fb
Özel Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi

Özel Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi

0 212 963 2078
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00
Yatılı Durumu: Yatısız
Eğitim Türü: Karma
Birinci Yabanci Dil: İngilizce

Özel Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi Hakkında

Okulumuz Bahçelievler Yenibosna'da Eviza Konaklarının hemen yanında bulunmaktadır. Türkiyede Uluslararası geçerlilikte YAZILIM sertifikası veren ilk Anadolu Lisesiyiz. Yıl içerisinde öğrenci 300 saatlik bir yazılım eğitimi alan öğrenci , yıl sonunda hem yurtiçinde ve yurtdışında geçerliliği olan yazılım sertifikalarına sahip oluyor. Hafta içerisinde 8 saat yazılım eğitimi 10 saat (8 saat İngilizce-2 saat Almanca) yabancı dil eğitimi alıyor.Okulumuzda 1 adet Fizik-Kimya Biyoloji laboratuvarı, 2 adet bilgisayar laboratuvarı mevcuttur. Eğitim Modelimiz ‘Sadece Sınavlara Değil, Hayata Hazır Öğrenciler Yetiştiriyoruz’ Başlangıç itibari ile akademik yapılanmasını ve öğrenme ortamlarını uluslararası eğitim standartlarına tam uyumlu olarak tasarlayan Birey Anadolu Lisesi, lise düzeyinde tüm öğrencilerine üniversite hazırlık imkânlarının yanı sıra bireysel özgüven ve yönetsel performans becerileri gelişim programlarıyla destekleyerek hayata hazır gençler olarak mezun ediyoruz. ‘Düşünmeyi Özendiren Eğitim’ Öğrencilerimizin ezbercilikten uzak bir biçimde kendi fikirlerini özgürce ifade edebilmelerini ve hoşgörü tandanslı tartışabilmelerini sağlayacak bir eğitim ortamı oluşturulmuştur. Fikir geliştiren öğrencilerin farklı görüşleri olacaktır. KOD Okullarında tüm öğrenciler farklı görüşleri olduğu için saygı görür, fikirlerini rahatça anlatır. HATA YAPMAKTAN KORKMA! HEP BÜYÜK RESME BAKMAYI BİL! Birey Anadolu Lisesi olarak her öğrencimizi hem tüm branşlarda en iyi şekilde üniversiteye hazırlıyoruz hem de geleceğin ve bilimin mihenk taşı olan yazılımı etkili bir biçimde öğretiyoruz. Birey Eğitim Felsefesi, sırasıyla insan, bilim ve toplumu geliştirmeyi amaçlayan bütünsel bir anlayış üzerine kuruludur. Özetle Biz, GELECEĞİ KOD’luyoruz..

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Konferans Salonu
Laboratuvar
Kantin
Kütüphane
Bahçe
Akıllı Tahta
Spor Alanı

Hizmetler

Rehberlik
Servis
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol
Tenis
Badminton

Sanatsal

Drama
Tiyatro

Kulüpler

Yabancı Dil Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • A. Ç.

  Yazılım ağırlıklı harika bir okul. İyi ki sizin okulunuzda öğrencim. Çocugumuzun geleceği sizin elinizde.

 • A. K.

  Kod Yazılım Anadolu Lisesi hem Anadolu statüsünde hemde ikinci 2. bir meslek , geleceğin mesleği, her branşın temeli yazılım eğitimi olan bir okul olduğu için çok şanslıyız.. 2 Yabancı dil eğitimi ders saatleri fazla olarak veriliyor. Eğitim kalitesi, öğretmen kadrosu ve her konuda öğrencilere yardımcı olan harika bir okul.

 • M. Ç.

  Anadolu Lisesi, hem de yazılım ağırlıklı. ME Bakanımızın açıkladığı şekilde meslek lisede hatta daha önce seçilmeli. Artık yazılım konusunun restoranlarda bile kaçınılmaz olduğunu düşününce çocuğunuzun isteği de varsa tercih edilmeli. Altyapısı sağlam duruyor. Sınıf mevcutları da çok güzel.18-19 eğitim dönemi okulun ilk yılı.

"Özel Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Bahçelievler Birey Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi No:25 Yenibosna Bahçelievler / İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum