fb

Çiğli Okulları

Çiğli ilçesindeki kreş ve anaokullarının eğitim anlayışlarını velilerin yorumlarından öğrenmek ve aradığınız okullun imkanlarını görmek için listelerimizi inceleyin.

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
31 okul bulundu.
Özel Nazlı Akbalık Montessori Çiğli Anaokulu Özel Okul
Özel Nazlı Akbalık Montessori Çiğli Anaokulu

Çocuğumu güvenerek gönderdiğim için ve kattıkları her güzel şey için nazlı akbalık anaokuluna teşekkür ederim. öğretmen...

Özel Küçük Adımlar Anaokulu Özel Okul
Özel Küçük Adımlar Anaokulu

Okul öncelikle güvenilecek gözünüz arkada kalmayacak bir okul.tam bir aile ortamı.okulun sahibi mustafa bey çocuklar tar...

Özel Madalyon Montessori Anaokulu Özel Okul
Özel Madalyon Montessori Anaokulu

Özel Madalyon Montessori Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Saysen Anaokulu Özel Okul
Özel Çiğli Saysen Anaokulu

Özel Çiğli Saysen Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Peri Masalı Kreş ve Gündüz Bakımevi Özel Okul
Özel İzmir Peri Masalı Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel İzmir Peri Masalı Kreş ve Gündüz Bakımevi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Karşıyakam Anaokulu Özel Okul
Özel Karşıyakam Anaokulu

Özel Karşıyakam Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Dahi Çocuk Anaokulu Özel Okul
Özel Çiğli Dahi Çocuk Anaokulu

Özel Çiğli Dahi Çocuk Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Mavişehir 3 Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel İzmir Mavişehir 3 Doğa Koleji Anaokulu

Özel İzmir Mavişehir 3 Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Okulları Çiğli Anaokulu Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Çiğli Anaokulu

Özel Mektebim Okulları Çiğli Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sasalı Küçük Şeyler Anaokulu Özel Okul
Özel Sasalı Küçük Şeyler Anaokulu

Özel Sasalı Küçük Şeyler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Küçük Kaptan Anaokulu Özel Okul
Özel Küçük Kaptan Anaokulu

Özel Küçük Kaptan Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Pembe Kule Montessori Anaokulu Özel Okul
Özel Çiğli Pembe Kule Montessori Anaokulu

Özel Çiğli Pembe Kule Montessori Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Mini Haus Anaokulu Özel Okul
Özel Çiğli Mini Haus Anaokulu

Özel Çiğli Mini Haus Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Koru Anaokulu Özel Okul
Özel Koru Anaokulu

Özel Koru Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Ekin Anaokulu Özel Okul
Özel Çiğli Ekin Anaokulu

Özel Çiğli Ekin Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İlk Masalım Anaokulu Özel Okul
Özel İlk Masalım Anaokulu

Özel İlk Masalım Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Türk Koleji Büyükçiğli Anaokulu Özel Okul
Özel İzmir Türk Koleji Büyükçiğli Anaokulu

Özel İzmir Türk Koleji Büyükçiğli Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli IAOSB Gelişim Çocuk Evi-2 Özel Okul
Özel Çiğli IAOSB Gelişim Çocuk Evi-2

Özel Çiğli IAOSB Gelişim Çocuk Evi-2 aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Park Yaşam Ataşehir Münevver Hanım Anaokulu Özel Okul
Özel Park Yaşam Ataşehir Münevver Hanım Anaokulu

Özel Park Yaşam Ataşehir Münevver Hanım Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Düş Mucitleri Bilim Anaokulu Özel Okul
Özel Düş Mucitleri Bilim Anaokulu

Özel Düş Mucitleri Bilim Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu

Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli AKD Kids Anaokulu Özel Okul
Özel Çiğli AKD Kids Anaokulu

Özel Çiğli AKD Kids Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çiğli Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Çiğli Doğa Koleji Anaokulu

Özel Çiğli Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kuantum Çocuk Akademisi Özel Okul
Özel Kuantum Çocuk Akademisi

Özel Kuantum Çocuk Akademisi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mavişehir Martı Anaokulu Özel Okul
Özel Mavişehir Martı Anaokulu

Özel Mavişehir Martı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çiğli Okulları

Çiğli İzmir'in sanayisi gelişmiş ve göçebe insanların yaşadığı önemli kültürel değerlere sahip ilçelerinden biridir. Bölgedeki anaokullarının amacı bünyesindeki öğrencileri akademik açıdan yeterli seviyeye getirip donanımlı bireyler olarak hayatlarına emin adımlarla devam etmelerini sağlamaktır. Çiğli anaokulları çalışan anne ve babaları düşündüğünden esnek çalışma saatlerine sahiptir. Bu bağlamda okula giriş ve çıkış saatlerine ebeveynlerin istekleri doğrultusunda şekillendirilebilmektedir.


Çiğli'deki anaokulları okul öncesi eğitimde uzun süredir faaliyette olan kurumlar olması özelliğiyle velilerin çocuklarını gönül rahatlığıyla bırakabilecekleri birer eğitim yuvaları durumundadır. Sizler de bölgede bulunan anaokullarına ulaşmak ve kayıt hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çiğli'deki anaokullarının; fotoğraf galerilerine, sınıf mevcutlarına, rehberlik biriminin olup olmadığı bilgisine, hakkında yazılarına ve haritadaki konumlarına sitemiz üzerinden ulaşabilir ve çocuğunuz için en ideal okulu vakit kaybetmeden keşfedebilirsiniz. Okul profillerinde bulunan ve okulları daha önce deneyimlemiş veli ve öğretmenler tarafından yapılan yorumlar sayesinde anaokullarının artı ve eksik yönlerini tarafsız gözlerden öğrenebilirsiniz. Aradığız her nitelikte okul bulabileceğiniz Buca anaokulları listemiz ile okulları tek tek gezmeye gerek kalmadan en iyi okulları inceleyebilirsiniz.


Çiğli'de butik anaokulları dışında okul öncesi eğitim hizmeti veren köklü kolejler de bulunmaktadır. Kolejlerde öğrenci başına düşen materyal sayısı fazla ve bahçeleri büyük olduğundan veliler tarafından tercih edilebilmektedirler. Bunun dışında çocuklara erken yaşlarda uzman eğitmen kadrosu ile yabancı dil dersleri veren kolejler bu anlamda diğer anaokullarından ayrılmaktadır. Bölgede öne çıkan kolej anaokulları ise; Özel Mektebim Okulları Çiğli Anaokulu, Özel Çiğli Doğa Koleji Anaokulu ve Özel Çiğli Denge Koleji Anaokulu şeklindedir. Bu okulların detaylı tüm bilgilerine bir arada ulaşmak isterseniz özel olarak hazırladığımız anaokulu profillerimize göz atabilir, uygun olduğunu düşündüklerinizden kolayca randevu alabilirsiniz.


Çiğli anaokul fiyatları mahalleden mahalleye farklılık göstermektedir. Okul sayfalarından bölgede bulunan anaokullarının fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun anaokulu bulabileceğiniz Çiğli anaokulları genellikle kırtasiye masrafı da talep etmekte ve bunu yıllık olarak almaktadırlar. Ayrıca erken kayıt dönemlerinde anaokulları çeşitli fiyat avantajları sağlamaktadırlar. Anaokullarının erken kayıt dönemlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.


Çiğli kreşleri 0 ile 3 yaş arası öğrenci kabul ettiklerinden çocuğu bu yaş aralığında olan ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Kreşler çocukların oyun oynayabilecekleri ve iletişim becerilerini geliştirebilecekleri eğitim yuvalarıdır. Çocukların yaş özelliklerine dikkat edilerek hazırlanmış sınıfları ile hizmet veren Çiğli'deki kreşleri hızlıca görüntüleyebilir ve detaylı bilgilerini okuyabilirsiniz.

Çiğli anaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum