fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel TED Üsküdar Koleji Ortaokulu

Özel TED Üsküdar Koleji Ortaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel TED Üsküdar Koleji Ortaokulu Hakkında

Özel TED Üsküdar Koleji Ortaokulu, sorumluluk bilincine sahip, öz güveni yüksek ve paylaşımcı bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Kurum bu amaç doğrultusunda öğrencilere aktivitelerle zenginleştirilmiş bir eğitim programı sunmaktadır. Okulda düzenlenen robotik ve kodlama aktiviteleriyle öğrencilerin teknolojik gelişmelere hakim olmaları sağlanmaktadır. Öğrenciler böylece teknolojiyi sadece tüketen değil aynı zamanda üreten ve yöneten bireyler olma şansı yakalamaktadır. Kurum; halk oyunları, dans, görsel sanatlar, dekoratif sanatlar ve seramik kulübü gibi aktivitelerle öğrencilerinin sanatsal yönlerini desteklemektedir. Bu aktiviteler, öğrencilerin kendilerini tanırken aynı zamanda estetik bakış açısı kazanmalarını sağlamaktadır. Özel TED Üsküdar Koleji Ortaokulu'nda beden eğitimi ve futbol faaliyetleri de yürütülmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimlerini desteklenmekte ve okuldan aldıkları fayda artırılmaktadır.
Kurum, öğrencilerinin liseye geçiş sınavlarındaki başarılarını artırmaya odaklanmaktadır. Alanında uzman eğitimci kadrosu, sınava hazırlık sürecinin her anında öğrencilerine destek olmaktadır. Kurumun psikolojik danışmanlık ve rehberlik servisi, öğrencilerle düzenli olarak görüşmeler gerçekleştirmektedir. Böylece öğrencilerin eksik oldukları konular belirlenmekte ve bu doğrultuda destek verilmektedir. Özel TED Üsküdar Koleji Ortaokulu, bu faaliyetlerle öğrencilerinin sınav başarılarını en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel TED Üsküdar Koleji Ortaokulu İletişim Bilgileri

Çengelköy Mahallesi, Engin Caddesi, No:29, Üsküdar / İstanbul
0 216 706 6884
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum