fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Kids A Loud Anaokulu

Özel Kids A Loud Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Kids A Loud Anaokulu Hakkında

Ankara Batıkent Yenimahalle’de bulunan Özel Kids A Loud Anaokulu, bahçesi, oyun parkı, oyun ve etkinlik alanları bulunan bir okuldur. Okulda ayrıca yemekhane, uyku odaları, derslikler, revir gibi çocukların elzem ihtiyaçlarını karşılayan alanları ile eksiksiz hizmet vermektedir. 07.00 – 19.00 saatleri arasında hizmet veren Özel Kids A Loud Anaokulu'nda 3-6 yaş arasındaki çocuklar bulunmaktadır. Okulda İngilizce dersleri tüm yaş guruplarına verilmektedir. Uygulamalı görsel etkinlikli ilkokula hazırlık branş dersler ise 5-6 yaş gurubuna verilmektedir.
Özel Kids A Loud Anaokulu'nda çocuklara sunulan sanat etkinlikleri, bale, tiyatro ve dramadır. Bu etkinlikler sayesinde çocukların öz güvenleri ve yaratıcı düşünme yetileri artmaktadır. Zeka gelişimine destek olan satranç kulübü etkinlikleri sayesinde çocuklar, tahmin etme, karar verme gibi zihin gelişimini destekleyen kavramları öğrenmektedirler. Yabancı dil ağırlıklı bir anaokulu olması en büyük avantajıdır. Geleceğin güçlü bireylerini yetiştirirken, İngilizce temeli vererek, dünya vatandaşı olmaya hazırlanan öğrenciler ilerisi için yetiştirilmektedir. Eğitimde gezerek ve görerek, uygulamalarla öğrenme yöntemini kullanarak tecrübe kazandırmaktadır. Akademik gelişimin yanında sosyal becerilere de önem verilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Kids A Loud Anaokulu İletişim Bilgileri

Yeni Batı Mah. 2402 Sk. No:9/1
0 312 963 1389
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum