fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anaokulu

Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:00

Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anaokulu Hakkında

Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anaokulu öğrencilerin yaş gruplarına uygun olarak eğitim vermektedir. Okul öncesi dönem ilerleyen dönemlerdeki başarı temellerinin atıldığı dönem niteliğindedir. Bu dönemdeki öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilerek etkin öğrenme programları oluşturulmaktadır. Okul öncesi dönemde öğrencilerin bilgiyi öğrenebilmesi adına gerekli becerileri kazandırmak esaslı bir hizmet sunmaktadır. Küçük yaştaki bireyleri sıkmadan onlara eğlenceli eğitim ortamlarında oyunlarla eğitim vermektedir. Bu sayede küçük yaştaki öğrencilere sunulan bilgiler daha çabuk karşılık almaktadır. Öğrencilerin okula bağlılığını artırmak ve sunulan eğitimi etkili hale getirebilmek adına çeşitli eğitim yaklaşımları düzenlenmektedir. Her öğrencinin bireysel farklılıklarına ve gelişim düzeylerine uygun olarak eğitim yaklaşımları çeşitlendirilmektedir. Öğrencilerin beceri kazanımını kolaylaştırmak ve eğitimi kalıcı hale getirebilmek adına faaliyet ve çalışma programları renklendirilmektedir. Kendilerini net ifade eden bireyler yetiştirmek adına sosyal faaliyet düzenlemeleri yapılmaktadır.
Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anaokulu'nda okul öncesi yetkinliklerine sahip donanımlı öğretmenler eğitim vermektedir. Öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş eğitim binasında etkili bir öğrenim sunabilmek adına çeşitli eğitim materyallerinden yararlanılmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı'nın okul öncesi eğitim programları çerçevesinde geliştirilen çalışmalarla tam zamanlı öğrenim süreci oluşturulmaktadır. Öğrencilere etkili bir eğitim verebilmek adına aile sıcaklığında samimi bir ortam sunulmaktadır. Gelişimi etkili kılabilmek adına uygulamalar sürekli olarak yapılmaktadır. Okul öncesi dönemde öğrencilere yabancı dil eğitimi verilmektedir. İngilizce olarak sayılar, harfler, tekerlemeler ve çeşitli oyunlar oynanmaktadır. Küçük yaştaki bireylerin arkadaş edinimini kolaylaştırmak adına sosyal faaliyetler düzenlenmektedir. Empati kurma yeteneği yüksek bireyler yetiştirerek sosyalliği yüksek bireyleri topluma kazandırmaktadır. İlkokul seviyesine yaklaşan öğrencilerin okuma-yazma çalışmaları yapmaları desteklenmektedir. Öğrencilerin kalem tutma becerilerini geliştirerek ilkokulda herhangi bir zorluk yaşamaması sağlanmaktadır. Sınıflardaki öğrenci sayılarını belirli seviyelerde tutarak kapsamlı bir süreç oluşturmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Başkent Örnek Koleji Batıkent Çakırlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Turgut Özal Mahallesi, Şehit Kaymakam Muhammed Safitürk Bulvarı, No:39/7, Yenimahalle / Ankara
0 312 963 0751
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum