fb
Özel Asude İnciler Anaokulu

Özel Asude İnciler Anaokulu

0 216 706 6887
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/19:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Asude İnciler Anaokulu Hakkında

İstanbul da bulunan Özel Asude İnciler Anaokulu Beykoz semtinde eğitim vermektedir. Anaokulunda psikolojik danışman bulunmaktadır. Kurum da bulunan yemekhanede sağlıklı ve doğal gıdalar tercih edilmekte, besin değeri yüksek malzemeler kullanılmaktadır. Kurumun hijyen denetimleri sık aralıklarla yapılmaktadır. Kurumda uyku odası bulunmakta ve çocukların en temel ihtiyaçları olan uyku gereksinimleri doğal ortamlarda ve konforlu yataklarda giderilmektedir. Anaokulunda rehberlik hizmetleri çocuklara ve velilere sunulmaktadır. Özel Asude İnciler Anaokulu 'nda çocukları evlerinin önünden alıp okula bırakan, okuldan alıp evlerinin önüne bırakan servis hizmeti bulunmaktadır. Servislerde güvenlik servis görevlileri ve emniyet kemerleri ile sağlanmakta olup konforlu yolculuklar yapılmaktadır. Kurumda çocukların erken yaşlarda İngilizce dil eğitimi almasına imkan verilmektedir. Çocuklar erken yaşlarda dil eğitimi alacak ve etkinlikler, materyaller, oyunlar, şarkılar ile İngilizceyi içselleştireceklerdir. Kurumda ev sıcaklığını hissettiren ürünler kullanılmıştır. Kurumda satranç eğitimleri verilmektedir. Satranç eğitimi ile çocukların stratejik ve sezgisel düşünme becerilerini kazanmaları hedeflenmektedir. Kurumda halk dansları eğitimleri verilmektedir. Halk dansları eğitimleri ile çocukların milli ve manevi değerlerde eğitim almaları hedeflenmektedir. Drama eğitimleri ile çocukların empati, rol oynama ve canlandırma yetenekleri geliştirilmeye çalışılmaktadır. Kurumda çocukların yazın da eğitim almasını ve eğlenerek öğrenmesini isteyen veliler için yaz okulu imkanı da bulunmaktadır. Özel Asude İnciler Anaokulu öğrencilerin akıl, ruh ve beden sağlıklarını sağlamayı öncelik edinmiştir. Anaokulu çocuklara iyi alışkanlıklar kazandırma ve değerler eğitimini eğitim noktasında en önemli hassasiyetleri olarak görmüştür. Kurumda organik beslenmenin üzerinde durulmakta ve çocuklara sağlıklı malzemelerden oluşan yemekler hazırlanmaktadır. Yemekler çocukların gelişimleri göz önünde tutularak ve ihtiyaç duydukları besin değeri yüksek, sağlıklı, organik ürünlerden hazırlanmaktadır. Kurumda yaz ayları için doğal meyvelerden meyve konserveleri hazırlanmaktadır. Kurumda uyku odası tam teçhizatlı malzemelerle donatılmıştır. Özel Asude İnciler Anaokulu 'nda milli ve dini bayramlar çocuklara öğretilerek milli ve manevi değerler kazanmalarına önem verilmektedir.Kurumun sınıflarında halılar bulunmakta, doğal ortamların yakalanmasına özen gösterilmektedir. Sınıflarda çeşitli etkinlik köşeleri bulunmaktadır. Müzik eğitimi verilen anaokulunda çocukların erken yaşlarda müzik zekalarının gelişmesine önem verilmektedir. Çocukların müzik eğitimi ile ritim duygusu da kazanmalarına önem verilmektedir.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Sanat Atölyesi
Bahçe
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Halk Oyunları
El Sanatları

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Değerler Eğitimi
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • F. A.

  ilgili, güvenli ve sağlıklı. öğretmenleri ve kurum yöneticileri ile istediğinizde görüşebilir sorularınıza cevap alabilirsiniz. sürekli ve etkileşimli bir iletişimi var. ingilizce dersi çok verimli

 • Veli

  Çocuklarımıza kendi çocukları gibi bakan, onlara herşeyin en iyisini bizler kadar layık gören, hatta organik ürünler konusunda bizden daha iyi belki, bu muhteşem okula binlerce teşekkür ederim.

 • Veli

  Güleryüzleriyle kalplerimizde taht kuran hocalarımızdan, temizliğe verilen öneme kadar çocuklarımız için hayatları boyunca unutamayacakları bir okul. Tabii harika yemekleri unutmamak lazım.

 • Veli

  İlgi ve alakanın hiç eksik olmadığı, seven ve sevilen öğretmenelerimizin varlığında huzur içinde hissettiren sıcacık bir yuva.

 • Veli

  Kullanılan ürünler organik sadece çocuklar için

"Özel Asude İnciler Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Asude İnciler Anaokulu İletişim Bilgileri

Kavacik Mah.maral Sokak No:46 Beykoz / İstanbul
0 216 706 6887
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Beyhan Gülücük Anaokulu Özel Okul
Özel Beyhan Gülücük Anaokulu

İki çocuğumu da güvenle gönderdim. İşini iyi yapan gülümsemeleriyle çocukların yüreklerine dokunmayı başaran aile sıcakl...

Özel Beykoz Akd Kids Anaokulu Özel Okul
Özel Beykoz Akd Kids Anaokulu

Butik bir anaokulu nasıl olmalı neleri yapmalı neleri yapmamalı tartışmalarına son veren okul. Yabancı dil eğitimden bes...

Özel TAD Beykoz Nesilden Nesile Anaokulu Özel Okul
Özel TAD Beykoz Nesilden Nesile Anaokulu

Donanımlı ve etkinlikleriyle çocukları ve velileri mutlu etmeyi bilen bir anaokulu. bahçedeki oyuncaklar yeterli ve öğre...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum