fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi

Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi verified

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/17:30

Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi Hakkında

HAKKIMIZDA Birey Eğitim Kurumları; yayıncılık ve eğitim alanındaki tecrübeleriyle bilinen, eğitimin bir ülke için en önemli güç olduğuna inanan, özverili ve nitelikli eğitimciler tarafından kurulmuştur. Eğitim, sorumluluk ve özveri isteyen bir hizmet alanıdır. Sorumluluk ve özveri tecrübeyle birleştiğinde ardından başarının gelmesi kaçınılmazdır. Türkiye’nin dört bir yanına dağılmış şubeleriyle Birey Eğitim Kurumları, kısa bir sürede eğitim alanında adından söz ettiren ve aranan eğitim kurumlarından biri olmuştur. Birey Eğitim Kurumları; eğitim anlayışını çağdaş yorumlarla besleyen, evrensel bilgiyi yerel değerlerle harmanlayan, profesyonel iş disiplininden hiç taviz vermeden, sanatçı titizliliği ve duyarlılığıyla öne çıkan Atatürkçü çizgide bir kurumdur. Her çocuk işlenmeyi bekleyen bir mücevher gibidir. Her çocuğun yapmaktan zevk aldığı, kolaylıkla yaptığı, alanında çok iyi olduğu ve yaparken huzur bulduğu bir meslek dalı vardır. Biz eğitimcilere düşen en önemli görev, çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerini sağlamak ve bir ömür boyu mutluluk duyarak yapacakları meslek dalına onları yönlendirmektir. Başarı; öğrenci, öğretmen, okul, aile ve çevrenin katkılarıyla ortaya çıkan kolektif yapının ürünüdür. Öğrenci, öğretmen, okul ve ailenin etkin iletişim ve işbirliğiyle başarının kaçınılmaz olduğuna inanıyoruz. Tüm eğitim dönemi boyunca bu sıkı işbirliğinin takipçisi oluyoruz. Kendini keşfetme yolculuğuna çıkacak yeni bireylerle yol arkadaşlığı yapmak ve onların kendilerini keşif yolculuğuna tanık olmak en büyük arzumuzdur. Çünkü biz her BİREY’in eğitime ayrı bir değer kattığına inanıyoruz.

Duyurular ve Etkinlikler

Yorumlar

 • gs

  İlk defa bir okul yöneticisi söylediklerinin hepsini yaptı. Teşekkürler Özgür hocam.

 • mt

  Oğlum sayısal öğrencisi ve matematik ve fen grubu öğretmenlerinden çok memnun. Üniversite hazırlık yapılması bizim için en büyük artı.

 • oy

  Bizim için en önemli özelliği birebir çalışmalarda inanılmaz başarılı bir kurum. Kızımın başarısında çok katkısı oldu.

 • BK

  Öğretmenler ve idari kadro çok ilgili, öğrencimiz ile birebir ilgileniyorlar. Danışman öğretmenimiz sürekli bizi arayıp genel durum ile ilgili bilgiler veriyor, çocuk anlamadığında birebir özel ders uygulanıyor. Çok memnunum, tavsiye ederim.

 • S

  Kurucusundan idarecisine, idarecisinden öğretmenine herkes güler yüzlü ve yakından ilgileniyor. Gerçekten başarı odaklılar ve çocuklarımızın en iyisini hedefleyen bir kurum. Çocuğumu okula yazdırmaya gitmezden önce kafamda çok fazla soru vardı ama orada bu sorularin hepsi yanitlandi ve gönül rahatlıği ile yazdırdık ve çok da memnunuz. Öğretmenleri birebir ilgileniyor ödev verme ve takibi cok iyi. Eksik konular icin gerekirse ögretmenleri cocuklar icin birebir yazdirip birebir ders anlatimi yapiliyor ve eksikler gideriliyor. Danisman ogretmenler her 15 gunde bir arayip cocuklarimiz hakkinda bize bilgiler veriyor ve bu gercekten cok iyi bir sey. Üsküdar Birey Anadolu Lisesi kurucusuna gönülden tesekkur ederim bize boyle bir imkan sagladiklari icin. Cocugum sizin okulunuzda okumaktan cok mutlu...

 • Bn

  Bosna bulvarında pek çok özel okul var, bunları birbirinden ayıran en büyük özellik eğitimidir. Üsküdar Birey Anadolu Lisesinin eğitme verdiği önemi binadan içeri adımınızı atar atmaz anlıyorsunuz. Güler yüzlü idari personel, deneyimli kadrosu var. Birebir ders çalışma imkanı sunmaları, etüt odaları ile öğrenci merkezli bir eğitim sunuyorlar.. Kızımın kaydını okula gönül rahatlığıyla yaptırdım..

 • çd

  yönetimi başarılı ve çok titiz güvenlik açısından geçenki yıllarda öğrencisi olduğum için söylüyorum tartışma bile nadir oluyo. bizim sınıf 8 kişiydi geçen sene maksimum dilciler gelince 12 kişi`, öğretmen kadrosu iyi özelikle felsefe hocası çok donanımlı bir kişilik

 • ÇO

  Okulunuzun eğitim kadrosunun yıllarca eğitim sektöründe olduğunu bilmek kayıt yaparken bizi çok rahat ettirdi. Aynı zamanda konumu ulaşıma çok elverişli. Yöneticileriniz güler yüzlü olması bana tam bir aile ortamınız olduğu hissiyatını vermişti, yanılmamışım:) Sizi tercih ettiğimiz için çok memnunuz. Aktif coğrafya yarışmaları ve öğrenci gezi kulübünün aktif çalışmaları yaşayarak öğrenme odaklı eğitim anlayışınızla bir bütün oluşturmuş. Teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim..

 • EO

  Merhaba öncelikle, yeni dönemde çocuğumuz için olanakları ve geleceğe dönük başarıları takip edebileceği bir okul aramaktaydık. Eş dost tavsiyesi diye çok ilgilenmediğim bir dönemde karşımıza çıkan Birey Üsküdar Anadolu Lisesi ilk intibada bizde olumlu bir hava oluşturdu. Sınıfları max.18 kişilik ve birebir eğitim için donatılmış gibi. Eğitim kadrosu genç,dinamik ve devamlılığı olan bir kadro. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • EY

  Kurucularını ve idari kadrosunu yakından tanıdığım bir kurum, yıllardır Çengelköy bölgesinde başarıyla hizmetlerini sürdürüyorlar, özellikle özel okul sektörünün ticarete döndüğü şu dönemde işleri tamamen eğitim olan muazzam bir eğitim anlayışına sahipler. Oldukça başarılı ve oturmuş bir eğitim kadrosu var.Bi oğlum burdan mezun, diğer oğlumda ortaokulu bitirir bitirmez hiç düşünmeden bu okula kaydını yaptıracağım.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi İletişim Bilgileri

Bahçelievler Mah. Zübeyde Hanım Cd. No:14 Bosna Blv. (Medivia Hastanesi Karşısı) Çengelköy / Üsküdar
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum