fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçeşehir Koleji Etiler Levent Anaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Etiler Levent Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Bahçeşehir Koleji Etiler Levent Anaokulu Hakkında

Özel Bahçeşehir Koleji Etiler Levent Anaokulu yirmi kişilik sınıf mevcutları ile İstanbul Beşiktaş’ ta okul öncesi eğitimi veren özel bir kuruluştur. Okulun eğitim sistemi beyin temelli öğrenme modeline dayanır. Beyin temelli öğrenme modelini temel alan eğitim sisteminde amaç sorgulayan, keşfeden, yaparak ve deneyerek öğrenen, yabancı dil eğitimleri gelişmiş, teknolojiyi etkin bir biçimde kullanabilen, sosyal ve insanlarla pozitif ilişkiler kurabilen, sorunlara kısa zaman içinde çözüm üretebilen bir toplum yaratmaktır. İki ve altı yaş grubu çocuklara eğitim veren kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmetleri mevcuttur. Okulun giriş saatleri sabah sekiz olup, çıkış saatleri akşam altıdır. Tam gün eğitim veren okulun geliş ve gidişleri koordineli bir şekilde sağlayabilmesi için servisi mevcuttur. Servis aracında her öğrenciye bir koltuk düşmektedir. Her koltukta öğrencinin emniyet kemeri takması zorunludur. Öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilemezler. Okulun güvenlik sistemi son derece gelişmiştir. Okul hizmetleri arasında bir de yaz okulu etkinlikleri bulunuyor. Özel Bahçeşehir Koleji Etiler Levent Anaokulu'nda çocukların bedensel ihtiyaçlarını karşılamak adına bir uyku odası, yemekhanesi, kütüphanesi, reviri, müzik odası, bahçesi, 3D odası, havuzu, sanat atölyesi ve oyun alanı mevcuttur. Oyun alanında çocukların ihtiyacı olan her türlü oyun araç ve gereçleri bulunmaktadır. Yabancı dil eğitimi olarak İngilizce dersleri veren okulun jimnastik ve yüzme olmak üzere iki adet spor dalı mevcut. Sanatsal etkinlikleri çocukların beden, kol, bacak, göz ve el koordinasyonu sağlayabileceği modern danslar, drama etkinlikleri, İngilizce drama etkinlikleri, görsel sanat etkinlikleri bulunuyor. Özel Bahçeşehir Koleji Etiler Levent Anaokulu'nun satranç kulübü, gezi kulübü, değerler eğitimi kulübü, müzik, bilişim, proje ve akıl-zeka oyunları kulübü bulunuyor. Tüm bu aktiviteler dışında sınıflarda her gün ince motor becerilerini ve küçük kas gelişimlerini destekleyici etkinlikler yapılıyor. Mutfak çalışmaları ve farklı faaliyetlerde bazen veliler de okula davet edilerek aktivitelerin birlikte yapılması sağlanıyor. Okul yönetiminin temizlik konusunda ayrı bir özeni var. Okul beslenmesi sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere üç öğündür ve beslenme şekli organik gıdalar ile yapılıyor.

Yorumlar (4)

 • Çocuğumu bu okula gönderdim yine olsa yine bu okulu seçerdim bu bölgedeji okullar arasında eğitimi en iyi olan okul diyebilirim. daha önce çocuğum iki okul değiştirmek zorunda kaldı ya öğretmenler ilgisizdi ya da verilen hizmetler ve imkanlar yetersizdi bu okulda öyle bir sorun yaşamadık.

 • EK

  Dil eğitimi çok iyi ayrıca öne çıkan hizmetlerinden biri de rehberlik servisi öğrencilerin gelişimi için gerçekten gayret gösteriyorlar ve işlerini en iyi şekilde yapıyorlar. Öğrencilere müşteri olarak değil kendi çocuklarıymış gibi eğititim veriyorlar. Çok memnunuz.

 • eğitimi bakımından kendisini kanıtlamış ve güvenilir bir okul olduğu için bu okulu seçtik çocuğumuz için ve hiç pişman olmadık branş derslerine gösterdikleri ilgiyi ve hassasiyeti sosyal aktivitelere ve çeşitli sosyal sorumluluk projeylerine de gösteriyorlar böylece çocuklar her yönden gelişiyor.

 • ÇD

  İlköğretimden ayrı binası olduğu için butik bir anaokulu olması nedeniyle Etiler Bahçeşehir Koleji'ni tercih ettik. Dört yaştan başlayarak yarım gün ingilizce yarım gün türkçe eğitim vermekteler. Fiyatı da bölgede bulunan diğer anaokullarına kıyasla daha uygun. Yemekleri organik ve sebze ağırlıklı. Oyunla öğretme ve kendini ifade etme becerisine yönelik geliştirmeye daha önem veriyorlar. El işi ile ilgili çalışmalarını yetersiz bulmaktayım. Daha önce göndermiş olduğumuz okulun velilerle iletişimi daha kuvvetliydi, bu okulun da böyle olması gerektiğini düşünüyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Koleji Etiler Levent Anaokulu İletişim Bilgileri

Levent Mah. Sülün Sok. No:171, Beşiktaş / İstanbul
0 212 963 2078
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum