fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Büyükçekmece Lider Çocuk Anaokulu

Özel Büyükçekmece Lider Çocuk Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Büyükçekmece Lider Çocuk Anaokulu Hakkında

Özel Büyükçekmece Lider Çocuk Anaokulu öğrencilerini öz güvenli ve üretken bireyler haline getirmeyi amaçlamaktadır. Okulda bu amaç doğrultusunda birçok çalışma yürütülmekte ve farklı aktiviteler düzenlenmektedir. Bu aktiviteler arasında orff, dans ve müzik kulübü aktivitelerinin yanı sıra görsel sanatlar ve ebru aktiviteleri bulunmaktadır. Öğretmenler bu aktiviteler sayesinde öğrencilerin hangi alanda yeteneği olduğunu keşfetmektedir. Küçük yaştaki öğrencilerinin karakterlerini ve yeteneklerini keşfeden eğitimciler onlara rehberlik etmektedir. Kurumda ayrıca seramik kulübü ve el sanatları aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu aktiviteler sırasında öğrenciler el göz koordinasyonunu geliştirirken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmektedir. Sanatsal faaliyetlerin yanı sıra okulda robotik ve kodlama ve akıl ve zeka oyunları gibi zihinsel aktiviteleri artıran çalışmalar yapılmaktadır. Bu aktiviteler okul öncesi dönemde öğrencilerin zihinsel aktivitelerini artırarak öğrenme sürecini kolaylaştırmaktadır.
Özel Büyükçekmece Lider Çocuk Anaokulu öğrencilerini dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi hedeflemektedir. Öğrencilere değerler eğitimi verilerek paylaşmak, yardımseverlik ve empati gibi değerler öğretilmektedir. Böylece evrensel değerleri özümseyen dünya vatandaşları olmaları amaçlanmaktadır. Yine aynı hedef doğrultusunda öğrencilere yoğun şekilde İngilizce dil eğitim programı uygulanmaktadır. Öğrenciler bu sayede farklı kültürlerle tanışmakta ve ilkokul dönemine hazır hale gelmektedir.
Özel Büyükçekmece Lider Çocuk Anaokulu'nda oyun grubu uygulaması bulunmaktadır. Küçük yaştaki öğrencilerin sosyalleşebilmesini amaçlayan bu hizmete talep yoğun olmaktadır. Kurumda dikkat çeken bir diğer uygulama da yaz okulu olmaktadır. Öğrencilerin yaz tatillerini arkadaşlarından ve öğretmenlerinden uzak geçirmesini engelleyen bu uygulama eğlenirken öğrenilen bir ortam yaratmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Büyükçekmece Lider Çocuk Anaokulu İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah. Yabangülü Sok. No: 29/1, Büyükçekmece/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum