fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel TED Üsküdar Koleji İlkokulu

Özel TED Üsküdar Koleji İlkokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel TED Üsküdar Koleji İlkokulu Hakkında

Özel TED Üsküdar Koleji İlkokulu, öğrencilerini ilgi ve yetenekleri yönünde yetiştirerek onları hayata hazırlamayı amaçlamaktadır. Kurum, öğrencilerinin ilgi alanlarını ortaya çıkarabilmeleri için çeşitli sosyal faaliyetler yürütmektedir. Akıl ve zeka oyunları ve satranç aktiviteleriyle öğrencilerin zihinsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu aktivitelerle zihinsel olarak aktif olan öğrencilerin öğrenme süreçleri de hızlanmaktadır. Robotik ve kodlama ve bilişim kulübü faaliyetleriyle de öğrencilerin erken yaşta teknolojik gelişmelerle iç içe olmaları sağlanmaktadır. Kurum, sportif ve sanatsal faaliyetlere de gereken önemi vermektedir. Özel TED Üsküdar Koleji İlkokulu'nda bu sebeple beden eğitimi, badminton ve jimnastik aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin fiziksel gelişimlerinin en üst seviyeye çıkması sağlanmaktadır. Modern dans, halk oyunları, tiyatro, dekoratif sanatlar, görsel sanatlar ve heykel aktiviteleriyle öğrencilerin sanatsal yönleri desteklenmektedir. Bu aktiviteler sırasında yaratıcılıklarını ortaya koyan öğrenciler aynı zamanda kendilerini ifade etmenin farklı yollarını keşfetmektedir.
Kurum, öğrencilerine verdiği kaliteli ve uygulamalı yabancı dil eğitimiyle ön plana çıkmaktadır. Alanında uzman eğitimci kadrosu, öğrencilere donanımlı bir İngilizce dil eğitimi programı uygulamaktadır. Özel TED Üsküdar Koleji İlkokulu'nun yabancı dil kulübü de bu eğitim programını çeşitlendirmekte ve zenginleştirmektedir. Okulda düzenlenen İngilizce drama aktiviteleriyle de öğrencilerin öğrendikleri bilgileri aktif olarak kullanmalarına imkan verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel TED Üsküdar Koleji İlkokulu İletişim Bilgileri

Çengelköy Mahallesi, Engin Caddesi, No:29, Üsküdar/istanbul
0 216 706 6875
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum