fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Üsküdar Fidol Okulları Anaokulu

Özel Üsküdar Fidol Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-5,5
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Üsküdar Fidol Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Üsküdar Fidol Okulları Anaokulu, her öğrencinin öğrenme şekline göre farklılık gösteren, oyun odaklı, çocuk merkezli okul öncesi eğitim veren kurumdur. Bünyesinde 2-6 yaş aralığında ki öğrencileri bulundurmaktadır.
Özel Üsküdar Fidol Okulları Anaokulu'nda ve tüm Fidol Okulları'nda Finlandiya Eğitim Sistemi uygulanmaktadır. Bu eğitim sisteminde öğrenciler öğrenme süresince takip edilmektedir. Ne ve Nasıl sorularına cevap bulunmaktadır. Bunların yanı sıra öğrenilen bilgiler öğrencilerin çeşitli atölyelerde aktif olarak pekiştirmelerine olanak sağlamaktadır.
Özel Üsküdar Fidol Okulları Anaokulu okul öncesinde öğrencilerin sahip olduğu merak ve araştırmacılık duygularını kullanarak onlara keşfederek öğrenmenin hazzını sunmaktadır.
Anadil Çalışmaları ile öğrencilerin Türkçe konusunda dil gelişimi sağlamaları ve akıcı konuşabilmeleri sağlanmaktadır. Öğrencilerin sözel ve yazı dilinde iletişim becerilerini geliştirmeleri amacıyla çeşitli etkinlik ve oyunlarla eğitim desteklenmektedir.
Yabancı dil eğitimlerinde Özel Üsküdar Fidol Okulları Anaokulu İngilizce etkinlikleriyle oyun, şarkı ve bilim -teknoloji içeren, çeşitli materyallerle desteklediği eğitimilerini sunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (1)

  • YU

    Kızım okula başladığında 2 yaşına yeni girmişti. Henüz konuşamıyordu. Okula başladıktan sonra kelime haznesi genişledi cümle kurup konuşmaya başladı. Kıyafetlerini kendi giyiyor. Diğer çocuklarla iletişimi çok iyi. Bunu okul sayesinde sağladık. Çok ilgililer. Bir telefon uzağınızda her konuda çözüm yolu üretip destek sağlıyorlar. Müdürümüz seda hanım, öğretmenlerimiz medine ve esin hanım, rehber öğretmenimiz şenay hanım ve okulun güvenliğinden sorumlu celal bey hepsine ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendileri gerçekten harika insanlar. Çok teşekkür ederim Fidol okulları :)

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Üsküdar Fidol Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Koşuyolu Mah. Cevatpaşa Sok. No:44/1 Üsküdar / İstanbul
0 216 706 6880
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum