fb
Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu

Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:30
Sabahçı: 07:30/12:30
Öğlenci: 12:30/19:30

Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu Hakkında

İzmir Gaziemir’de bulunan, Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu tarafından sunulan, alanında uzman öğreticiler ve oyun ablaları yardımıyla, 3-6 yaş arasında bulunan çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilir ve doğru bir eğitim almasını sağlayabilirsiniz.
Okulda tam gün, yarım gün ve oyun grupları olarak kayıtlar alınmaktadır. Dilediğiniz zaman okulun anlaşmalı olduğu uzman eğiticileri ile veya pedagoglar ile çocuğunuz hakkında danışmak istediklerinizi danışabilir ve kişisel bir yol çizebilirsiniz. Çocuğunuz Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu'nda kendisini evinde gibi güvenli ve huzurlu hissetmekle kalmaz, aynı zamanda sunuyor olduğu birçok farklı branş sayesinde kişisel becerilerini, bilişsel zekasını, Türkçe ve İngilizce konuşma becerisini, bedensel performansını ve entellektüel altyapısını da geliştirir.
Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu'nu diğer ana okullarından ayıran en önemli özelliği, en kritik süreçlerden birisi olan çocuğun ebeveynlerinin yanından ayrılıp anaokuluna alışma sürecinde yaşadığı sıkıntıları ve bu dönemi en sorunsuz ve profesyonel şekilde yönetiyor olmasıdır. Okul içerisinde minimum seviyede paketli veya hazır içecek ve yiyecekler kullanılmaktadır. Her gün, her öğün için ayrı ve protein/karbonhidrat dengesini koruyucu besinler mutfakta hazırlanmaktadır. Kısacası, gerek sağlık, gerek hijyen, gerekse sunduğu eğitimin içeriği ve kalitesi açısından yaptığı işi en iyi şekilde yapmaya odaklıdır. Çocuklarınıza kendi çocuklarından farksız bakmaktadır.
Sınırlı kontenjan sayısından dolayı "Erken Kayıt Avantajları'nı" konuşmak için siz değerli velileri tanışmak için bir kahve içmeye okulumuza bekliyoruz.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Organik Beslenme
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi
Basketbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Origami
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • T. A.

  Günün büyük bir bölümü orada geçiren çocuğumun sevgi dolu sıcacık öğretmenleri var çocuklarımızın iyi bir eğitim alması ve güvende, mutlu olması için ellerinden geleni yapıyorlar. Emeklerini ödeyemeyiz

 • L.

  Great kindergarden. We are from Italy and we really appreciated both the kindness and skills of all the teachers group. Really polite and propositive with our daughter who didn't speak turkish at all. Now after 4 months she is able not only to discuss with other children but also to understand everything. Great professional team at an home stile kindergarden

 • C.

  Gerek öğretmenlerimizin sıcak kanlılığı gerekse okul içindeki düzen herşey çok güzel her bir çocuğu benimseyip ilgilenmeleri ve yapılan etkinlikler eğitim çocuklarımızın gelişimi için çok etkili iyiki varlar iyi ki var minik uğur böceği anaokulu

 • S.

  OTİMMA YAPISI! " Değerlendirme: mükemmel Mükemmel yapı! Personel hazır ve nazik. Ayrıca mükemmel bir okul ve eğitim planlaması (çocuklar oyunlar gibi birçok etkinlik - çalışma dili - anaokulu-dans) önerilir!

 • S.

  EXCELLENT STRUCTURE! " Rating: Excellent Excellent structure! Staff prepared and kind. Also excellent school and educational planning (children do a lot of activities such as games - study languages ​​- preschooling-dance) highly recommended!

 • A. Ö.

  Iki cocugumun da okulda okumakta. Gerek ögretmenlerin ve yönetimin ögrencigle ayri ayri titizlikle ilgilenmleri,gerek verilen egitim kalitesi, Hatta verilen saglikli ve katkisiz yemeklere kadar hersey icin muhesen bir anaokulu denebilir.

 • S. k.

  Aile sicakligi var cocuklarda bunu hissediyo cocuklarin herseyiyle ilgileniyolar hasta atesli cocuklarin ilac saatlerine kadar.okula gelmedigimiZ gunlerde arayip merak ediyolar memnununuz

"Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Minik Uğur Böceğim Anaokulu İletişim Bilgileri

Irmak Mahallesi, 38 Sokak, Zeytin Park Sitesi, No: 89/a, Gaziemir/izmir
0 232 935 91** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum