fb
Onaylanmış Okul Profili

Esenler Liseleri

İstanbul'un Esenler bölgesinde bulunan liseler arasından size en uygun okulu hemen keşfedin; okulların detaylarını görmek ve okullar hakkında yorum okumak için listelerimizi incelemeye başlayın!

15 okul bulundu.
Özel Devran Koleji Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Devran Koleji Anadolu Lisesi

Özel Devran Koleji Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenler Temel Bilimler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Özel Okul
Özel Esenler Temel Bilimler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

Özel Esenler Temel Bilimler Anadolu Sağlık Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Devran Koleji Fen Lisesi Özel Okul
Özel Devran Koleji Fen Lisesi

Özel Devran Koleji Fen Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Esenler Sınav Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Esenler Sınav Anadolu Lisesi

Özel Esenler Sınav Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Eksen Okulları Anadolu Lisesi Özel Okul
Özel Eksen Okulları Anadolu Lisesi

Özel Eksen Okulları Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Atışalanı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Atışalanı Anadolu Lisesi

Bunlar çok eski bilgiler okul artık çok kaliteli lise 2 ye geçtim ve okulumu araştırırlken bunları gördüm gelmek istiyor...

Esenler Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi Devlet Okulu
Esenler Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesi

5 senemi verdiğim güzel okulum.en güzel yerlerden birisi dostluklar arkadaslıklar cok iyi.hocalarıda iyi mezun oldum art...

Oruç Reis Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Oruç Reis Anadolu İmam Hatip Lisesi

Oruç Reis Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Esenler Ticaret Meslek Lisesi Devlet Okulu
Esenler Ticaret Meslek Lisesi

Esenler Ticaret Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi

Esenler Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İbrahim Turhan Anadolu Lisesi Devlet Okulu
İbrahim Turhan Anadolu Lisesi

İbrahim Turhan Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Esenler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi Devlet Okulu
Esenler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi

Esenler Kız Teknik Ve Meslek Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi Devlet Okulu
Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi

Akşemsettin Anadolu İmam Hatip Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

İbrahim Turhan Çok Programlı Anadolu Lisesi Devlet Okulu
İbrahim Turhan Çok Programlı Anadolu Lisesi

Hocaları gerçekten çok iyi ayrıca çok disiplinli süper gerçekten .

Amiral Vehbi Ziya Dümer Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Amiral Vehbi Ziya Dümer Anadolu Lisesi

Amiral Vehbi Ziya Dümer Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Esenler Liseleri

Esenler bölgesi son dönemlerde eğitim yatırımlarının yapıldığı bir ilçe haline gelmiştir. Bölgede özel liselerin arasına her geçen gün yenisi eklenirken uzun yıllardır faaliyette olan devlet liseleri de üniversiteye yerleştirme oranlarıyla velilerin tercih etme sebebi olmaktadırlar. Esenler liselerinin tamamının yer aldığı listelerimiz sayesinde farklı özelliklere sahip tüm okullara tek bir sayfadan ulaşabileceksiniz. Okulların her birini ziyaret edip eğitim felsefeleri, hedefleri ve fiziksel imkanlarıyla bilgi almak isteyen veliler zaman kaybetmekte ve bu noktada işi zorlaşmaktadır. Okul.com.tr ilçede yer alan bütün liselerin her türlü bilgisine yer verdiği profil sayfaları ile sizlerin işini kolaylaştırmaktadır. Çocuğunuz için en iyi okulu bulmak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Esenler liseleri arasında bulunan sağlık meslek liseleri, fen liseleri anadolu liseleri ve akşam liseleri, farklı özelliklere ve eğitim anlayışlarına sahiptirler. Bu sebeple çocuğunuz ne istediğini bilmeniz okul seçiminde işinizi kolaylaştıracaktır. Üniversite hayalleri kuran öğrenciler için önemli bir basamak olan lise eğitiminin kaliteli bir kurumda sürdürülmesi son derece önemlidir. Bu sebeple Esenler'deki liselerin; bina, bahçe fiziksel imkanlarının yer aldığı fotoğraf galerilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, haritadaki konumlarına, öğrencilere sunulan kulüp çeşitlerine, yabancı dil olanaklarına, giriş ve çıkış saatlerine ulaşarak kriterlerine uygun liselerden randevu alarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Esenler lise fiyatları ise okulun kalitesiyle doğru orantılı olarak artmaktadır. Her bütçeye uygun okul bulmanın mümkün olduğu bölgede bazı liseler erken kayıt dönemleri düzenlemekte ve çeşitli indirim fırsatları sunmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz, okullar ile yüz yüze görüşebilirsiniz. Bunun dışında okul tercihinizi yaparken okul profillerinde bulunan ve sizlere rehberlik edecek olan veli yorumları son derece önemlidir. Sitemiz üzerinden bu yorumları okuyarak liselerin eksi ve artı yönlerini tarafsız gözlerden öğrenebilirsiniz.


Esenler liselerini incelemek için vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilir, okul önerisinde isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum