fb

Küçükçekmece Liseleri

Küçükçekmece'de bulunan tüm liseler hakkında girilmiş yorumları okumak, okulun imkanlarını görmek için listelerimizi incelemeye başlayın!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
62 okul bulundu.
Özel Halkalı Atakent Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Halkalı Atakent Sınav Anadolu Lisesi

Üniversiteye mükemmel hazırlayan bir kurum okul sınavlarında strese sokmadan okul başarısını yüksek tutan sadece ünivers...

Özel Sefaköy Hazar Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Sefaköy Hazar Koleji Anadolu Lisesi

Kayıt görüşmeleri çok olumlu geçti. eğitim danışmanları bizi çok güleryüzle karşıladı. ilginiz için teşekkürler..

Özel Atakent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Atakent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi

Özel Atakent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi

Özel Halkalı Biltek Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Uğur Asırlık Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Halkalı Uğur Asırlık Anadolu Lisesi

Özel Halkalı Uğur Asırlık Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı 2 Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Özel Halkalı 2 Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Halkalı 2 Doğa Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gökbora Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Gökbora Koleji Anadolu Lisesi

Özel Gökbora Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Okulları Atakent Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Atakent Anadolu Lisesi

Özel Mektebim Okulları Atakent Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Ted Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Atakent Ted Koleji Anadolu Lisesi

Özel Atakent Ted Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sefaköy Kültür Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Sefaköy Kültür Anadolu Lisesi

Özel Sefaköy Kültür Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sefaköy Uğur Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Sefaköy Uğur Anadolu Lisesi

Özel Sefaköy Uğur Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Anadolu Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Balkaya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Balkaya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Balkaya Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Küçükçekmece Bilim Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Küçükçekmece Bilim Koleji Anadolu Lisesi

Özel Küçükçekmece Bilim Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Balkaya Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Balkaya Anadolu Lisesi

Özel Balkaya Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Küçükçekmece İstanbul Bilim Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Küçükçekmece İstanbul Bilim Koleji Fen Lisesi

Özel Küçükçekmece İstanbul Bilim Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sefaköy Çağdaş Bilimler Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Sefaköy Çağdaş Bilimler Koleji Anadolu Lisesi

Özel Sefaköy Çağdaş Bilimler Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilge Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Bilge Koleji Anadolu Lisesi

Özel Bilge Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Cihangir Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Halkalı Cihangir Anadolu Lisesi

Özel Halkalı Cihangir Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi

Özel Florya Doğa Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi Özel Okul
Özel Atakent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi

Özel Atakent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Atakent Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Halkalı Atakent Koleji Anadolu Lisesi

Özel Halkalı Atakent Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi

Özel Halkalı Boğaziçi Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Fen ve Teknoloji Lisesi Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Fen ve Teknoloji Lisesi

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Fen ve Teknoloji Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Küçükçekmece Liseleri

Küçükçekmece ilçesinde eğitim ve öğretim hizmeti vermekte olan özel liseler ve devlet liselerine hemen ulaşabilir ve okulları tek tek gezerek vakit kaybetmeden çocuğunuz için en ideal eğitim kurumunu bulabilirsiniz. Küçükçekmece liselerinin; fotoğraf galerilerine, okul ile ilgili öğrenci, öğretmen ve veli yorumlarına, ortalama sınıf mevcutlarına, haritadaki konumlarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.


Küçükçekmece anadolu liseleri ve devlet liselerinin yanı sıra, sağlık meslek liseleri ve fen liseleri de bölgede yoğunluk göstermektedir. Farklı eğitim anlayışlarına sahip bu okullar farklı ihtiyaç ve isteklere cevap verecek niteliklere sahiptir. Üniversiteye giden yolda lise eğitimi son derece önemli bir dönemi içine almaktadır. Listelerimizde bulunan özel ve devlet liseleri arasından seçiminizi yaparak, okullarla iletişime geçebilirsiniz. Küçükçekmece'deki liseler genellikle uzun yıllardır hizmet vermekte ve köklü geçmişleri ile uzun yıllardır başarılı öğrenciler yetiştirmektedir. Bu sebeple farklı ilçelerde oturan veliler bölgedeki liseleri tercih edebilmektedir.


Ebeveynlerin okulları tanıması, eksi ve artı yönlerinin neler olduğunu öğrenmesi adına veli yorumları son derece önemlidir. Okul.comn.tr üzerinden velilerin ve öğretmenlerin liseler ile ilgili yaptıkları yorumlara ulaşarak tarafsız gözlerden okullar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Sizlerde eğitime katkı vermek adına deneyimlediğiniz okullar hakkında yorumlar yapabilir, diğer velilerin okul seçimini kolaylaştırabilirsiniz.


Velilerin okul seçiminde etkili olan temel faktörlerden biride okul ücretleridir. Küçükçekmece lise fiyatları bölgedeki okul sayısının fazla olmasından dolayı geniş bir aralığa sahip olmaktadır. Liselerin fiyatlarına, servis ve yemek ücretlerine ulaşarak bütçenize en uygun okulu kısa sürede keşfedebilir, randevu alarak yüz yüze görüşmek gerçekleştirebilirsiniz.


Küçükçekmece liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum