fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Üsküdar Çengelköy Okulları

Üsküdar Çengelköy Okulları, özel okul fiyatları, veli yorumları, fiziki imkanları ve fotoğraflarını kolayca inceleyin! Size en uygun kurumu kolayca bulun!
13 okul bulundu.
%17 İndirim Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi Özel Okul
Üsküdar / Bahçelievler Mah.
Özel Üsküdar Birey Anadolu Lisesi verified

Kurucularını ve idari kadrosunu yakından tanıdığım bir kurum, yıllardır çengelköy bölgesinde başarıyla hizmetlerini sürd...

Diğer Okullar

Özel Milenyum Bilgi Dünyası Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Özel Milenyum Bilgi Dünyası Anaokulu

Bugün çocuklarıma baktığımda bu okulun ve öğretmenlerin çocuklarıma hem akademik hemde sosyal açıdan çok şeyler kattığın...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çengelköy Bil Çocuk Üniversitesi Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Özel Çengelköy Bil Çocuk Üniversitesi Anaokulu

Müdürü melek hanım olsun öğretmenleri olsun hepsi güler yüzlü çocukları kendi çocukları gibi gören sıcacık bir ortam ad...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çengelköy Berrak Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Özel Çengelköy Berrak Anaokulu

Okulun en sevdiğimiz özelliği kocaman bahcesi oluşu. güleryüzlü ögretmenlerimize sonsuz güvenimiz var. özellikle dünyala...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel TED Üsküdar Koleji İlkokulu Özel Okul
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Özel TED Üsküdar Koleji İlkokulu

Özel TED Üsküdar Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TED Üsküdar Koleji Ortaokulu Özel Okul
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Özel TED Üsküdar Koleji Ortaokulu

Özel TED Üsküdar Koleji Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu Özel Okul
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu

Özel TED Üsküdar Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 5
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Çengelköy İlkokulu Devlet Okulu
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Çengelköy İlkokulu

Çengelköy İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çengelköy Şehit Okan Altıparmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Devlet Okulu
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Çengelköy Şehit Okan Altıparmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Çengelköy Şehit Okan Altıparmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:45 - 14:45
Türk Eğitim Vakfı Türkan Sedefoğlu İlkokulu Devlet Okulu
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Türk Eğitim Vakfı Türkan Sedefoğlu İlkokulu

Türk Eğitim Vakfı Türkan Sedefoğlu İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Çengelköy Ortaokulu Devlet Okulu
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Çengelköy Ortaokulu

Çengelköy Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Türk Eğitim Vakfı Türkan Sedefoğlu Ortaokulu Devlet Okulu
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Türk Eğitim Vakfı Türkan Sedefoğlu Ortaokulu

Türk Eğitim Vakfı Türkan Sedefoğlu Ortaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mehmetcik Ortaokulu Üsküdar Devlet Okulu
Üsküdar / Çengelköy Mah.
Mehmetcik Ortaokulu Üsküdar

Mehmetcik Ortaokulu Üsküdar aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 15:30

Üsküdar Çengelköy Okulları

Çengelköy, Üsküdar ilçesinin en güzel mahallelerinden biridir ve burada birçok kaliteli okul bulunmaktadır. Çengelköy'deki okullar, öğrencilere modern eğitim teknolojileri ve teknolojik araç-gereçlerle donatılmıştır. Ayrıca, okulların çevresindeki doğal güzellikler de öğrencilerin eğitim hayatına renk katmaktadır.


Çengelköy'deki okullar arasında özellikle anaokulu ve liseler oldukça popülerdir. Çengelköy Mahallesi'nde bulunan okullar, öğrencilere yüksek kaliteli eğitim ve öğretim hizmetleri sunmaktadır. Çengelköy okul fiyatları, eğitim kalitesine ve okulun sunduğu olanaklara göre değişmektedir. Okulların sağladığı eğitim programları, aktiviteler ve hizmetler doğrultusunda fiyatlar belirlenmektedir. Bununla birlikte, öğrencinin sınıf seviyesi, kayıt tarihi ve öğrencinin özel durumları da fiyatları etkileyebilmektedir.


Çengelköy okul yorumları oldukça olumlu yapıda bulunmaktadır. Okullara, okulları deneyimlemiş ve tecrübe etmiş bireyler tarafından yapılan yorumlar, velilere okul tercihinde fikir verebilmektedir. Kurumlar genellikle öğrenciler, öğretmenler ve veliler tarafından takdir edilmektedir. Bölgede hizmet veren okulların en iyi yanlarından biri, öğrencilerin yeteneklerine ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş eğitim programları sunmalarıdır.


Çengelköy'deki okullar, öğrencilere güvenli ve öğrenmeye uygun bir ortam sağlamak için de önemli tedbirler almaktadır. Okullarda öğrencilerin gelişimleri yakından takip edilmekte ve her öğrencinin öğrenme ihtiyacına özel yaklaşımlar sergilenmektedir.


Çengelköy'deki okullar öğrencilere sosyal etkinlikler ve sportif faaliyetler gibi çeşitli eğitim dışı aktiviteler hazırlamaktadır. Öğrenciler için hazırlanan bu aktiviteler de öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Bu aktiviteler beraberinde öğrencilerin sosyal becerilerini ve liderlik yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olurken aynı zamanda fiziksel aktivite ile de sağlıklı bir yaşam tarzı kazanmalarına yardımcı olmaktadır.


Üsküdar Çengelköy okulları, öğrencilerin akademik başarılarını ve kişisel gelişimlerini destekleyen kaliteli eğitim ve öğretim hizmetleri sağlamaktadır. Öğrencilerin farklı öğrenme ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş eğitim programları, modern eğitim teknolojileri, doğal güzelliklerle çevrili okul alanları ve güvenli öğrenme ortamları, bu okulların diğerlerinden ayrılmalarını sağlamaktadır.


Çengelköy okullarındaki eğitmenler, öğrencilerin akademik ve bireysel gelişimleri için büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Öğretmenler, öğrencilerin öğrenme tarzlarını, becerilerini ve ilgi alanlarını dikkate alarak onlara uygun eğitim programları oluşturmaktadır. Bununla beraber öğretmenler öğrencilerin zorlandığı konularda destek sağlamak adına özel dersler ve etütler de düzenleyebilmektedir.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum