fb
Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi

Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi

0 216 706 6902
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi Hakkında

HAKKIMIZDA Birey Eğitim Kurumları; yayıncılık ve eğitim alanındaki tecrübeleriyle bilinen, eğitimin bir ülke için en önemli güç olduğuna inanan, özverili ve nitelikli eğitimciler tarafından kurulmuştur. Eğitim, sorumluluk ve özveri isteyen bir hizmet alanıdır. Sorumluluk ve özveri tecrübeyle birleştiğinde ardından başarının gelmesi kaçınılmazdır. Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış şubeleriyle Birey Eğitim Kurumları, kısa bir sürede eğitim alanında adından söz ettiren ve aranan eğitim kurumlarından biri olmuştur. Birey Eğitim Kurumları; eğitim anlayışını çağdaş yorumlarla besleyen, evrensel bilgiyi yerel değerlerle harmanlayan, profesyonel iş disiplininden hiç taviz vermeden, sanatçı titizliliği ve duyarlılığıyla öne çıkan Atatürkçü çizgide bir kurumdur. Her çocuk işlenmeyi bekleyen bir mücevher gibidir. Her çocuğun yapmaktan zevk aldığı, kolaylıkla yaptığı, alanında çok iyi olduğu ve yaparken huzur bulduğu bir meslek dalı vardır. Biz eğitimcilere düşen en önemli görev, çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerini sağlamak ve bir ömür boyu mutluluk duyarak yapacakları meslek dalına onları yönlendirmektir. Başarı; öğrenci, öğretmen, okul, aile ve çevrenin katkılarıyla ortaya çıkan kolektif yapının ürünüdür. Öğrenci, öğretmen, okul ve ailenin etkin iletişim ve işbirliğiyle başarının kaçınılmaz olduğuna inanıyoruz. Tüm eğitim dönemi boyunca bu sıkı işbirliğinin takipçisi oluyoruz. Kendini keşfetme yolculuğuna çıkacak yeni bireylerle yol arkadaşlığı yapmak ve onların kendilerini keşif yolculuğuna tanık olmak en büyük arzumuzdur. Çünkü biz her BİREY’in eğitime ayrı bir değer kattığına inanıyoruz.

Duyurular Ve Etkinlikler

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Bahçe
Akıllı Tahta
Spor Alanı

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Hentbol
Voleybol
Basketbol
Atletizm
Jimnastik
Taekwondo

Sanatsal

Sinema
Orkestra
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Koro
Halk Oyunları
Dans
Gitar

Kulüpler

Satranç
Yabancı Dil Kulübü
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • B. n.

  Bosna bulvarında pek çok özel okul var, bunları birbirinden ayıran en büyük özellik eğitimidir. Üsküdar Birey Anadolu Lisesinin eğitme verdiği önemi binadan içeri adımınızı atar atmaz anlıyorsunuz. Güler yüzlü idari personel, deneyimli kadrosu var. Birebir ders çalışma imkanı sunmaları, etüt odaları ile öğrenci merkezli bir eğitim sunuyorlar.. Kızımın kaydını okula gönül rahatlığıyla yaptırdım..

 • ç. d.

  yönetimi başarılı ve çok titiz güvenlik açısından geçenki yıllarda öğrencisi olduğum için söylüyorum tartışma bile nadir oluyo. bizim sınıf 8 kişiydi geçen sene maksimum dilciler gelince 12 kişi`, öğretmen kadrosu iyi özelikle felsefe hocası çok donanımlı bir kişilik

 • Ç. O.

  Okulunuzun eğitim kadrosunun yıllarca eğitim sektöründe olduğunu bilmek kayıt yaparken bizi çok rahat ettirdi. Aynı zamanda konumu ulaşıma çok elverişli. Yöneticileriniz güler yüzlü olması bana tam bir aile ortamınız olduğu hissiyatını vermişti, yanılmamışım:) Sizi tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Aktif coğrafya yarışmaları ve öğrenci gezi kulübünün aktif çalışmaları yaşayarak öğrenme odaklı eğitim anlayışınızla bir bütün oluşturmuş. Teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim..

 • E. O.

  Merhaba öncelikle, yeni dönemde çocuğumuz için olanakları ve geleceğe dönük başarıları takip edebileceği bir okul aramaktaydık. Eş dost tavsiyesi diye çok ilgilenmediğim bir dönemde karşımıza çıkan Birey Üsküdar Anadolu Lisesi ilk intibada bizde olumlu bir hava oluşturdu. Sınıfları max.18 kişilik ve birebir eğitim için donatılmış gibi. Eğitim kadrosu genç,dinamik ve devamlılığı olan bir kadro. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • E. Y.

  Kurucularını ve idari kadrosunu yakından tanıdığım bir kurum, yıllardır Çengelköy bölgesinde başarıyla hizmetlerini sürdürüyorlar, özellikle özel okul sektörünün ticarete döndüğü şu dönemde işleri tamamen eğitim olan muazzam bir eğitim anlayışına sahipler. Oldukça başarılı ve oturmuş bir eğitim kadrosu var.Bi oğlum burdan mezun, diğer oğlumda ortaokulu bitirir bitirmez hiç düşünmeden bu okula kaydını yaptıracağım.

"Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. Zübeyde Hanım Cd. No:14 Bosna Blv. (Medivia Hastanesi Karşısı) Çengelköy / Üsküdar
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum