fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mutlu Adımlar Anaokulu

Özel Mutlu Adımlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-4
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:30
Sabahçı: 09:00/13:00

Özel Mutlu Adımlar Anaokulu Hakkında

Geniş bahçeli müstakil bir binada hizmet veren Özel Mutlu Adımlar Anaokulu, Eyüp semtinde, İstanbul içerisinde kolay ulaşımlı merkezi konumuyla hizmet vermektedir. 2-6 yaş aralığındaki çocuklara hizmet veren okulun sınıflarının mevcudu 16 çocuktan oluşmaktadır. Sabah saat 08:00, akşam saat 18:00 saatleri arasında çocuklarınızı misafir eden okulda çocukların psikolojik gelişimlerini takip eden uzman psikolojik danışman bulunmaktadır. Danışman, veliler ile sık sık bir araya gelerek çocukların durumları hakkında onlarla görüşmekte, çocukların okulda olduğu gibi evde de doğru bir şekilde yönlendirilmelerine destek olmaktadır. Özel Mutlu Adımlar Anaokulu 'nun içerisindeki oyun alanları ile birlikte geniş bahçesinde de oyun alanları bulunmaktadır. Çocuklar burada, güvenli bir şekilde dışarıda vakit geçirebilmekte, yeşille ve toprakla buluşmaktadır. Hem bina içerisinde hem de bahçede çocukların sağlıklarına önem veren okuldaki her alanda hijyenik koşullar maksimum düzeyde sağlanmaktadır. Çocukların eğitimlerinin yanında beslenmeleri de oldukça önemlidir. Bunun bilinci ile hareket eden okulun yemekhanesi hem hijyeniktir hem de uzmanlar tarafından hazırlanan aylık menüler özenle hazırlanarak çocuklara sunulmaktadır. Rehberlik danışmanlık hizmetini sunan uzman sayesinde çocuklar yetenekleri, becerileri ve zihinsel gelişimleri doğrultusunda doğru alanlara doğru bir şekilde yönlendirilebilmektedir. Okulda yaz dönemine özel yaz okulu hizmeti bulunmaktadır. Yaz okulunda, çocuklarınızın eğitim öğretim dönemi boyunca öğrendikleri pekiştirilir, özel yaz dönemi programları uygulanarak çocukların eğlenerek öğrenmeleri sağlanır. Özel Mutlu Adımlar Anaokulu içerisinde ve bahçesinde çocukların güvenli bir ortamda bulunmalarını sağlamak için okulun kendi güvenliği bulunmaktadır. Servis ihtiyacınız var ise sizlere sunulan servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çocukların güvenli ve sorunsuz bir şekilde yolculuk yapmaları için her türlü önlemin alınmasına özen gösterilmektedir. Servis içerisinde refakat eden yardımcı bir öğretmen ve bilinçli şoförler ile çocuklarınız güvenle yolculuk yapmaktadırlar. Eğitici etkinlikler içerisinde yer alan yabancı dil eğitimine verilen önem, gün içerisindeki etkinliklerin çoğunda yer alan İngilizce hatırlatmalar ile kendini göstermektedir. Öğretilen İngilizcenin pekiştirilmesi ve kalıcı olması için yapılan bu hatırlatmalar sayesinde çocuklar yabancı dil eğitimlerinde oldukça başarılı olmaktadır. Okulun gezi kulübü etkinlikleri hem çocuklar hem de veliler için birlikte güzel vakit geçirdikleri etkinliklerdir.

Yorumlar (5)

 • Çevremizin tavsiyesi üzerine çocuğumuzu bu okula göndermeye karar verdik. Bir anne olarak en hassas olduğum konu başta güvenlik ve temizlikti. Okulda böyle sorunlar yok öğretmenleri kendi çocuğu gibi ilgileniyor ve eğitimi son derece iyi memnunuz.

 • MA

  Okulda temizliğe çok önem veriyorlar sınıflar tuvaletler her daim temiz Hastalanan öğrenciler olduğunda okula gelmemeleri ve evde dinlenmelerini tavsiye ediyorlar. Kullanılan oyuncakların malzemeleri de çocukların sağlığını etkilemeyecek şekilde

 • HA

  Kızım iki sene Mutlu Adımlara gitti bir çok tecrübe yaşadı, arkadaşlar edindi ve en önemlisi çok şey öğrendi. Okul müdürü öğretmenleri her zaman ilgili ve sıcakkanlıydı iyi ki bu okula göndermişim diyorum.

 • SK

  Evimize daha yakın başka anaokulu olmasına rağmen çocuğumu Mutlu Adımlara gönderiyorum. Çocuğumun okulda sadece bakılmasını değil iyi de bir eğitim almasını istiyorum çünkü. Mutlu Adımlarda aradığımız her şeyi bulduk gayet memnunuz.

 • Mutlu Adımlar çocuğum için doğru bir karar oldu. Öğretmenleri tecrübeli ve güleryüzlü. Dersler Anlama ve kavramaya yönelik işleniyor ezbere dayalı hiçbir şey yok diyebilirim eğitiminden çok memnunuz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mutlu Adımlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Mithat Paşa Mahallesi, Davut Paşa Caddesi, Kızılağaç Sokak, No:16-1/a, Eyüp/istanbul
0 212 963 2081
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum