fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

ERA Koleji

ERA Koleji'nin bursluluk sınav tarihlerine, fiyatlarına göz atın. ERA Koleji'nin tüm kampüslerine ve iletişim bilgilerine ulaşarak size en uygun kampüse bulun.

ERA Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

ERA Koleji Anaokullar

ERA Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

ERA Koleji İlkokullar

ERA Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

ERA Koleji Ortaokullar

ERA Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

ERA Koleji Liseler

ERA Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

ERA Koleji Hakkında

  • Rasyonel Gelişim Sistemi
  • Tanıtım Filmi

ERA KOLEJİ EĞİTİME BAKIŞ

Era Koleji, benimsediği mizaç merkezli eğitim modeli ile öğrencilerinin bireysel potansiyellerini keşfeder ve onlara uyguladığı mizaç testleri ile bireysel raporlar sunarak, öğrencilerinin mizaç yapılarına uygun olarak eğitim almalarını sağlar. Her çocuk farklıdır ve bu farklılıkları doğrultusunda eğitim almalıdır. İlgi ve yeteneklerini keşfedecekleri bir ortamda, geleceklerini şekillendirmeleri gerekmektedir. Era Koleji bunların farkında olarak, öğrencilerinin potansiyellerini keşfeder. Ayrıca yüzlerce öğrenciye verdiği %100 burs imkanı ile geleceğe yön veren nesiller yetiştirmeyi hedef haline getirmiştir.


Era Koleji'nin en temel hedefi; değişen ve dönüşen dünyada yenilikleri takip etmek ve ona uygun olarak eğitim vermektir. Öğrencilerinin 5’li gelişimini destekleyen programlar dahilinde akademik gelişimlerine katkı sağlar. Mind Studio sistemi ile dikkat, hafıza ve motor becerilerini gelişen öğrenciler, kendine güvenen, hayal gücü geniş, duyarlı ve yardımsever bireyler olarak yetişmektedir. Era Koleji, birçok etkinlik çalışması ve sosyal sorumluluk projesi ile öğrencilerini geleceğe hazırlar. Öğrencilerinin yabancı dil becerilerini geliştirmek adına İngilizce ve Almanca eğitimini hayatın içinde yaşayarak öğrenmelerini sağlar. İngiliz Sokağı uygulaması, Erasmus Plus projeleri ve Eramun gibi çalışmalar bu uygulamayı destekleyen projelerdendir. Era Koleji'nin sahip olduğu sosyal olanakları ile kaliteli eğitimin adresi haline gelmiştir. Her yıl düzenlediği etkinlikler, yarışma ve deneysel faaliyetler ne istediğini bilen ve istekleri doğrultusunda hareket eden bireylerin yetişmesine olanak sağlar.

4x5 inovatif eğitim sistemi, sınav, kazanım, gözlem, performans ve grup içinde çalışmalar sonucu oluşturan gerçek verilerle çocukların gelişimini takip etmektedir. Bu bilimsel yöntem ile çocuklar her zaman eksikleri üzerine öğretmenleriyle birlikte çalışabiliyor.


Faydaları ile 4x5 İnovatif Sistem

  • Toplam Kalite
Sadece öğrenci değil, veli ve eğitmen de kendini sürekli olarak geliştirir.
  • Kişiye Özel Yaklaşım
Her bir öğrenci bireysel özellikleri göz önüne alınarak eğitime tabi tutulur.
  • 360 Derece Kontrol
Öğrencinin akademik başarısı, sosyal, fiziksel gelişimi, sağlık durumu ve daha fazlası sürekli gözlem altındadır.
  • Analitik Değerlendirme
Öğrencinin tüm başarı ve başarısız durumları matematiksel veriler ile belirlenir.
  • Farkındalık
Öğrenci her yönüyle kendini tanır ve buna göre hangi alanda kendini geliştirmesi gerektiğini farkına varır.


Era Koleji'nin İstanbul'da bulunan Maltepe, Kartal ve Pendik kampüsleri veliler tarafından en çok tercih edilen sunduğu fiziki imkanlar ile bulundukları bölgelerde fark yaratmayı başaran şubelerdir.


Era Koleji bursluluk sınavı ile her sene başarılı öğrencilere destek olmakta ve çeşitli oranlar indirim sağlamaktadır. Genellikle Ocak ayında yapılan sınavlara 3. sınıftan 7. sınıfa kadar tüm öğrenciler katılabilmektedir. Era Koleji bursluluk başvurularını sınavdan bir ay önce almaya başlamakta ve kontenjanlar dahilinde sınavda dereceye giren öğrencilere burs imkanı sağlamaktadır.

Era Koleji Kartal fiyatları, Maltepe ve Pendik okul ücretleri belirlendiği taktirde Okul.com.tr adresinde Era Koleji fiyat listesi başlığı altında yer alacaktır. Kampüsten kampüse değişen fiyat ücretlerini inceleyebilir, Era Koleji fiziki imkanları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum