fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Yıldızlarım Anaokulu

Özel Yıldızlarım Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Yıldızlarım Anaokulu Hakkında

Özel Yıldızlarım Anaokulu 36-66 ay arası çocuklara okul öncesi eğitimi veren özel bir eğitim kurumudur. 250 metrekarelik bahçesi ve 2 katlı binası ile Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına göre eğitim verilmektedir. Okulda verilen eğitimler ile sorumluluk sahibi, hedefleri olan, çalışmayı seven, aktif, araştıran, sorgulayan ve çevresine karı duyarlı bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır. Okulun eğitim modeli çoklu zekâ, etkin öğrenme sistemi, proje tabanlı eğitim, mandala ve GEMS projesi eğitimlerinin karmasıdır. Okul İstanbul Beykoz’ da bulunmaktadır. Okulda verilen eğitim dersleri Türkçe dil etkinlikleri, okuma ve yazmaya hazırlık çalışmaları, drama çalışmaları, fen ve doğa çalışmaları, bilimsel çalışmalar, sanat etkinlikleridir. Okulda yabancı dil eğitimi çift ana dil esasına göre verilmektedir. Özel Yıldızlarım Anaokulu 'nun branş dersleri müzik dinleme ve şark söyleme, ses dinleme ve ayırt etme, ritmik çalışmalar, yaratıcı hareket ve dans, müzikli öykü çalışmalarıdır. Okulda kültürel ve bilimsel alan gezileri yapılmaktadır. Özel Yıldızlarım Anaokulu 'nda çocuklara İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Çocuklara İngilizce öğretilmesinin temel amacı ingilizce ile yeni tanışan çocuklara ingilizceyi sevdirmek ve diğer dillere ve kültürlere farkındalık yaratarak hoşgörü uyandırmaktır. İngilizceyi zevkli, eğlenceli şekilde öğretmek birinci hedeftir. Çocuklara İngilizce dersini sevdirmek ve kolayca kavrayabilmeleri sağlamak amacıyla birçok materyel kullanılmaktadır. Rehberlik sistemi bulunan Özel Yıldızlarım Anaokulu 'nda çocukların dönem içerisinde ki performansları düzenli olarak gözlemlenmektedir. Ayrıca çocukların okula kolayca alışması ve kendilerini tanımaları sağlanmaktadır. Okul içerisinde bulunan yemekhanede hazırlanan yemekler aşçılar tarafından özenle hazırlanmaktadır. Çocukların sağlıklı beslenme bilincini oluşturacak şekilde bir beslenme programı uygulanmaktadır. Çocuklara beslenme uzmanları ve diyetisyenler kontrolünde hazırlanan yemek menüleri, en taze ve doğal ürünlerle, hijyenik mutfaklarda hazırlanmaktadır.

Yorumlar (4)

 • İç

  Merhaba yıldızlarım anaokulu ve Asiye hanım gerçekten eğitimde çağ atlamış bir kişilik çocuklarla enerjik bir şekilde yaklaşması çocuklara güven veriyor 3 senedir orda olan çocuğum göndermediğim yüzme kursu kalmadı ama haftada 2 defa 5 yıldızlı otelin havuzunda profesyonel hocaları ile eğitim vererek şimdi kızım 170 cm lik havuzda ne sosis ne kolluk kullanmadan yüzüyor

 • Db

  2018 yılından bu yana hala devam etmekte olan iki çocuğum var. Asiye hanım okul kurucusu inanılmaz enerjik çok çok kaliteli bir eğitimcidir.çocuğunuzun yaşadığı her problem de inanılmaz çözücü bir yaklaşımı olan Asiye hanım ve öğretmenlerimizden çok memnunuz.çocuğumuzun aldığı eğitimi sosyal davranışlarından tutun konuşmalarına kadar çok güzel neler aldığını okulun neler kattığını çok çabuk anlarsınız. Her bir çocuğun anlayıp kavramasına kadar tek tek ilgilenen çok değerli de öğretmenlerimiz var. Mezun olacak kızımın öğretmeni ruhal hanım dünya tatlısı , devam edecek oğlumun öğretmeni derya öğretmenim, bir üst sınıfa geçtiğinde Esra öğretmenim çok değerli saygılı ilgili öğretmendir.yıldızlarım ana okulu bizim için ikinci bir ailemiz oldu herkese sonuna kadar tavsiye ederim. Çocuğunuz yüzde yüz eminellerde. Hele ki bizler gibi çalışan anne ve baba iseniz iş yerinde gözünüz aklınız hiç bir zaman geride kalmadan rahatça çalışabilirsiniz.

 • DE

  Benim çok kıymetli iki yeğenim de bu sımsıcak yuvada büyüyor. Biri 2 yaşındaydı emanet ettiğimizde Asiye annesine . 4 sene hiçbir olumsuzluk yaşamadığı okulundan mezun olup bu sene ilkokula başlayacak . Kardesi de yuvasında devam edecek ... Ögretmen, idareci, kardeş,arkadaş...Asiye Hanım çocuğunuzun hayatında bir çok sıfat taşıyor aslında. Okulun kurucu müdürünün bitmeyen enerjisi, çocuk sevgisi,organik besleme çabası, velilerle iletişimi, yıl içinde çocuğunuzun gelişim egrisini yakın takibi, yılsonu etkinliklerindeki klişe çalışmalardan uzak durup fark yaratan coskulu yılsonu gösterileri....Ben teyze veli olduğum için gozlemleyebildigim bende iz bırakan özelliklerine vurgu yapmak istedim.Yazdiklarimdan çok daha fazla olumlu özellikleri vardır. Net olarak önerim şu: şayet çocuğunuzu annenizden başkasına emanet edecekseniz o yer Yıldızlarım Anaokulu olmalı...Hersey için teşekkürler

 • AD

  Merhaba mesajımın ulaştığı veliler. benim oğlum ekim 2020 de 6 yaşına girecek ve bu yıl ilkokula başlayacak. oğlum çok hareketli bir çocuk ve inanın diğer çocuklara göre daha zor geldiğinden birçok anaokulu ve kreş maceram oldu. tabiki güzel olmayan anılarla doluydu. oğlumun aç eve gönderilmesinden, 5 yaşındaki çocuğumun 3 yaş sınıfına koyularak hiç eğitim vermeden özbakımla eve gönderilmesine kadar herşeyi yaşadık. sonra 2020 yılının ilk aylarında tamamen tesadüfen okul ararken dönem ortası oğluma, Yıldızlarım anaokulu ile yollarımız kesişti. elbette pandemi dönemi nedeniyle 2 ay civarı yüzyüze eğitim sonrasında da uzaktan eğitim ve 15 haziranda yaz okulu olarak eğitim aldı oğlum. pek çok veli gibi pandemi dönemi benim için de zordu evde hem çalışıp hem oğlumun eğitimiyle ilgilenmek. ancak kurucu Asiye Hanım bizi o kadar güzel motive etti ki tüm veliler canla başla bir ayndan öğrenerek diğer yandan eğlenerek eğitim aldırdık çocuklarımıza. elini taşın altına koyan bir eğitimci Asiye hanım ve bunca zaman karşıma çıkanların eğitimcilikle alakası olmadığını anladım. Ruhal öğretmenimiz elleri öpülecek, emekleri büyük gerçek bir öğretmen. çok şanslıyım sadece keşke daha önce tanışsaydım oğlumun gittiği tek okul burası olsaydı diyorum. gönül rahatlığıyla çocuklarınızı teslim edebilirsiniz. hem hijyen hem eğitim açısından donanımlı bir okul. ben okul aramak konusunda çok zorluk çektim inanın tüm kalbim ve içtenliğimle söylüyorum keşke sesimi herkese duyurabilsem ki o zaman Asiye hanımın bir kaç okul açması diğer okullarında kilit vurması gerekir. herkese güzel bir eğitim dönemi diliyorum, gerçek eğitmen ve gerçek öğretmenlerle karşılaşmanız dileğiyle.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Yıldızlarım Anaokulu İletişim Bilgileri

Kavacık Mahallesi, Özkan Sokak, No:9, Beykoz/istanbul
0 216 706 6885
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum