fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mimaroba Final Okulları Anaokulu

Özel Mimaroba Final Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-5
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:10/16:30

Özel Mimaroba Final Okulları Anaokulu Hakkında

İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde hizmet vermekte olan Özel Mimaroba Final Okulları Anaokulu, 4 ve 5 yaşlarındaki öğrencilere eğitim vermektedir. Yaş gruplarına uygun olarak hazırlanmış tam donanımlı sınıflarda eğitim hizmeti verilmektedir. Pedagoji eğitimini tamamlamış rehber öğretmenler ve psikolojik danışmanlar iş birliğiyle çocukların zihinsel, kişisel ve bilişsel gelişimi, etkinlikler ve aktiviteler esnasında takip edilmektedir. Düzenlenen aktiviteler kapsamında çocukların ilgi ve yeteneklerini keşfederek geleceğe mutlu bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadırlar. Özel Mimaroba Final Okulları Anaokulu, akıl ve zeka oyunları, modern dans, görsel sanatlar, drama, gezi, proje kulübü, yabancı dil, origami, değerler eğitimi, tiyatro, el sanatları ve satranç gibi etkinlikler düzenlenmektedir.
Özel Mimaroba Final Okulları Anaokulu, öğrencilerinin dil gelişimine yardımca olmak ve anadilini iyi kullanabilmesi amacıyla Türkçe dil etkinliği yapmaktadır. Aynı zamanda çocukların ritim duygularını geliştirmek ve analitik zeka yapısına sahip olması için müzik etkinlikleri düzenlenmektedir. Bilgiye araştırarak, sorgulayarak ulaşmalarını sağlamak için fen ve doğa etkinlikleri ile çeşitli projeler yapılmaktadır. Çocukların yabancı dil temellerini sağlam atması için okulda temel düzeyde İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu eğitimler görsel ve işitsel öğelerle desteklenerek çocuğun kalıcı bir şekilde öğrenme sağlaması amaçlanmaktadır. Özel Mimaroba Final Okulları Anaokulu, öğrencilerinin daima eğlenerek öğrenmesini amaçlayan ve geleceğe mutlu bireyler olarak taşımayı hedefleyen bir kurumdur. Çevrede tercih edilen okul öncesi kurumlar listesinde yer alan bu kurum, çocukların güvenli bir şekilde okula ulaşımını sağlamak amacıyla servis hizmeti de vermektedir.
Okulda yemekhane, uyku odası, oyun alanı, bahçe ve atölye bulunmaktadır. Okulda çocukların küçük kas gelişimlerini desteklemek için serbest zaman etkinliği yapılmaktadır. Sabah 09.10'da öğrencilerini karşılayan bu kurum, 16.30'da eğitime son vermektedir. Bu süreç içerisinde keyifli vakit geçiren çocuklar, okula gelecekleri bir sonraki günü heyecanla beklemektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mimaroba Final Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Ekinoba Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:63, Büyükçekmece / İstanbul
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum