fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Paşabahçe Minik Bilginler Anaokulu

Özel Paşabahçe Minik Bilginler Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Paşabahçe Minik Bilginler Anaokulu Hakkında

İstanbul Beykoz 'da bulunan Özel Paşabahçe Minik Bilginler Anaokulu şehrin gürültüsünden uzak ve yeşillikler içinde 3-6 yaş arası çocuklara okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Okulda çocukların gelişimleri için tüm olanaklar sağlanmaktadır. Çocuk merkezli eğitim programları ve çocuklara merkeze alan eğitimler ile çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanmaktadır.
Okulda verilen eğitimler ile mutlu, başarılı, çevreyi koruyan, hedefleri olan, değerlerini bilen, çevresine karşı duyarlı, çalışmayı seven ve sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır.
Özel Paşabahçe Minik Bilginler Anaokulumuzda çocuklar uzman eğitmenler ve uzman psikologlar eşliğinde okuma, yazma, fen, doğa, sanat, müzik, spor, atletizm, jimnastik, resim ve sayısal aktiviteler yapmaktadır. Bu aktiviteler ile çocukların kişisel, sosyal ve fiziki gelişimleri sağlanmaktadır.
Okulda çocukların küçük yaşta sevgi, saygı, sorumluluk, empati, yardımlaşma ve dürüstlük kavramlarını öğrenebilmeleri için değerler eğitimi verilmektedir.
Özel Paşabahçe Minik Bilginler Anaokulumuzdada yabancı dil eğitiminde çocuklara İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
Yapılan araştırmalar göre çocuklar ne kadar erken yaşta yabancı dil öğrenimine başlarsa bu alanda ileri yaşta (6 yaş sonrası) başlayanlara oranla çok daha başarılı ve dil hakimiyeti gelişmiş bireyler olmaktadırlar. Bu amaçla okulda çocuklara İngilizce dil eğitimi verilmektedir.

Okullarda yapılan geziler çocukların tüm gelişim alanlarını etkilemektedir. Çocuklar gezilerde gözlem yapma, inceleme, merak duygularını giderme gibi fırsatlar bularak bilişsel gelişimle ilgili kavramları kazanmaktadırlar. Yaparak, yaşayarak öğrenip daha kalıcı bir eğitim almaktadırlar. Arkadaşlarıyla uyum içinde olup toplumsal kurallara uyumu öğrenmektedirler. Toplumdaki sıra bekleme, sessiz olma, başkasının hakkına saygı duyma, hoşgörü gösterebilme, çevresindeki güzelliklerin farkına varabilme konularında da gelişmektedirler. Bu amaç doğrultusunda Özel Paşabahçe Minik Bilginler Anaokulunda sık sık gezi aktiviteleri yapılmaktadır.
Okulumuzda yaz okulu eğitim programı bulunmaktadır.
Çocuklarımızın bedensel zihinsel duygusal gelişimine katkı sağlayarak farkındalıklarını arttırmak ve yetenek alanlarını belirleyerek ilerlemelerine olanak yaratmak amacıyla interaktif ve karekod proğramı destekli branş derslerimizle okul serüveni başlangıcını Sevgi ve Oyun ilkesiyle eğlenceye dönüştürüp mutlu çocuklar yetiştirir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Montessori Eğitimi

- Çoklu Zeka Modeli

- Oyun Temelli Eğitim

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Okul Personeli

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Okul Öncesi Öğretmeni

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Haftada 1 kere

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Yönlendirme

Yorumlar (54)

 • şo

  Benim oğlum 1 yıldır okula devam ediyor.Buradan önce farklı bir okul deneyimi olmuştu ve her sabah ağlayarak gidiyor veya okula hiç gitmek istemiyordu.Yeni bir okul arayışına girdiğimde sağolsun Müjgan öğretmenle görüşme yaptım ve oğlumu minikbilginler okuluna göndermeye karar verdim açıkçası kaygılarımda vardı ama oğlum 1 hafta içinde okuluna alıştı ve sevdi.Birinci önceliğim çocuğumun mutlu olmasıydı zaten gözüm hiç arkada kalmıyor.Üstüne birde onun temel eğitimde alması gereken değerlerle ilgili gelişimini görmek ,edindiği beceriler ve yeni bilgilerini benimle paylaşmaya başlamış olması beni bir anne olarak çok mutlu ediyor.Küçük birde kızım var onuda hiç düşünmeden okulumuza yazdıracağım.Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

 • BK

  Yoğun bir hayat temposu olan tüm ebeveynler için, çocukların okullarını sevmelerinin ve severek gitmelerinin önemi bizler için çok büyük . Ben, sevginin öncelikli olduğu ve her çocuğa bir şekilde temas edilen her ortamda, öğrenmenin oluşacağına inananlardanım. Kendisini hergeçen gün geliştiren özgüvenli çocuklarımıza ihtiyacımız olduğu gibi , daha nasıl faydalı olabiliriz , nasıl mutlu çocuklar yetiştirebiliriz , nasıl farkındalık yaratabiliriz diye özveriyle güne başlayan @minikbilginleranaokulu müdürümüz sevgili Müjgan öğretmenimize Araştırmayı ve öğrenmeyi öğrettiğiniz ve karşınızdakilerin çocuk olduklarını unutmadan, öğretirken eğlendirmeyi de ihmal etmediğiniz için… Heyecanlı ve sevgi dolu gözlerle bakarak gelişime yönelik yeni fikirlerini paylaştığı ve hayata geçirmeye devam ettiği için, geleceğe hep umutla baktığı için çok teşekkür ederiz . Not ; Çocuklarla dans ederken , şarkı söyleyip söyletirken , su savaşı yaparken ve bir takım aktiviteler de kendisinin daha çok eğlendiğini de fark etmemiş değiliz :) hep çocuk kalın hep çocuk kalalım ….Göz göze temas etmeli ,sarılmalı , zıplamalı ,yakartop , istop oynamalı , maç yapmalı , sallanmalı , saklambaç oynamalı , mendil saklamalı , ıslanmalı , koşmalı , dans etmeli , şarkı söylemeli , el ele tutuşmalı yine güzel bir yıl olsun

 • Bende öğretmen bir anneyim. Okulumuza çok severek gidiyoruz. İyi ki bu okuldayız . Her şey çok güzel gidiyor özellikle oğlum severek gidiyor. Önemli olan onun sevgisi zaten. Gözüm arkamda değil herşe için teşekkür ederiz Müjgan öğretmenim .

 • BS

  Muhteşem ötesi bi okul.Kızım da okul fobisi vardı,buraya ilk gittiği günden beri çok sevdi hatta hep okuluna gitmek istedi.Çok kısa sürede eğlenerek hem İngilizceyi hem de bazı dini konuları öğrendi.İlgileri sevgileri harika.Müjgan Hanım’a emekleri için ne kadar teşekkür etsem azdır.Bu sene ikinci kızımı da bu okula veriyorum.Gözüm kapalı emanet edebiliyorum ☺️

 • Öğretmenleri değerli, mutlu huzurlu bir okul iyi ki sizinle tanışmış ve iyiki kızımızı sizin okulunuza yollamışız

 • hk

  sıcacık aile ortamında ilgili ögretmenleri 3 yaşında oğlum ayrılmak istemiyor bol aktiviteli bol oyun ve ögretimli minikbilginleranaokulu kesinle tavsiye ediyorum gözünüz kapalı çocuklarınızı gönderebilirsiniz herbiriyle ayrı ayrı ilgileri oğlumun konuşmaları özgüveni muhtaşem iyki tanımışız Teşekkür ederiz müjgan hocamıza

 • Me

  Okula basladigimiz surecten itibaren hayatimizda cok guzel degisimler oldu. Kendi halinde oyun kurar oldu arkadas edinmeye basladik oyuncaklarini paylasmayi ogrendik.. ayni zamanda cok guzel dini bilgiler edindik

 • GK

  Yavrumu okulun kapısından rahatlıkla teslim edip ayrilabilmek memnuniyetimin eni ve devamında eğitim okulun ortamı bahçemiz herşey mükemmel herşey için çok teşekkürler Yok

 • VY

  Muhteşemmm bir okul. Oğlumun ilk okulu ve haşa devam ediyor her gün yeni bir etkinlik ve yeni bir bilgi ile eve geliyor. Okula gitmek için resmen can atıyor. Müdüre Müjgan hanım ve öğretmenlerimiz çok ilgili. Her konuda çekinmeden soru sorabileceğiniz kişiler ve sizden daha çok sizi düşünen insanlar. Etrafıma tavsiye etmekten yorulmayacağım bir kurum.Müdüre Müjgan hanım bizden önce geliştirmek ve güzelleştirmek için herşeyi yapıyor bence harika

 • EC

  Öğretmen bir anneyim, ve çocuğuma Anaokulu seçimi yaparken çok titizlendim süreci mümkün olduğunca uzattım ama hiç gereği yokmuş. Keşke Müjgan öğretmen ile daha önce tanışsaymışım. Ben de oğlum da Müjgan öğretmene ve ekibine ne kadar teşekkür etsek az, ailemize çok iyi geldiler. Oğlum okulun ilk günü bile beni kapıda bekletmedi hemen alıştı ve neşeyle döndü evine, ertesi gün tekrar gitmek istedi bu beni rahatlatan ilk şey oldu. Benim için önemli bir diğer konu da iletişim; okulla hiç bir zaman iletişim problemimiz olmadı, oğlumu çok yakından takip ediyorlar ve onunla ilgili her şeyi paylaşıyorlar. Etkinlikler/eğitimler güncel, hayatı ve teknolojiyi takip ediyor. Oğlumdaki hem duygusal hem de bilişsel gelişmeler beni çok şaşırtıyor. Okulunda oğlum kendini rahat hissediyor, ifade edebiliyor ve öğretmenlerini çok seviyor. Okul seçimi yaparken Müjgan öğretmenle de görüşmenizi tavsiye ederim.

 • ZG

  Kızımın Kuruma başlama zamanı 43 aylıktı. Öğretmen bir anne olduğum için Kavacıktaki tüm kurumları gezdim öğrenci değil de Veli kapmaya yönelikti. Uzun Okul araştırmalarım sonucu, yine veli önerisi üzerine Okula kayıt olduk. İlk hafta bitmişti bile. Lina yarın okul tatil gidemeyeceksin dedim. O da bana diyor ki "Anne Keşke uyku odası olsaydı da ben orda kalsaydım....."Kızım öğretmenlerin dinlensin biraz da diyorum.

 • DK

  Rabbim Müjgan hanım ve ekibinden razı olsun bize çok büyük katkıları oldu gözümüz kapalı emanet ettik.dört yaşinda çok hırçın bi çocuktu paylaşmayı bilmeyen ve kendine kapanık bir haldeydi Müjgan hanım ve zeynep hanımın katkılarıyla bu problemi allahın izniyle başarıyla aştık gerek merasimlerde gerek etkinliklerde gerekse eğitiminde çok başarılı olduğunuzu düşünüyorum tekrar çok tesekkur ederim size .Çıktığınız bu yolda allah yar ve yardımcınız olsun .

 • ŞD

  İkitane kızım bu okulda okudular çok memnun kaldık üçüncü kızımda seneye nasip olursa yine minik bilginler anaokuluna vericez şimdiden heyecanlı bir şekilde bekliyor ablaları okadar övüyorki müjgan hocalarını sevgisini hemen gitmek istiyor müjgan hoca ve ekibine çok teşekkür ediyorum hepsi çok değerli ve çok kıymetli hoca hanımlar bizim bir ailemizde minik bilginler anaokulu hiç tereddüt etmeden evlatlarınızı bu ana okuluna verebilirsiniz çok memnun kalacaksınızEksik hiçbir yanı olmadığını düşünüyorum

 • B

  Eğitimci bir veli olarak son derece özverili çalışan meslektaşlarımın bulunduğu kurumu gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.Çocuğumu 3 yaşına bastığı gün teslim ettim,tahmin edersiniz ki birçok tereddütüm vardı ancak öğretmenlerin şefkati ve anlayışıyla tüm alışma sürecini başarılı bir şekilde aştık.Çocuğunuzun yalnızca maddi değil manevi eğitimini de önemsiyorsanız en doğru adresin “Minik Bilginler Anaokulu” olduğunu söyleyebilirim.Beykoz’da oturanlar için büyük bir şanstır,değerlendirmenizi önerir,kurumun tüm öğretmenlerine teşekkürlerimi sunarım

 • Benim iki minigimde size emanet öncelikleri merhamet ve sevgiden gecen değerli öğretmenlere sahipler iyiki tanımışim sizi evlatlarim cok mutlu benim icin onemli olan severek gitmeleriydi kinseviyorlar cok tesekkurler iyiki varsınız. Egitim ve öğretim alanında da harikası niz Allah yolunuzu acik etsin

 • Herşeyiyle mükemmel gönül rahatlığıyla çocuğunuzu emanet edebilirsiniz ben çok memnunum herkese tavsiye ederim

 • AG

  Başta Müjgan Hanım ve diğer arkadaşlar olmak herkese teşekkür ederim.Gönül rahatlığı ile çocuğunuzu gonderebileceginiz bir okuldur.Mujgan hanım varsa sorun yok demektir.

 • Hs

  Gerçekten mükemmel bir okul oğlum bu okuldan önce başka okula yolladım 2 yıl geçen sezon bu okulu tanıdım ve iyiki tanikisim keşke ilk yıl tanımış olsaydım oğlum biraz sorunlu ve başka okullar eğitmenler öğretmenler anlamadilar malesef oğlumun ama özel minik bilginler öğretmenleri ilk haftada anladı tanıdı ve en az benim kadar ilgilendi bir anne bir arkadaş bir öğretmen oldular allah bin kere razı olsun oğlum kendine geldi iyi eğitim aldı allah herkesin karşısına böyle iyi böyle anlayışlı işini ve insana değer veren gerçek eğitimcilere insanlarla karsilastirsin herşey için cook ama çoook teşekkür ederim hakkınız ödenmez sizi ve bu mükemmel okulu tanidigima çok memnunum çok şükür ki sizin gibi insanlar varmış tekrar tekrar teşekkür ederim

 • TG

  2 yavrumda çok sukur müjgan hocaya emanet rabbim sizden razı olsun biz sizden razıyız hocam kesinlikle 4 4 lük eğitim sıcacık bir yuva gibi

 • ÖNCELİKLE herkese hayırlı akşamalar Müjgan hocam ve öğremetmenlerinin gerek eğitim gerek disiplin gereksede bir anne Şefkati gibi çocuklara yaklaşması bizleri çok mutlu ediyor gönül rahatlığıyla çocuklarınızı gönderebilirsiniz Müjgan hocam ssaygılarımla...

 • Ben ilk defa verdim kizimi ve cok memnun kaldim .kizim cok mutlu oldu ve hala oraya gitmek istedigini soyluyor .cocuk mutlu oldugu yeri ister ..emegi gecenlere cook tesekkur ediyorum ve saygi duyuyorum..tavsiye edebilecegim en iyi okul derim..

 • AG

  Öğretmenlerin verdiği eğitim kalitesi oldukça yüksek. Beklediğimizden daha fazla bilgi verebiliyorlar. Ayrıca sınıfların az kişide olması çocuğumun öğrenme hızını arttırıyor. Ayrıca okulun konumundan dolayı manzarası vs çok hoş. Oyun alanları oldukça yeterli. Çocuğum manevi olarak da çok iyi gelişiyor. Geçen yıl düzenlenen yıl sonu etklinlikleri harikaydı.okulla ilgili olumsuz bir yorumum yok.

 • ME

  Bu güzel eğitim yuvasında; Yavrularımıza verdiğiniz kaliteli eğitim ve öğretim için emeği gecen siz değerli hocalarımızı tebrik eder, başarılarınızın artarak devamını dilerim.

 • ÖŞ

  Okul sevgi dolu olmasının yanı sıra çocukların Hayallerinin peşinden koşmalarına önderlik ediyor

 • Gercekten cok cok memnunum cocugum bu okulda egitim aldıgı için kelimeler yetersiz nem memnuniyetimi belirtmeye cocuklarını gönderecekler hiç tereddüt etmesinler

 • As

  Biz Müjgan hocam ve kadrosuyla 2011 den büyük oğlum Verdim öyle tanıştık ve çok memnun kaldım gerçekten tüm samimiyetimle söylüyorum çok eminellerde bizim için çok değerli Nasip te sonra küçük oğlum oraya verdik ilk eğitimini güzel hocamızdan aldılar ona nekadar dua etse de azdır Allah yolunuzu açık etsin ben de çocuklarım da sizinle tanıştığımız için çok şanslıyız sizi çok seviyoruz aynı duyguları sizde yasiyacaksiniz tercihlerunizde ilk sırada olsun

 • RY

  Benim için okul demek disiplin demek gönül rahatlığıyla verebileceğiniz en disiplinli en aktüel en faydalı bir okuldurFazlası var eksiği var

 • ak

  mükemmel bir kadro,öğretmenleri çocuklarla olan diyalogları tabikide hijyen herşeyin doğal olması gözü kapalı emanet edebileceğimiz anne şefkatini hissettirebilmeleri bana göre herşeyiyle tam not verebilecegim bir eğitim kurumu herşey için sonsuz teşekkürler MÜJGAN hocam ve ekibi

 • GK

  Muhteşem bir okul gerek öğretmenler gerek eğitim benim yeğenim gidiyor çok memnunuz herkeze tavsiye ediyoruz gözünüz kapalı çocuğunuzu emanet edebilirsin ❤ Müjgan hocam, Zeynep hocam çok teşekkür ederiz sağolun

 • E

  Ben de bir eğitimticiyim..Önce kapıdan içeri girdiğimde bu okul hakkında en ufak bir bilgim yoktu.Fakat bu sıcacık aile ortamında yavrularımıza inanılmaz bir sevgi kucağının açıldığını ve eğitime adanmış kocaman yüreği inanılmaz gayreti gördüğümde beni çok ama çok şaşırttılar..Mış gibi yapmak,veliye hoş görünme kaygısı asla yok burda..Samimiler..Empatikler..Çocuklara birey olarak davranılıyor..Onlara özgüven ve sevgi aşılanıyor..Bir anne başka ne isteyebilir kii..Çok teşekkür ederim ama çook..Sizin gibi işini aşkla yapan güzel insanları tanımak çok güzeldi..Sayenizde yavrum mutlu anılar biriktirerek okul hayatına devam edecek..Başımızın tacısınız..

 • Herkesin gönül rahatlığıyla çocuklari gonderebileceği muhteşem bir okul ben iki kizimida bu okulda okuttum çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim gerek hocaları ile gerek ortamı ile gerekse egimiti ile muhteşem bir okul. Rabbim herkesten razı olsun inşallah.Bana göre eksik bir yanı yok fazlası var eksiği yok oderece diyebilirim

 • Ai

  Ben bu okulun eski velisiyim yerlisi sayilabilirim hatta 2 kızımı 2ser yil gönderdim hicbir zaman zerre tereddut Ve pismanlik duymadim.aradan yillar gecmis olmasina ragmen Oyle saglam temeller atmiski hocalarimiz bugun bunu daha Iyi anliyoruz.her okul tam donanimli olabilir ultra luks olabilir Ama her okulda boyle muazzam bir sahsiyet olamaz.ayarinda Disiplin otorite ve sınırsız sevgi ilgi.bunu cok degil 3 5 gun sonra Anlayabilirsiniz.ve hersene keske tekrarı olsa dediginiz Bir yıl sonu gösterisiyle bu sevgiyi saygıyı ilgiyi muhtesem Bir sekilde taclandiriyorlar..suan bir cocugum daha var ve vakti geldiginde hic dusunmeden teslim edecegim tek yer...iyi ki varsiniz..yazdıklarım belki bilmeyenlere abarti gelecek ama Bunu orda en fazla 1 ay gecirdikten sonra anlayacaklar..

 • nu

  Cocugumu 1 donem yolladim. okuldan cok memnun kaldim. Gerek gosterilen ilginin gerek verilen eğitimin cocugumda olumlu etkilerini bizzat hissettim. Herkesin emeğine sevgisine cok teşekkür ederim. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • YU

  Hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile çocuğunuzu emanet edebileceğiniz bir okul. Öğretmenlerinin cana yakınlığı, ilgisi sayesinde mutlu, kendine güvenen çocuklar yetişiyor.

 • Oi

  Doga ile iç içe boyle bir okul cocuklarin gelisiminde etkili. Ogretmenlerin cocuklara ilgisi mukemmel. Genis bahçe si oyun alami ve salonlari şehrin gürültüsünden uzak kesinlikle tavsiye ederim

 • FB

  Sıcacık aile ortamında çocukların kendilerini güvende hissedebileceği eğitim adına donanımlı bol aktivite ve eğlenceli yerin adresi işte tam olarak minik bilginler... Asla pişman olmayacağınız ve sizden sonraki kişilere de tavsiye edebileceğiniz bir okul. Benim kızım 3 yıl gitti ve iyiki gitmiş inanılmaz özgüven kattı kızımıza ve biz Bıdık ailesi olarak minik bilginler ailesini çokk seviyoruz ☺️☺️☺️

 • ŞD

  Kızımın bir yıl her gün severek gittiği okul.... Egitimi, etkinlikleri, güleryüzlü öğretmenleri ve daha bir sürü güzel yanlarıyla dolu dolu geçen bir yıl... Keşke bir yıl öncesinde verseydim dediğim çok anlar oldu. Güvenle çocuklarınızı emanet edebilirsiniz.

 • MM

  Çocuğumuzun ilk okulu çok değerlı hocalarımızla ilk eğitimimizi orda aldik başarılarınızın devamını dılıyoruz

 • K

  Okul ve okulun müdiresi son derece deneyimli insanlar evladınızı gönderdiğiniz zaman ondaki değişimi rahatça farkedeceksiniz evladınızı böyle bir ayrıcalıklı okuldan mahrum bırakmamalısınız

 • So

  Çocuklarla öğretmenlerin iletişimi yemek ve bire bir ilgiler Çocuklara kendilerini sevdirmeleri

 • So

  Eğitimi çocuklarimza çok şey kattı öğretmenlerimiz sagolsunlarYok

 • Sk

  Kızım bu okulda okuyor öğretmenimiz ilgisinden yemeklerinden veliler ile olan ilişkilerinden çok memnunum okulda gerçekten eğitim görüyor

 • ZY

  Herkese tavsiye edebileceğim bir anaokulu ,eğitimi ve kalitesiyle güvenebilenecek bir okul özellikle okulun kurucusu Müjgan hanımın çocuklara gösterdiği eşitliği ve sevgisiyle örnek bir öğretmen ,kızım şu an ilkokula gitmesine rağmen her yıl o muhteşem gösterilerine katılıyorum ve her zaman hayranlıkla seyrediyorum muhteşem oluyor gönül rahatlığı ile çocuklarınızı verebilirsiniz

 • F

  Tek kelimeyle çocuklarimiz için mükemmel eğitime sahip bir okul

 • AK

  Okul her anlamda harika,sıcak bir yuva, temiz disiplinli, sağlıklı,öğretmenler son derece kibar mütevazi, çocuklarla çok ilgileniyorlar,biz çok memunuz içimiz çok rahat hiç aklımız kalmıyor,Müjgan Hoca müthiş bir öğretim üyesi, aynı zamanda okul müdürü, kendisinden çok memnunuz başarıların devamını bekliyoruz

 • AS

  Kizimi 3 yasinda iken emanet ettim, cok memnun kaldim. Kizim da okula hep severek gitti. En onemlisi tüm cocuklari kendi cocugu gibi goren ogretmenlerin olmasidir. Insanin gozu arkada kalmiyor. Verilen egitimden de cok memnun kalmistik. Kesinlikle tavsiye ederim

 • Zk

  Selam anneler .Biz 2 sene önce mezun olduk bu tatlı ana okulundan inanın kızım hiç ayrılmak istemediBi eksiğin yok

 • AK

  3 yaşındaki oğlum biu okulda ve çok memnunum

 • EY

  Benim kızım Ecrin Yeşilyurt minik bilginler anaokulun eski mezunlarindan.iyiki okul öncesi eğitim olarak minik bilginleri tercih etmisiz. İlk öğretmen ilk eğitim herşeyden önemli çünkü.Ecrin hala öğretmenleriyle irtibat halinde. Okula severek gidiyordu.okul öncesi okul arayan veli arkadaslara tavsiye ederim.memnun kalacağıniza eminim.

 • Mk

  Merhaba gözümüz kapalı gönül rahatlığıyla çocuğumuzu emanet Edebilecegimiz güvenilir bir okul egitim düzeyi yüksek ve son derece güncel aktive ve etkinlik bulunan okul yetkilisi ve hocalarimiza müteşekkir ve minnettariz. Kızım sekiz yıl önce tanıştıgı ilk okul hayatinin başladigi müjgan ve zeynep hocasını ve oradaki sıcakligi halen unutmus degil. Bir ogrenciye anne sicakligini ve evini aratmayan hocalarimiza sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 • AY

  Kesinlikle tavsiye edilebilecek bir okul öncesi eğitimi.cocuklara vicdanli merhametli iyi birer birey olmayı asilayan bir eğitim sistemi mevcut bu okulda.biz çok memnunuz tüm öğretmen kadrosuna çok çok teşekkür ederiz ☺️

 • Da

  Benim ikiz çocuklarım 3 yıl gittiler. Ve çok memnundum harika bir anaokulu. Beykoz Elmalı civarında bulunun en iyi okul en iyi öğretmenlere Sahip doğayla iç içe sakin çok güzel biryer herzaman tavsiye edebileceğim bir okul müjgan hocamöğretmenlerin en iyisiHiç bir eksik yanı yok

 • Okul gerçekten süper eğitim öğretim çok profosyenel ekip iki çocuğumu da burada okuttum her yanjyla mukemmel

 • HK

  Muhteşemsiniz emeğinize sağlık ben çok memnunum keşke geçen yıl da size verseydin oğlumu

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Paşabahçe Minik Bilginler Anaokulu İletişim Bilgileri

İncirköy Mah Şehitlik Cad No:68 Paşabahçe İstanbul
0 216 706 6896
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum