fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Akasya Anaokulu

Özel Akasya Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Akasya Anaokulu Hakkında

Özel Akasya Anaokulu, okul öncesi eğitimi veren bu kurum Ankara Yenimahalle'de bulunmaktadır. Bünyesine 3 ile 6 yaş arası öğrencileri kabul etmekte olan özel anaokulu maksimum 15 kişilik sınıflarda öğrencilere eğitim vermektedir. Öğrenci odaklı çalışmalar yapan okulun amacı öğrencileri her alanda geliştirmektir. 15 kişilik sınıflarda öğrencilerle bireysel ilgilenme imkanı bulan okul, öğrenci gelişimlerini yakından takip etmekte, öğrencilerin problemlerine rahatça cevap verebilmektedir. Öğrenciler okulda çeşitli faaliyet ve etkinliklerle eğlendirilmekte ve zengin ders içeriği sayesinde öğrenmektedir. Okul öğrencilerin bireysel becerilerin ortaya çıkarmak amaçlı çalışmalar sunmaktadır. Bireysel yetenek, kabiliyet ve becerilerini geliştirmekte olan öğrencilere kendi farkındalıklarını öğretmekte ve bunlar üzerinde yoğunlaşarak öğrencilerin yetenekleri doğrultusunda hareket etmektedir. Okul bütün öğrencilerin el becerilerini artırmak amacıyla çeşitli origami, el sanatları, kağıt kesme aktiviteleri yapmaktadır.

Yorumlar

 • ME

  Okul eğitimi ile oldukça farklı ;eğitimi çocuklara oyun tadında verdiklerinden ve onları hayata hazırladıkları için teşekkür eder. Başarılarının devamını dilerim.

 • M

  Okulun eğitimi oldukça başarılı kendilerini tebrik ederim. Başarılar

 • HD

  Kaliteli üstün hizmet anlayışı olan bir kurum. Yönetici ekibi ve kadrosu anlayışlı, düzgün ve işini kaliteli yapmaya çalışan kişilerden bir araya gelmiş.Şuan ki vizyon ile zamanla daha iyi noktalara gelmeye devam edeceklerini düşünüyorum.

 • cg

  benim yigenimin kızı buraya gidiyor onceden agresif huysuzdu bu krese basladıkdan sonra cocuk tamamen degisti , herkese kesinlikle tavsiye ederim bu kresi biz cok memnunuz yonetimi ogretmenleri hizmetlileri cok ilgili ve sorumluluk sahibi bir kres

 • ME

  Okul eğitimi ile oldukça farklı eğitimi çocuklara oyun tadında verdiklerinden ve onları hayata hazırladıkları için teşekkür eder. Başarılar dilerim.Eğitim saatlerinin artmasını ve farklı eğitim türlerinin olmasını istiyorum.

 • DK

  Anne babaların eğitim sürecinde sürekli olarak bulunarak çocukların yanında olmalarını beğendim. Milli ve manevi etkinliklerle Türk aile yapısına uygun bir yetiştirme tarzları var.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Akasya Anaokulu İletişim Bilgileri

Şentepe Burç Mah. Değirmendere Cad. 724. Sokak No:17/2 Ankara
0 312 963 1160
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum