocukların yaş özelliklerine dikkat edilerek hazırlanmış sınıfları ile hizmet veren Çiğli'deki kreşleri hızlıca görüntüleyebilir ve detaylı bilgilerini okuyabilirsiniz.

Çiğli anaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum