fb

Küçükçekmece Ortaokulları

Küçükçekmece'de eğitim öğretime devam eden ortaokulların bilgilerine ulaşmak, eğitim durumu hakkında yorumlara ulaşmak için listelerimizi inceleyin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
68 okul bulundu.
Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu

Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Balkaya Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Balkaya Koleji Ortaokulu

Özel Balkaya Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Uğur Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Uğur Koleji Ortaokulu

Özel Uğur Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilge Ortaokulu Özel Okul
Özel Bilge Ortaokulu

Özel Bilge Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Atakent Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Halkalı Atakent Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Halkalı Atakent Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sefaköy Vip Akademi Ortaokulu Özel Okul
Özel Sefaköy Vip Akademi Ortaokulu

Özel Sefaköy Vip Akademi Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Halkalı Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Halkalı Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Ted Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Atakent Ted Koleji Ortaokulu

Özel Atakent Ted Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Atakent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu

Özel Atakent Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bilfen Koleji Halkalı Ortaokulu Özel Okul
Özel Bilfen Koleji Halkalı Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Halkalı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Gökbora Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Gökbora Koleji Ortaokulu

Özel Gökbora Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Atakent Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Atakent Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Atakent Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Halkalı Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Halkalı Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Mektebim Okulları Atakent Ortaokulu Özel Okul
Özel Mektebim Okulları Atakent Ortaokulu

Özel Mektebim Okulları Atakent Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Özel Halkalı Biltek Okulları Ortaokulu

Özel Halkalı Biltek Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Özel Florya Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Florya Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Halkalı Ortaokulu Özel Okul
Özel Bahçeşehir Koleji Halkalı Ortaokulu

Öncelikle teog da tüm öğrencilere başarılar dilerim. sınav sürecinde yanımızda olan, desteklerini bir an için esirgemeye...

Özel Sefaköy Eğitim Bilimleri Ortaokulu Özel Okul
Özel Sefaköy Eğitim Bilimleri Ortaokulu

Özel Sefaköy Eğitim Bilimleri Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Osman Zeki Üngör Ortaokulu Devlet Okulu
Osman Zeki Üngör Ortaokulu

Osman Zeki Üngör Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Remzi Yurtsever Ortaokulu Devlet Okulu
Remzi Yurtsever Ortaokulu

Remzi Yurtsever Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Nasrettin Hoca Ortaokulu Devlet Okulu
Nasrettin Hoca Ortaokulu

Nasrettin Hoca Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu Devlet Okulu
Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu

Toki Şehit Çağlar Canbaz İmam Hatip Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

75. Yıl Sefaköy Ortaokulu Devlet Okulu
75. Yıl Sefaköy Ortaokulu

75. Yıl Sefaköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Küçükçekmece İmkb Yavuz Sultan Selim Ortaokulu Devlet Okulu
Küçükçekmece İmkb Yavuz Sultan Selim Ortaokulu

Küçükçekmece İmkb Yavuz Sultan Selim Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Küçükçekmece Ortaokulları

Küçükçekmece İstanbul'da birçok devlet ve özel okulun bulunduğu geniş bir alana yayılmış kalabalık bir ilçedir. Köklü birçok kolejin de kampüsünün bulunduğu bölgede velilere birçok alternatif sunulmakta ve bu durumda aranan her türlü niteliğe sahip okul bulmayı kolaylaştırmaktadır. Küçükçekmece ortaokullarının tamamına tek bir listeden ulaşarak zaman kaybetmeden çocuğunuz için en ideal okulu kolayca bulabilirsiniz. Okulların konumlarını görüntüleyerek sizlere en yakın okulları görüntüleyebilir, bu okullardan randevu talep ederek kayıt ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.


Küçükçekmece ortaokulları öğrenciler için önemli bir basamağı emin adımlarla çıkmaları adına çalışmalarına devam etmekte, son teknolojileri bünyelerine katıp öğrencilerin kullanımına açmaktadır. Birer dünya vatandaşı olmaları adına İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de veren okullar bu dersleri tecrübeli öğretmenlerle yürütmektedir. Küçükçekmece'deki ortaokulların; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, giriş ve çıkış saatlerine, sınıf kapasitelerine, tanıtım yazılarına, haritada bulundukları konumlarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Listelerimiz sürekli güncel tutulmakta en doğru bilgiler ile sizler için özel olarak hazırlanmaktadır.


Küçükçekmece'de bulunan ve veliler tarafında olumlu yorumlar alıp önerilen okullardan bazıları ise; Özel Mektebim Okulları Atakent Ortaokulu, Özel Halkalı Atakent Doğa Koleji Ortaokulu ve Özel Atakent Ted Koleji Ortaokulu şeklindedir. Buna benzer kolejler veliler tarafından kaliteli eğitim verdiklerinden ve öğrenciler ile tek tek ilgilenildiğinden tercih edilmektedir. Sizler de çocuklarınız için önemli bir dönemi kapsayan ortaokul sürecini verimli geçirmesi adına Küçükçekmece ortaokulları listemizi inceleyerek zaman kaybetmeden okullara ulaşabilirsiniz.


Küçükçekmece'deki ortaokullarının fiyat bilgilerine okul profillerinden ulaşarak bütçenize en uygun okulları kısa sürede bulabilirsiniz. Bölgede okul sayısı fazla olduğundan her bütçeye uygun okul bulmak mümkün olmaktadır. Okulların düzenlediği bursluluk sınavlarına sitemiz üzerinden başvuru yaparak çeşitli oranlarda burs imkanı kazanabilirsiniz. Bunun dışında okulların erken kayıt dönemleri olmakta ve avantajlı fiyatlar ile öğrencileri bünyesine kabul etmektedir.


Küçükçekmece ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum