fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kağıthane ERA Koleji İlkokulu

Özel Kağıthane ERA Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Kağıthane ERA Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Kağıthane ERA Koleji İlkokulu Kağıthane semtinde eğitim hizmetleri sunmaktadır. Kampüste konferans ve seminer salonları, müzik ve resim atölyeleri, teknoloji ve fen laboratuvarı, her yaşa hitap eden kütüphanesi, fiziksel gelişim atölyeleri ve teknoloji derslikleri bulunmaktadır. Kurumda tanışma uygulamaları, aktivite adaptasyon uygulamaları, görsel yetenek ve motor beceriler gelişim uygulamaları, el yazısı ve not alma yeteneklerinin gelişimi, odaklanma ve dikkat gelişimi konularında etkinlikler yapılmaktadır. Öğrencilerin fiziksel, zihinsel, psikolojik, sosyal ve akademik gelişimlerine yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Era Bilimsel Gelişim Merkezi öğrencilerin gelişimlerini destekleyen programlar sunmakta, bilgisayar destekli özel departmanlarda faaliyet göstermektedir. Öğrencilerini çok yönlü geliştirmeyi hedefleyen Özel Kağıthane ERA Koleji İlkokulu'nda öğrencilerin huzurlu ve mutlu olması için güvenlik, temizlik, yemek, servis, sağlık gibi hizmetlerinde en iyisini yapmak istenmektedir. Sınıflar, yemekhane ve tuvaletler başta olmak üzere tüm okul her daim temiz tutulmaktadır. Deneyimli ve gerekli eğitimleri almış personeller ile çalışılmaktadır. Yemekler hijyen kurallarına bağlı kalınarak kaliteli ürünler ile hazırlanır. Yemek menüleri kalori hesapları yapılarak öğrencilerin dengeli beslenebileceği şekilde düzenlenmiştir. Özel Kağıthane ERA Koleji İlkokulu'nda öğrencilerin ve personellerin sağlık sorunu olduğunda başvurabilecekleri bir revir bulunmaktadır. Ayrıca hastalanan öğrenciler rapor alarak evde dinlenirler ve bulaşıcı hastalığı olan öğrenciler bu durumu okula bildirmek zorundadır. Okulun verdiği hizmetlerden bir diğeri de güvenlik olup öğrencilerin ve çalışanların okul içinde güvende ve huzurlu olması için gereken önlemler alınmıştır. Kamera sistemi ile okul 7/24 izlenmekte olup güvenlik görevlileri tarafından da giriş çıkışlar kontrol edilmektedir. Böylece okula dışarıdan yabancıların girmesi ve öğrencilere zarar vermesi engellenir.

Yorumlar (1)

  • ŞA

    Eksiksiz bir şekilde hizmet veren bir okul. Eğitimi, fiziksel koşulları, öğretmenleri, yemeği, temizliği her konuda çok titizler. Bu bölgede okul arıyorsanız tavsiye ederim

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kağıthane ERA Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Merkez Mah. Sanayi Cad No:1 A-Blok Kağıthane/istanbul
0 212 963 2072
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum