fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Küçükçekmece Ortaokulları

Küçükçekmece'de eğitim öğretime devam eden ortaokulların bilgilerine ulaşmak, eğitim durumu hakkında yorumlara ulaşmak için listelerimizi inceleyin! Bütçenize en uygun özel ortaokulların detaylı bilgilerini incelemek isterseniz Küçükçekmece özel ortaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
72 okul bulundu.
Özel Güneşpark Etki Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Güneşpark Etki Ortaokulu verified

İstanbul da yaşayıp böyle bir butik okulda çocuklarımı okutuyor olmam büyük şans okulun müdüresinden ,degerli öğretmenl...

Özel Halkalı Biltek Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı Biltek Okulları Ortaokulu verified

Öğrencim anasınıfından beri biltek okulları'nda öğrenim görmektedir. şu an 7. sınıfta okumaktadır. bugüne kadarki süreçt...

Diğer Okullar

Özel Halkalı MBA Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı MBA Okulları Ortaokulu

Orta okul müdürümüz gülperi hanım ve muhasebe departmanından sorumlu selma hanım, ilgili ve güler yüzlüler her konuda y...

Özel Halkalı Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel Halkalı Final Okulları Ortaokulu

2 senedir okulunuzda kayıtlıyız. bu sene 3. deniz olacak. okuldan genel olarak memnunuz. özellikle merve hocaya teşekkür...

Özel Bahçeşehir Koleji Halkalı Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Halkalı Ortaokulu

Öncelikle teog da tüm öğrencilere başarılar dilerim. sınav sürecinde yanımızda olan, desteklerini bir an için esirgemeye...

Özel Atakent Ted Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent Ted Koleji Ortaokulu

Özel Atakent Ted Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Çağdaş Bilimler Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Tevfikbey Mah.
Özel Çağdaş Bilimler Koleji Ortaokulu

Özel Çağdaş Bilimler Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 16:00
Özel Bilfen Koleji Halkalı Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Bilfen Koleji Halkalı Ortaokulu

Özel Bilfen Koleji Halkalı Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Okyanus Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı Okyanus Koleji Ortaokulu

Özel Halkalı Okyanus Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 18:00
Özel Atakent İhsan International Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent İhsan International Ortaokulu

Özel Atakent İhsan International Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Halkalı Merkez Mah.
Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu

Özel İstanbul Bilim Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Halkalı İsabet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı İsabet Okulları Ortaokulu

Özel Halkalı İsabet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Ortaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Atakent Tema Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Sefaköy Kampüsü Uğur Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Tevfikbey Mah.
Özel Sefaköy Kampüsü Uğur Okulları Ortaokulu

Özel Sefaköy Kampüsü Uğur Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji Ortaokulu

Özel Halkalı Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:45 - 17:00
Özel Halkalı Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Halkalı Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Halkalı Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Atakent Oğuzkaan Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent Oğuzkaan Koleji Ortaokulu

Özel Atakent Oğuzkaan Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Soyak Final Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Soyak Final Okulları Ortaokulu

Özel Soyak Final Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Sahil Bilnet Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Fatih Mah.
Özel Sahil Bilnet Okulları Ortaokulu

Özel Sahil Bilnet Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Florya Doğa Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya Doğa Koleji Ortaokulu

Özel Florya Doğa Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
Özel Atakent Cihangir Okulları Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Atakent Mah.
Özel Atakent Cihangir Okulları Ortaokulu

Özel Atakent Cihangir Okulları Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Florya Era Koleji Ortaokulu Özel Okul
Küçükçekmece / Beşyol Mah.
Özel Florya Era Koleji Ortaokulu

Özel Florya Era Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Remzi Yurtsever Ortaokulu Devlet Okulu
Küçükçekmece / Cennet Mah.
Remzi Yurtsever Ortaokulu

Remzi Yurtsever Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 12:25
Kocatepe Ortaokulu İstanbul Devlet Okulu
Küçükçekmece / Cumhuriyet Mah.
Kocatepe Ortaokulu İstanbul

Kocatepe Ortaokulu İstanbul aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İstanbul Küçükçekmece Ortaokulları

Küçükçekmece, İstanbul'da birçok devlet ve özel okulun bulunduğu geniş bir alana yayılmış kalabalık bir ilçedir. Küçükçekmece ortaokullarının tamamına tek bir listeden ulaşarak zaman kaybetmeden çocuğunuz için en ideal okulu kolayca bulabilirsiniz. Küçükçekmece'deki kolejler sayesinde velilere birçok alternatif sunulmakta ve bu durumda aranan her türlü niteliğe sahip okul bulmayı kolaylaştırmaktadır. Okulların konumlarını görüntüleyerek sizlere en yakın okulları görüntüleyebilir, bu okullardan randevu talep ederek kayıt ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Küçükçekmece'deki ortaokulların; fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, giriş ve çıkış saatlerine, sınıf kapasitelerine, tanıtım yazılarına, haritada bulundukları konumlarına ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Listeleme sayfaları sürekli güncel tutulmakta en doğru bilgiler ile sizler için özel olarak hazırlanmaktadır.


Küçükçekmece ortaokulları öğrenciler için önemli bir basamağı emin adımlarla çıkmaları adına çalışmalarına devam etmekte, son teknolojileri bünyelerine katıp öğrencilerin kullanımına açmaktadır. Birer dünya vatandaşı olmaları adına İngilizcenin yanında ikinci bir yabancı dil eğitimi de veren okullar bu dersleri tecrübeli öğretmenlerle yürütmektedir. Küçükçekmece kolejleri veliler tarafından kaliteli eğitim verdikleri ve öğrenciler ile tek tek ilgilendikleri için tercih edilmektedir. Sizler de çocuklarınız için önemli bir dönemi kapsayan ortaokul sürecini verimli geçirmesi adına Küçükçekmece ortaokulları listelerini inceleyerek zaman kaybetmeden okullara ulaşabilirsiniz.


Küçükçekmece’de yer alan ortaokulların tamamını harita üzerinden görüntüleyerek evinize en yakın olan okulları bulabilirsiniz. Çocuğunuz bu okullara ulaşım sıkıntısı yaşamadan rahatlıkla gelebilecektir. Eğer evinize uzak olan bir ortaokulu beğendiyseniz okulun profiline göz atıp sunduğu servis hizmetleri hakkında bilgilenebilirsiniz. Hangi okulların çocuğunuzu güvenli bir şekilde ev ve okul arası taşıyacağını görebilirsiniz. Okulların profillerinde sadece servis hizmetleri değil, aynı zamanda beslenme, sağlık ve güvenlik gibi hizmetler hakkında bilgiler bulunmaktadır. Okulların sundukları hizmetlere ve kampüslerinde bulundurdukları fiziksel donanımlarına bakarak hangi okulların çocuğunuza sağlanmasını istediğiniz şeyleri sağlayabileceğini kestirebilirsiniz. Küçükçekmece’deki ortaokullarda kütüphane, konferans salonu ve yemekhane gibi donanımlar bulunmaktadır. Listeleme sayfaları üzerinden fiziksel donanımlara göre arama yapabilir, okulların profillerinde de daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm bu bilgilerin bilinci ile çocuğunuza zevkli ve nitelikli bir eğitim deneyimi yaşatacak Küçükçekmece ortaokullarını kolayca bulabilirsiniz.


Ortaokul, ilköğretimin sonunu ve lisenin başlangıcını getiren bir süreci kapsamaktadır. Ortaokula başlayan öğrenciler önceden görmedikleri bir eğitsel deneyim ile karşılaşmaktadır. Daha zorlayıcı ve daha ciddi dersler ve sınavlar ile yüzleşen öğrencilerin bu süreçte bu değişikliklere sağlıklı bir şekilde ayak uydurabilmesi için doğru okulda bulunmaları çok önemlidir. Okulların profillerinde bulunan tanıtım yazıları okuyarak okulların kendilerine özgü eğitim felsefeleri ve anlaşılarını; aynı zamanda misyonlarını ve vizyonlarını öğrenebilirsiniz. Bu bilgiler ile okulların sağladığı öğrenim deneyimi hakkında daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz.


Her öğrencinin hedefleri ve hayalleri farklıdır ve her okulun eğitim felsefesi de birbirinden farklılık göstermektedir. Bir öğrencinin hedeflerine ulaşması için kendi hayallerine ve hedeflerine hitap eden bir eğitim yaklaşımı ile öğrenim görmesi kritiktir. Veliler çocuklarının en doğru şekilde eğitim görmesini sağlamak için hangi ortaokulların hangi eğitim yaklaşımlarını benimseyip uyguladıklarını listeleme sayfası üzerinden görebilmektedir. Küçükçekmece’deki ortaokullar birçok farklı eğitim yaklaşımı ve modeli kullanmaktadır. Öğretim uzmanları ve pedagoglar tarafından hazırlanan çeşitli eğitim yaklaşımlarının her biri farklı alanlara odaklanmaktadır. Kimi dil eğitimine, kimi doğa eğitimine, kimisi de sınav odaklı eğitime ve daha birçok çeşit eğitim türüne yönelik eğitim sağlamaktadır. Listeleme sayfasında eğitim anlayışına göre arama yapan veliler, çocuklarının hayalleri ve hedefleri doğrultusunda eğitim veren ortaokulları kolayca görüntüleyip değerlendirebilmektedir.


Ortaokul dönemine adım atan öğrenciler hayatlarında ilk kez zorlayıcı merkezi sınavlara hazırlanmaktadır. Öğrencilerin geleceklerinin şekillendiği lise dönemine geçiş sağlayan Liseye Geçiş Sınavları’na hazırlanan öğrenciler birçok konuda destek için okullarının akademik ve yönetim kadrosuna dayanmaktadır. Yönetimin hazırladığı sınav hazırlık programları ve değerli öğretmenlerin verdiği akademik eğitim öğrencilerin başarısını doğrudan etkilemektedir. Küçükçekmece ortaokulları öğrencilerini liseye geçiş sınavına hazır hale getirebilmek adına düzenli aralıklarla deneme sınavları yapmakta ve bu sayede öğrencilerin gelişimini takip etmektedir. Bu süreçte öğrenciler yoğun bir ders çalışma temposunda bulunmakta ve psikolojik desteğe ihtiyaç duymaktadır. Küçükçekmece özel ortaokullarında bulunan deneyimli rehber öğretmenler de eğitimin her kademesinde öğrencileri motive etmekte ve problemlerini sağlıklı bir şekilde çözmede yardımcı olmaktadır. Kurumlarda bulunan rehber öğretmenler öğrencilere sınava hazırlık sürecinde destek olmakta ve öğrencilerin gelecekleri hakkında kararlarını verebilmeleri için çaba sarf etmektelerdir.


Öğrencilerin bu süreçte yaptıkları sınav hazırlığı ve edindikleri sınav başarıları geleceklerini büyük ölçüde etkilemektedir. Bundan dolayı veliler daha önce sınav başarılarına imza atmış, gelecekte de başarı sağlayacak olan ortaokulları tercih etmektedir. Küçükçekmece'de sınav hazırlığını öncelik bilen ve akademik başarılara imza atmış birçok ortaokul bulunmaktadır. İzmit ortaokulları sundukları sınav başarıları ile öne çıkmaktadır. Okulların profillerinde görüntülenen çeşitli detaylara bakarak sağlayacakları sınav başarısı hakkında bir fikir oluşturabilirsiniz. Veliler, sınav hazırlık programlarına; mezunların liseye geçiş oranlarına ve başarılarına dikkat etmektedir. Tüm bu bilgileri okulların profillerine bakarak görebilirsiniz.


Ortaokul seçimi yapmakta olan ailelerin dikkat ettiği konulardan biri de veli yorumlarıdır. Veli yorumları daha önce Küçükçekmece’deki ortaokulları tercih etmiş ebeveynler tarafından yapıldığı için kurumların artı ve eksi yönleriyle ilgili dürüst ve tarafsız bilgiler içermektedir. Sizler de Küçükçekmece ortaokulları veli yorumları okuyabilir, okulları yakından tanıma şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca, sizler de bir ortaokul ile yaşadığınız deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz o okulun sayfasına yorum bırakarak diğer velilerin tercih sürecine destek olabilirsiniz.


Ortaokul öğrencilerinin akademik gelişimlerinin yanında fiziksel ve ruhsal gelişimleri de oldukça önemlidir. Küçükçekmece'de kolej bünyesinde bulunan ortaokullar öğrencilere bu alanlarda gelişim sağlayan çeşitli birçok imkan sundukları için veliler tarafından tercih edilmektedir. Bu kurumlarda öğrenciler anaokulundan başlayarak diğer eğitim seviyelerinde de okul değiştirmeden hizmet alabildikleri için bütünleşik bir yapı içerisinde herhangi bir uyum sorunu yaşamadan eğitim yoluna devam edebilmektedir. Ayrıca bu kurumlarda öğrenciler en az iki yabancı dili etkin bir şekilde kullanabilecek seviyede mezun olmaktadır.


Küçükçekmece ortaokul fiyatları verilen eğitimin niteliğine, sunulan fiziksel imkanlara ve yabancı dil derslerinin kalitesine göre farklılık gösterirken bölgede sayıca fazla okul olduğu için her bütçeye uygun okul bulmak kolaydır. Küçükçekmece ortaokul fiyatlarına en güncel şekilde okul profillerinden ulaşarak bütçenize en uygun okulları kolaylıkla bulabilirsiniz. Küçükçekmece ortaokul avantajları yakalamak için listeleme sayfalarına ve okulların profillerine bakabilirsiniz. Küçükçekmece kolejleri ve özel ortaokulları erken kayıt dönemlerinde fiyat avantajları sağlayarak her maddi durumdan öğrenci kabul etmektedir. Birçok özel kurum bursluluk sınavları düzenlemekte, başarı elde eden öğrencileri bünyesine katmaktadır. Başarılı öğrenciler çeşitli indirimlerden ve burs fırsatlarından yararlanarak daha uygun fiyatlar ile kayıt olabilmekte ve yemek, kırtasiye gibi şeyler için daha düşük fiyat ödeyebilmektedir. Okul.com.tr üzerinden özel ortaokulların ve kolejlerin bursluluk sınavları hakkında detaylara erişip, burs fırsatları yakalama şansını elde edebilirsiniz. Okulların düzenlediği bursluluk sınavlarına başvuru yaparak çeşitli oranlarda burs imkanı kazanabilirsiniz. Bu sınavlara okul.com.tr üzerinden başvuru yapabilir, çocuğunuzun kaliteli bir eğitim almasını kolaylaştırabilirsiniz.


Küçükçekmece ortaokullarını detaylı bir şekilde incelemek için zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından okul önerisinde bulunmalarını talep edebilirsiniz.

Küçükçekmece Ortaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum