fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Oyna Keşfet Yarat Anaokulu

Özel Oyna Keşfet Yarat Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 0-6
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Oyna Keşfet Yarat Anaokulu Hakkında

Özel Oyna Keşfet Yarat Anaokulu montessori eğitimi de sağlayan Ankara Yenimahalle civarında özel bir okul öncesi eğitim kurumudur. Okulda eğitim 0-6 yaş gruplarına sağlanmaktadır. Okulun çalışma saatleri sabah sekiz ile akşam yedidir okul eğitim sistemindeki etkinlikler kültürel ve sanatsal geziler, konsept partiler, sorumluluk almayı, araştırmayı, araştırdıklarını paylaşmayı öğrenme etkinlikleri, değerler eğitimi, jimnastik eğitimi, Atatürk köşesi eğitimi, sağlık ve gelişim kontrolleri, drama dersleri, matematik eğitimi, voleybol çalışmaları, doğum günü etkinlikleri, görsel sanatlar ve el sanatları çalışmalarıdır. Okulda çocukların zeka geliştirebilmesi için mantık oyunları, renk çalışmaları, yabancı dil eğitimi, ana dil etkinlikleri, bale ve yoga dersleri de mevcuttur. Özel Oyna Keşfet Yarat Anaokulu yapılan etkinlik ve aktiviteler ile öğrencilerinin bireysel becerilerini keşfetmeyi, artırmayı, yeteneklerini ön plana çıkarmayı ve geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Yorumlar

  • Veli

    Bir anaokulundan beklentilerinizi karşılayabilecek potansiyele sahipler.Yemeklerin besleyici olmasını, yaşının gerektirdiği gibi oyun oynamasını, erken yaş eğitimlerini tam öğrenmesini, Vatan sevgisinin aşılanmasını, Saygı duymayı özümsemeyi, Sevgi dolu olmasını... Dil gelişimini, spor yapmayı sevmesini, kitap okumayı sevmesini, el becerileri kazanmasını, birey olabilecek yetenekler geliştirip bu sayede kendini ifade edebilmesini ve öz güvenini sergilemesini... kısaca en başta dediğim gibi tüm beklentilerini ;)

  • Veli

    Çocuğumuza böyle bir okul bulduğumuz için şanlıyız. Sabahleyin okula hevesle gitmesi akşam yüzünde gülücükler saçarak gelmesi bizi ne kadar mutlu ediyor anlatamam Okul öncesi eğitimi için zihnimde canlandırdığım ortamı ve kaliteyi bu anaokulunda buldum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Oyna Keşfet Yarat Anaokulu İletişim Bilgileri

Yeni Bati Mahallesi 2386 Sokak No:38 Batikent Yenimahalle/ankara
0 312 963 0974
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum