fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Çankaya Çankaya Okulları

Çankaya Çankaya Okulları, özel okul fiyatları, veli yorumları, fiziki imkanları ve fotoğraflarını kolayca inceleyin! Size en uygun kurumu kolayca bulun!
7 okul bulundu.
Özel Little Moon Gündüz Bakımevi Özel Okul
Çankaya / Sancak Mah.
Özel Little Moon Gündüz Bakımevi verified

Çok eğlenceli ve öğretici derslerle oğlumun öğrenmesini kolaylaştırıyorlar. öğretmenlerimizi ve okulu çok seviyoruz. oğl...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
%20 İndirim Özel Dönüşüm Anaokulu Özel Okul
Çankaya / Çankaya Mah.
Özel Dönüşüm Anaokulu verified

Egitim hayatinin baslangici olan kres seciminde her veli cocugu icin en iyisini istediginden yorucu bir arama sureci bas...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
Özel Birlik Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu Özel Okul
Çankaya / Birlik Mah.
Özel Birlik Amerikan Kültür Koleji Ortaokulu verified

Güler yüzlü bir karışlama ve çocuklara olan ilgileri yüksek,aile ortamında çalışma şekilleri muhteşem.

%20 İndirim Özel Yıldız Çocuk Anaokulu Özel Okul
Çankaya / Hilal Mah.
Özel Yıldız Çocuk Anaokulu verified

Çocuk psikolojinden iyi anlayan bir kadroya sahip.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Diğer Okullar

Özel Denge Anadolu Lisesi Özel Okul
Çankaya / Çankaya Mah.
Özel Denge Anadolu Lisesi

Mükemmel bir okul, çok iyi bir eğitimleri var. yöneticileri çağın ötesinde bir eğitim hizmeti vermek için yola çıkmışlar...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Arya Anadolu Lisesi Özel Okul
Çankaya / Çankaya Mah.
Özel Arya Anadolu Lisesi

Özel Arya Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çankaya İlkokulu Devlet Okulu
Çankaya / Çankaya Mah.
Çankaya İlkokulu

Çankaya İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:10 - 14:30

Çankaya Çankaya Okulları

Çankaya, Ankara'nın en büyük ilçelerinden biridir ve burada birçok kaliteli eğitim kurumu bulunmaktadır. Çankaya Mahallesi, ilçenin merkezinde yer almaktadır. Bu bölgede yer alan okullar, çocukların eğitim hayatına iyi bir başlangıç yapmalarına yardımcı olmaktadır. Çankaya Mahallesi Okulları arasında anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde okullar bulunmaktadır.


Çankaya'da bulunan okullar arasında özel okullar ve devlet okulları yer almaktadır. Her iki tür okulda nitelikli eğitim olanakları sunmaktadır. Ayrıca öğrencilerin ihtiyaçlarına göre farklı programlar bulunmaktadır. Okulların fiyatları; okulun başarısına, verdiği eğitimin kalitesine, öğrenciye sunulan sosyal ve fiziki imkanlara göre değişiklik göstermektedir.


Çankaya'daki okulların çoğu modern ve kaliteli bir eğitim anlayışına sahip olup, öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerine önem vermektedir. Bu okullar öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri için birçok fırsat sunmaktadır. Özellikle ortaokul ve lise kademesindeki okullar, öğrencilere özel programlar ve aktiviteler sunarak onların ilgi alanlarına yönelik bir eğitim almasına imkan sağlamaktadır.


Çankaya Mahallesi'ndeki okullar arasında tercih yaparken bazı kriterlere dikkat edilmesi gerekmektedir. Öncelikli olarak öğrencilerin ihtiyacına en doğru karşılığı verebilecek kurumu bulmak oldukça önemlidir. Bununla birlikte okul tercihinde; okulun daha önceki başarıları, eğitmen kadrosu, veli yorumları gibi birçok etkene bakılması öğrenci için doğru seçim yapılmasına yardımcı olmaktadır. Bölgede hizmet veren okullar hakkında bilgileri Okul.com.tr'den hızlıca inceleyebilirsiniz. Okul.com.tr bölgedeki tüm okulları tek bir listeleme sayfası üzerinde bir araya getirerek velilerin okulları tek tek gezmeden bilgi sahibi olmasını desteklemektedir. Aynı zamanda veliler, listeleme sayfasında yer alan filtereleri kullanarak kriterlerine uyan kurumlarla kolaylıkla iletişime geçebilmektedir.


Çankaya'daki Okullar, yabancı dil eğitimine de önem vermektedir. Dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için çeşitli seçenekler mevcuttur. Bazı okullarda İngilizce dışında Almanca, İspanyolca, Rusça gibi dil eğitimleri de verilmektedir. Yabancı dil becerilerini geliştiren öğrenciler genellikle kariyer hayatlarında daha hızlı yükselebilmektedir.


Çankaya Çankaya Okulları öğrencilerin ihtiyaçlarına göre farklı öğrenme modelleri sunmaktadır. Bazı okullar geleneksel sınıf ortamında eğitim verirken, bazıları öğrencilerin kendi ilgi alanlarında öğrenmelerine imkan sağlamaktadır. Kendine uygun bir eğitim modelini seçen öğrenciler aldıkları eğitimden daha çok verim alabilmektedir. Böylece öğrenciler daha donanımlı bireyler haline gelmektedir.


Çankaya'daki okulların birçoğu, öğrencilerin gelecekteki kariyerleri için gerekli olan becerileri kazanmalarına yardımcı olmak için programlar sunmaktadır. Öğrencilere takım çalışması, liderlik, etkili iletişim gibi yetkinlikleri kazandırmak için çeşitli projeler hazırlamaktadır. Bu tür yetkinlikleri edinen öğrencilerin iş ve sosyal hayatlarında daha başarılı olması olağandır.


Çankaya'daki okullar, öğrencilerin akademik, sosyal ve kişisel gelişimlerine önem vererek, onların gelecekte başarılı olmalarına yardımcı olmak için birçok fırsat sunmaktadır. Her öğrencinin farklı bir öğrenme tarzı, ilgi alanı ve hedefleri bulunmaktadır. Bu yüzden ailelerin en uygun okulu bulabilmesi için öğrencisi ile birlikte araştırma yapması gerekmektedir.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum