fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2019

Görüntülenme Sayısı: 1052105

Türkiye'de birçok özel okul bursluluk sınavı gerçekleştirmekte ve bunların zamanları sınavdan sadece birkaç ay önce belli olmaktadır. Okul.com.tr olarak bütün özel okulların bursluluk sınavı tarihlerini ve bursluluk sınavı bilgilerini bir araya getirdik. Özel okul bursluluk sınavı soruları, bursuluk sınavı tarihleri, bursluluk sınavı bilgileri, hangi okullar bursluluk sınavı gerçekleştiriyor gibi bütün sorularınızın cevabını bu makalede bulabileceksiniz.


Özel Okullar Bursluluk Sınavları 2020

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

2019-2020 eğitim-öğretim yılında Tink LGS sonucuna göre ilan edilen "Genel Yüzdelik Dilim" ile öğrenci kabul edecektir. Ön kayıt yaptıran veli adayları ile randevu sistemiyle bireysel okul tanıtım görüşmeleri devam etmektedir. Öğrenci adayları ayrıca Tink Kayıt Kabul Sınavına da girebilirler. Her iki sonuçtan yüksek olan burs oranı geçerli olacaktır.

Öğrencilerin "Genel Yüzdelik Dilimleri" doğrultusunda kontenjan dahilinde sağlanan burs oranları;

Burs Oranı Genel Yüzdelik Dilim Aralığı
%0,00%0,99 - 100
%1,00%1,99 - 90
%2,00%2,99 - 75
%3,00%3,99 - 55
%4,00%4,99 - 45
%5,00%7,00 - 35
%8,00%13,99 - 25

TİNK Teknoloji ve İnsan Koleji ile ilgili detaylı bilgilere Kolej sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Boğaziçi Amerikan Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Boğaziçi Amerikan Koleji 3, 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerine yönelik bursluluk sınavı düzenleyecek. Sınava katılmak isteyen öğrenciler için bir tarih bulunmayıp randevu doğrultusunda istedikleri tarihte sınava katılabilecekler. Bursluluk sınavına katılım ücretsizdir.

Boğaziçi Amerikan Koleji ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz okul profil sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Açı Koleji Bursluluk ve Deneme Sınavı Tarihi

Açı Koleji Türkiye genelinde gerçekleştireceği sınav ile öğrencilerin kendilerini denemelerine imkan verirken başarılı olan öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı sağlayacak. Bursluluk ve deneme sınavına 8, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabilecek. 8. sınıf öğrencileri sınava 4 Mayıs tarihinde, 10 ve 11. sınıf öğrencileri ise 27 Nisan tarihinde girebilecek. Okul bursluluk sınav sorularıyla ilgili bir bilgi paylaşmamıştır. Sınav ücretsiz olacaktır.

Açı Koleji ile ilgili ayrıntılı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Era Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Era Koleji 2019 yılındaki bursluluk sınavını 20-21 Nisan tarihinde yapacak. Sınava 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabilecek.

Era Koleji'nin size en yakın şubesini bulmak için kolej sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi Bursluluk Sınavı Tarihi

Ankara'da başarılı öğrencilere burs imkanı sağlamak adına sınav gerçekleştirecek olan Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi bursluluk sınav tarihini belirledi. Sınav 20-21 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek. Bursluluk sınavına 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. sınıflar katılabilecek. Sınava katılım ücretsizdir.

Eryaman Odtülüler Anadolu Lisesi ile ilgili detaylı bilgi için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Avrasya Koleji Anadolu Lisesi Bursluluk ve Giriş Sınavı Tarihi

Avrasya Koleji Anadolu Lisesi başvurularını yalnızca okul.com.tr üzerinden alacağı bursluluk ve giriş sınavı tarihini belirledi.

 • Bursluluk ve giriş sınavı 20 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.
 • Sınava 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabilecek.
 • Öğrenciler sınava yalnızca saat 10.00'da girebilecek.
 • Bursluluk ve giriş sınavında başarılı olan öğrencilere %25 ile %100 arasında burs imkanı sağlanacak.
 • Sınava son başvuru tarihi ise 16 Nisan Salı günü, saat 16.00 olarak belirlendi.
 • Sınav ücretsiz olarak gerçekleşecektir.

Avrasya Koleji Anadolu Lisesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Avrasya Koleji Anadolu Lisesi sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi Bursluluk Sınavı Tarihi

Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi'nde bursluluk sınav başvuruları başladı.

13 Nisan 2019'da gerçekleşecek bursluluk sınavı son başvuru tarihi 12 Nisan 2019.

 • Sınava 8. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm öğrenciler katılabilecek.
 • Sınav 10.00 ve 14.00 saatlerinde 2 ayrı seansta yapılacak
 • Sınavda 120 soru sorulacak ve sınav süresi 120 dakika olacaktır.
 • Bursluluk kazanan öğrencilerimize derecelerine göre %25 ile %100 arasında kayıtlarda indirim sağlanacaktır.
 • Sınav ücretsiz olarak gerçekleşecektir.

Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi hakkında ayrıntılı bilgi için Maltepe Uğur Okulları Anadolu Lisesi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Cevher Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Özel Cevher Koleji bursluluk sınavı tarihini açıkladı. Bursluluk sınavı 30-31 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sınava 4, 5, 6 ve 7. sınıfa giden öğrenciler katılabilecek. Bursluluk sınavında başarılı olan öğrencilere % 50’ye varan burs imkanı sunulacak.

Cevher Koleji bursluluk sınavı hakkında ayrıntılı bilgi için Cevher Koleji Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cevher Koleji hakkında detaylı bilgi almak için hemen şubelerini inceleyin.

TED Atakent Koleji Bursluluk ve Giriş Sınavı Tarihi

TED Atakent Koleji bursluluk ve giriş sınavı tarihini 17 Mart 2019 Pazar günü olarak belirledi. Sınava 4. sınıftan 10. sınıfa kadar tüm öğrenciler katılabilecek. Sınava katılmak isteyen öğrencilerin 15 Mart tarihine kadar başvuru yapmaları gerekiyor.

TED Atakent Koleji hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ankara Nesibe Aydın Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Nesibe Aydın Okulları bursluluk sınavını 17 Mart tarihinde gerçekleştirilecek. Sınav 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik olacak.

Nesibe Aydın Okulları şubelerini hemen görüntüleyebilirsiniz.

Ankara Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Ankara'da başarılı öğrencilere destek vermek amacıyla bursluluk sınavı düzenleyen Bilişim Koleji 2019 senesinde yapacağı bursluluk sınav tarihini açıkladı. Bursluluk sınavını 2 ve 3 Mart tarihlerinde gerçekleştirecek olan Ankara Bilişim Koleji, sınav son başvuru tarihini ise 1 Mart Cuma günü olarak belirledi.

Ankara Bilişim Koleji bursluluk sınavı detayları için Ankara Bilişim Koleji Bursluluk Sınavı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Ankara Bilişim Koleji'nin size en yakın şubesini bulmak için Koleji sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bil Koleji Bursluluk ve Kabul Sınavı Tarihi

Bil Koleji bu sene de Bursluluk ve Kabul Sınavlarını 2-3 Mart 2019 tarihlerinde yapacaktır. Bil Okulları ayrıca şehit, gazi ve harp malulü çocuklarına, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ), BİL Okulları ve sağlık kuruluşları personellerinin çocukları ile TÜBİTAK sınavlarında, çeşitli sanat ve spor dallarında derece almış öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı sunmaktadır.

Bil Koleji bursluluk ve kabul sınavı ayrıntılarına ulaşmak için Bil Koleji Bursluluk ve Kabul Sınavı Detayları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bil Koleji hakkında ayrıntılı bilgiye Kolej sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Amerikan Kültür Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Amerikan Kültür Koleji bursluluk sınavını yapacağı tarihi açıkladı. Bursluluk sınavı 2 ve 3 Mart tarihinde Cumartesi ve Pazar günü yapılacak. Sınava 3. sınıftan 7. sınıfa kadar tüm öğrenciler katılabilecek.

Amerikan Kültür Koleji hakkında detaylı bilgi almak için ziyaret edebilirsiniz.

Çevre Koleji Giriş Sınavı Tarihi

Çevre Koleji bünyesinde öğrenim görecek öğrencileri 3 Mart 2019 Pazar günü yapacağı sınav ile seçecek. Çevre Koleji’ne Giriş Sınavı bir bursluluk sınavı değil, okula kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin girmeleri gereken bir sınavdır. . "Çevreye giriş sınavı" 4,5,6,7 ve 8. Sınıfa giden öğrencilere yönelik yapılmaktadır. Sınavı kazanan öğrenciler daha sonra okulun web sitesinden yayınlanmaktadır.

Çevre Koleji hakkında daha fazla bilgi için hemen ziyaret edin.

MEV Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Mev Koleji bursluluk sınavı 2019 yılında 2 Mart tarihinde gerçekleştirecek. Bursluluk sınavına yalnızca 4. ve 8. sınıf öğrencileri katılabilecek. Sınavda başarı gösteren öğrenciler için birinciye %100, ikinciye %90, üçüncüye %80, dördüncüye %70, beşinciye %60, altıncıya %50, yedinciye %40, 8-10. kişilere %30, 11-20. kişilere %25, 21-30. kişilere %15 burs imkanı sağlanmaktadır.

Mev Koleji hakkında bilgilere kolejler sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

Hazar Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Hazar Koleji bu sene de başarılı öğrencilere eğitim bursu verecek. Hazar Koleji bursluluk sınav tarihini ise 2 Mart 2019 Cumartesi günü belirledi. Bursluluk sınavına 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabilecek. Öğrenciler sınava saat 12.00 ve 14.00'de girebilecekler. Sınavda başarılı olan öğrencilere eğitim bursu almaya hak kazanacak.

Hazar Koleji hakkında ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın.

Arel Koleji Düzey Belirleme Sınavı Tarihi

Arel Koleji bu seneki düzey belirleme sınavını 2 Mart Cumartesi günü yapacak. Sınava 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 10. sınıf öğrencileri girebilecek. Saat 10.00'da yapılacak düzey belirleme sınavının son başvuru tarihi ise 1 Mart olarak belirlendi.

Arel Koleji ile ilgili detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Başkent Üniversitesi Ayşeabla Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Ayşeabla Okulları bursluluk sınavını yapacağı tarihi netleştirdi. Bursluluk sınavı 2 Mart günü yapılacak. Sınava yalnızca 4. ve 8. sınıfta okumakta olan öğrenciler katılabilecek.

Ankara Ayşe Abla Okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Evrensel Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı Tarihi

Evrensel Eğitim Kurumları bursluluk sınavını 2 Mart Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Sınava 4. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm öğrenciler girebilecek. Son başvuru tarihi ise 26 Şubat Salı olarak açıklandı.

Evrensel Eğitim Kurumları bursluluk sınavı detaylarına ulaşmak için Evrensel Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

İzmir Çamlaraltı Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Çamlaraltı Koleji bursluluk sınavını 16 Şubat 2019 tarihinde Cumartesi günü gerçekleştirecek. Sınava 4, 5 ve 6. sınıfta okumakta olan öğrenciler katılabilecek. Saat 10.00'da başlayacak bursluluk sınavı için son başvuru tarihi ise 13 Şubat olarak belirlendi.

Çamlaraltı Koleji detaylarına ulaşmak için hemen ziyaret edebilirsiniz.

Doğa Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Doğa Koleji bursluluk sınavı 2019 yılında 12-13 Ocak tarihlerinde gerçekleştirdi. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katıldı. Bursluluk sınavı tüm Doğa Koleji kampüslerinde eş zamanlı olarak yapıldı. Doğa Koleji'nin bursluluk sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacağı ise netleşti. Doğa Koleji bursluluk sınav sonuçlarını 21 Ocak Pazartesi günü açıklayacak.

Doğa Koleji bursluluk sınavı ile ilgili detaylı bilgi için Doğa Koleji 2019 bursluluk sınavı detayları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Doğa Kolejleri Listesini hemen inceleyin.

Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Bahçeşehir Koleji bursluluk sınav tarihini açıkladı. Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavına 2018 yılında rekor başvuru yapılmış ve Türkiye genelinde 50 binin üzerinde öğrencinin katıldığı bursluluk sınavı gerçekleştirmişti. 2019 yılında da bursluluk sınavı yapacak olan Bahçeşehir Koleji sınav tarihini 16 ve 23 Şubat olarak belirledi.

Bahçeşehir Koleji bursluluk sınavı detaylarına ulaşmak için Bahçeşehir Koleji Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bahçeşehir Kolejleri Listesini hemen inceleyin.

Final Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Final Okulları 2019 senesinde de başarılı öğrencilere bünyesinde burslu okuma imkanı sağlayacak. Final Okulları bursluluk sınavı tarihlerini, saatlerini ve başvuruların ne zaman başlayacağını açıkladı. Sınav 23-24 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Not: Antalya Kepez Final Okulları bursluluk sınavı yalnızca 23 Şubat tarihinde yapılacaktır.

Final Okulları bursluluk sınavı detaylarına ulaşmak için Final Okulları Bursluluk Sınavı Detayları makalesini inceleyebilirsiniz.

Size en uygun şubesini bulmak için Final Okulları Listesini hemen inceleyin.

Bilfen Koleji Giriş Sınavı Tarihi

Bilfen Okullarında bursluluk sınavı bulunmamaktadır. Sınava giren 1, 2, 3, 4, 5, 6, ve 7. sınıf öğrencileri için ön-görüşme ve giriş sınavı gerçekleştirmektedir. Bu sınav Bilfen'e kayıt olmak için sadece bir seviye belirleme sınavıdır. Sınavda başarı gösteren öğrenciler bir sonraki dönem için okula kayıt yaptırmaya hak kazanmaktadır. Bilfen Koleji, 2019-2020 dönemi için yapacağı giriş sınavı tarihini 23 Şubat Cumartesi olarak belirledi.

Bilfen Koleji giriş sınavı detaylarına ulaşmak için Bilfen Koleji Giriş Sınavı Detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bilfen Okulları hakkında detaylı bilgi almak için kolej sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Uğur Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Uğur Okulları öğrencilerin başarı düzeylerini ölçmelerine imkan tanımak ve burs olanağı sağlamak amacıyla Ocak -Şubat aylarında Uğur Kabul ve Bursluluk Sınavı (UKS) gerçekleştirmektedir. 2019 senesinde de bursluluk sınavı yapan Uğur Okulları bu sınavı 12-13 tarihinde gerçekleştirdi. Uğur Okulları bursluluk sınav sonuçlarını ise ne zaman açıklayacağını belirledi. Uğur Okulları bursluluk sınav sonuçlarını 16 Ocak Çarşamba günü yayınlayacak.

Uğur Okulları bursluluk sınavı ayrıntıları için Uğur Okulları Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uğur Okulları ile ilgili detaylı bilgi için Kolej sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Armada Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Armada Okulları bursluluk sınavına kabul edeceği öğrenci sınıflarını ve sınav tarihi ve sınavla ilgili diğer detayları paylaştı. Bursluluk sınavı 23-24 Şubat 2019 tarihlerinde yapılacak.

Armada Okulları bursluluk sınavı hakkında ayrıntılı bilgi için Armada Okulları Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Armada Okulları ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İleri Nesil Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

İleri Nesil Okulları bursluluk sınav tarihini belirledi. Bursluluk sınavı 23 Şubat 2019 tarihinde Cumartesi günü yapılacak. Sınava katılım ücretsiz olacaktır.

İleri Nesil Okulları bursluluk sınavı ayrıntılarına ulaşmak için İleri Nesil Okulları Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

İleri Nesil Okulları ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sevinç Koleji Bursluluk Sınav Tarihi

Sevinç Koleji "Sevinç ile tanışma" adı altında gerçekleştireceği 2019-2020 dönemi bursluluk sınavı tarihini açıkladı. Bursluluk sınavı 23-24 Şubat tarihlerinde Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek. Sınava 3. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm öğrenciler katılabilecek. Yapılacak bursluluk sınavda başarı gösteren öğrencilere %100'e varan burs imkanı sağlanacak.

Sevinç Koleji hakkında detaylı bilgi almak için kolej sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Cent Koleji Düzey Belirleme Sınavı Tarihi

Cent Koleji düzey belirleme sınavı ile öğrencilerin seviyelerini ölçerken başarılı öğrencilere de burs imkanı sağlayacak. Cent Koleji 2019 senesindeki düzey belirleme sınavını ise 24 Şubat tarihinde yapacak. Öğrenciler sınava okulun Tarabya kampüsünde girebilecek.

Cent Koleji düzey belirleme sınavı detayları için Cent Koleji Düzey Belirleme Sınavı Detayları makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cent Koleji ile ilgili detaylı bilgiye kolej sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bahçeköy Bilnet Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Bahçeköy Bilnet Okulları bursluluk sınavını 12 Ocak 2019 Cumartesi günü gerçekleştirdi. Bahçeköy Bilnet Okulları'nın sınav sonuçlarını ise 10 gün içinde açıklaması beklenmektedir. Okul bursluluk sınav sorularını ise 4. sınıflar için 40, 5. ve 6. sınıflar için 50, 7. sınıflar için ise 80 soru olarak belirlemişti.

Bahçeköy Bilnet Okulları Bursluluk Sınavı detayları için Bahçeköy Bilnet Okulları Bursluluk Sınavı makalesini ziyaret edin.

Bahçeköy Bilnet Okulları hakkında detaylı bilgi edinmek için inceleyin.

Mektebim Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Mektebim Okulları 2019 yılı bursluluk sınavı tarihini açıkladı. Bursluluk sınavını 16-17 Şubat tarihlerinde yapacak olan Mektebim Okulları başarılı öğrencilere kontenjan dahilinde burs imkanı sağlayacak. Bursluluk sınavı soru sayısını belirleyen okul, 4. ve 5. sınıf öğrencilerine 60 soru, 6, 7, 8, 9 ve 10. sınıf öğrencilerine 80 soru 11. sınıf öğrencilerine ise 12 soru yöneltecektir.

Mektebim Okulları bursluluk sınavı ayrıntılarına ulaşmak için Mektebim Okulları Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Konumunuza en uygun Mektebimi bulmak için vakit kaybetmeden Mektebim Okulları Listesini inceleyebilirsiniz.

İhlas Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

İhlas Koleji, İhlas'a Geçiş Sınavı adı altında düzenlediği bursluluk sınavı ile bünyesinde burslu okuma şansı kazanacak öğrencileri seçecek. İhlas Koleji 2019 senesinde yapacağı bursluluk sınav tarihini 16 Şubat Cumartesi günü olarak belirledi. Sınavda başarılı olan öğrencilere %100'e varan burs imkanı sağlanacak.

İhlas Koleji bursluluk sınavı ile ilgili ayrıntılı bilgi için İhlas Koleji Bursluluk Sınavı Detayları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bütün İhlas Koleji Şubelerini listeleyebilirsiniz.

Vega Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Vega Okulları gerçekleştireceği bursluluk sınavında başarılı olan öğrencileri çeşitli oranlarda burs imkanı sağlayacak. Vega Okulları bursluluk sınavı 16 Şubat 2019 tarihinde Cumartesi günü yapılacak. Öğrenciler bursluluk sınavına Vega Okuları'nın Bahçeşehir, Beylikdüzü ve Sultanbeyli kampüslerinde girebilecek.

Vega Okulları'nın gerçekleştireceği bursluluk sınavı ayrıntıları için Vega Okulları Bursluluk Sınavı Detayları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vega Okulları ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak isterseniz sayfamıza bakabilirsiniz.

Balkanlar Koleji Bursluluk ve Giriş Sınavı Tarihi

Balkanlar Koleji bursluluk ve giriş sınav tarihlerini belirledi. Bursluluk sınavı 16, 17 ve 23 Şubat tarihlerinde yapılacak. Sınav için öğrencilerden herhangi bir ücret talep edilmeyecek.

Balkanlar Koleji bursluluk ve giriş sınavı detaylarına ulaşmak için Balkanlar Koleji Bursluluk ve Giriş Sınavı Detayları makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Balkanlar Koleji ayrıntılı bilgilerine ulaşmak isterseniz kolej sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Eryetiş Eğitim Kurumları Bursluluk ve Giriş Sınavı Tarihi

Eryetiş Eğitim Kurumları öğrencilerin düzeylerini ölçmek ve başarılı olanları ödüllendirmek için 16-17 Şubat tarihlerinde bursluluk sınavı yapacak. Sınava 8. ve 9. sınıf öğrencileri katılabilecek.

Eryetiş Eğitim Kurumları bursluluk ve giriş sınavı detaylarına ulaşmak için Eryetiş Eğitim Kurumları Bursluluk ve Giriş Sınavı Detayları makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Eryetiş Eğitim Kurumları hakkında detaylı bilgi almak için inceleyebilirsiniz.

Boğaziçi Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Boğaziçi Okulları bünyesinde burslu okuma şansı yakalayacak öğrencileri 16 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştireceği bursluluk sınavı ile belirleyecek. Bursluluk sınavında başarı gösteren öğrencilere %10 ile %100 arasında değişen burs imkanı tanınacak.

Boğaziçi Okulları ile ilgili detaylı bilgileri kolej sayfamızdan edinebilirsiniz.

İstek Okulları Sınav Tarihi

İstek Okulları 2019 senesinde yapacağı bursluluk sınavını 10 ve 17 Şubat tarihlerinde gerçekleştirecek. 10 Şubat tarihindeki sınav gerçekleşti ve bu sınava yalnızca lise öğrencileri katılabildi. 17 Şubat tarihinde yapılacak sınava ise sadece ortaokul öğrencileri girebilecek.

İstek Okulları bursluluk sınavı bilgilerine ulaşmak için İstek Okulları Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

İstek Okulları hakkında daha fazla bilgi için kolej sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Odtülüler Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı Tarihi

Ankara Odtülüler Eğitim Kurumları bursluluk sınavı tarihi ve hangi sınıf seviyelerinin sınava katılabileceği ile ilgili detayları paylaştı. Bursluluk sınavı 16-17 Şubat 2019 tarihlerinde Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilecek. Ankara Odtülüler Eğitim Kurumları sınav sonuçlarını velileri okula davet ederek iletecek ve sınav sonuçlarını velilerle birlikte değerlendirecek.

Bursluluk sınavıyla ilgili detaylı bilgiye Ankara Odtülüler Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı Detayları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Odtülüler Eğitim Kurumları hakkında ayrıntılı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Liv Koleji Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı Tarihi

Liv Koleji bursluluk ve okula kabul sınavı ile bünyesinde burslu okuma fırsatı kazanacak öğrencileri 9 Şubat Cumartesi günü yapacağı sınavla seçecekti ve sınav tamamlandı. Liv Koleji bursluluk ve okula kabul sınavı ile bu sene de başarılı öğrencilere burs imkanı sağlayacak.

Liv Koleji Çekmeköy kampüsü 2019-2020 eğitim döneminde de modern eğitim binası, donanımlı sınıfları, teknolojik altyapısı, laboratuvarları, fiziki imkanları ve geniş spor alanları ile devam etmektedir. Eylül ayında eğitim dönemine başlayan Liv Koleji Çekmeköy, öğrencilerine burs imkanı sağlamak için geçen dönem olduğu gibi bu dönem de Şubat ayında "Liv Koleji Bursluluk Sınavı" düzenlemekte ve başarılı öğrencilere farklı oranlarda eğitim bursu vermektedir.

Liv Koleji bursluluk ve okula kabul sınavı ile ilgili detaylı bilgi için Liv Koleji Bursluluk ve Okula Kabul Sınavı Detayları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Liv Koleji ile ilgili bilgilere kolej sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İzmir Yönder Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

İzmir Yönder Okulları 2019 yılında bursluluk sınavını 16 Şubat tarihinde gerçekleştirecek. İzmir Yönder Koleji bursluluk sınavına 3. 4. 5. 6. ve 7. sınıf öğrencileri başvurabilecekler.

Cihangir Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Cihangir Okulları başarılı öğrencileri ödüllendirmek için 2019 senesinde bursluluk sınavı düzenleyecek. Bursluluk sınavı 16 ve 23 Şubat tarihlerinde yapılacak. Öğrenciler sınava okulun Çekmeköy ve Kurtköy kampüslerinde girebilecek.

Cihangir Okulları bursluluk sınavı detaylarına görüntülemek için Cihangir Okulları Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Cihangir Okulları ile ilgili ayrıntılı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Yönder Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

2019 yılında gerçekleştirilecek bursluluk sınavı ile burs vermeye devam edecek olan Ataşehir Yönder Okulları’nın sınav tarihi açıklandı. Sınav 16 Şubat 2019 tarihinde gerçekleşecek.

Ataşehir Yönder Okulları bursluluk sınavı hakkında ayrıntılı bilgi için Ataşehir Yönder Okulları Bursluluk Sınavı Detayları içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Ataşehir Yönder Okulları ile ilgili detaylı bilgi için hemen inceleyin.

Maltepe Yönder Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Maltepe Yönder Okulları bursluluk sınavını yapacağı tarihi netleştirdi. Bursluluk sınavı 16 Şubat tarihinde Cumartesi günü gerçekleştirilecek. sınava 4, 5, 6, 7, 8 ve 9. sınıf öğrencileri katılabilecek. Okul bursluluk sınav sonuçlarını ne zaman açıklayacağını ise henüz belirlemedi.

Maltepe Yönder Okulları ile ilgili detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Erkan Ulu Okulları Giriş Sınavı Tarihi

Erkan Ulu Okulları okullarına kabul edeceği öğrencileri düzenlediği giriş sınavı ile seçmektedir. 2019 senesinde de bir giriş sınavı yapacak olan Erkan Ulu Okulları bu sınavı 16 Şubat tarihinde Cumartesi günü gerçekleştirecek. Sınava 4, 5, 6 ve 7. sınıfta okuyan öğrenciler katılım sağlayabilecekler. Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını ise henüz belirlenmedi.

Erkan Ulu Okulları hakkında detaylı bilgi almak için kolej sayfamızı ziyaret ediniz.

İÜV Adıgüzel Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı Tarihi

İÜV Adıgüzel Eğitim Kurumları bursluluk sınavı tarihi belli oldu. Bursluluk sınavı 16 Şubat 2019 tarihinde Cumartesi günü yapılacak. İÜV Adıgüzel Eğitim Kurumları'nın gerçekleştireceği bursluluk sınavına 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri katılabilecek. Sınav ile ilgili detaylı bilgilere yakın zamanda sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz.

Kolej sayfamızdan İÜV Adıgüzel Eğitim Kurumları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gökkuşağı Koleji Giriş ve Bursluluk Sınavı Tarihi

Gökkuşağı Koleji giriş ve bursluluk sınavı ile bünyesinde okuyacak ve burs kazanacak öğrencileri seçecek. Bursluluk sınavı 16 Şubat Cumartesi günü yapılacak. Sınava 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri girebilecek.. Bursluluk sınavında başarılı olan öğrenciler %100'e varan burs imkanı kazanma şansı yakalayacak..

Gökkuşağı Koleji giriş ve bursluluk sınavı detaylarına görüntülemek için Gökkuşağı Koleji Giriş ve Bursluluk Sınavı Detayları içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Gökkuşağı Kolejinin size en yakın şubesini bulmak için ziyaret edebilirisiniz.

Sınav Koleji Bursluluk ve Giriş Sınavı Tarihi

Sınav Koleji okullarına kabul edeceği ve bünyesinde burslu okuma imkanı sunacağı öğrencileri 16 Şubat 2019 tarihinde Cumartesi günü yapacağı sınav ile seçecek. Sınava 4. sınıf ile 11. sınıf arasında öğrenim görmekte olan öğrenciler katılabilecek. Okul bursluluk sınav soru sayılarını da; 4. sınıf için 50 soru, 5. ve 6. sınıf için 70 soru, 7. ve 8. sınıf için 75 soru, 9. 10. ve 11. sınıf için ise 90 soru şeklinde belirledi.

Bursluluk ve giriş sınavı ayrıntıları için Sınav Koleji Bursluluk ve Giriş Sınavı Detayları makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sınav Koleji ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sultan Fatih Koleji Bursluluk Sınav Tarihi

Sultan Fatih Koleji Bursluluk sınav tarihini belirledi. Bursluluk sınavı 16 Şubat tarihinde yapılacak. Öğrenciler sınava Sultan Fatih Koleji'nin Beylikdüzü ve Fatih kampüslerinde girebilecek.

Sultan Fatih Koleji bursluluk sınav detaylarına ulaşmak isterseniz Sultan Fatih Koleji Bursluluk Sınavı Detayları makalemize göz atabilirsiniz.

Sultan Fatih Koleji ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için inceleyebilirsiniz.

Petek Koleji Bursluluk Sınav Tarihi

Petek Koleji bursluluk sınav tarihini netleştirdi. Bursluluk sınavı 16 Şubat 2019 tarihinde Cumartesi günü yapılacak. Gerçekleştirilecek bursluluk sınavına 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabilecek.

Petek Koleji hakkında detaylı bilgi almak için inceleyebilirsiniz.

Derya Öncü Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı Tarihi

Derya Öncü Eğitim Kurumları bursluluk sınavını ne zaman gerçekleştireceğini belirledi. Okul bursluluk sınavını 16 Şubat 2019 tarihinde Cumartesi günü gerçekleşecek. Sınava 4, 5, 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri katılabilecek. Öğrenciler sınava saat 10.00'da girebilecek.

Derya Öncü Eğitim Kurumları hakkında daha fazla bilgi için kolej sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Bursluluk Sınavı Tarihi

Nazmi Arıkan Fen Bilimleri bursluluk sınavını 16 Şubat 2019 tarihinde Cumartesi günü yapacak. Bursluluk sınavına 4. 11. sınıfa kadar öğrenim gören tüm öğrenciler katılabilecek.

Nazmi Arıkan Fen Bilimleri bursluluk sınavı detaylarını incelemek için Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Bursluluk Sınavı Detayları içeriğimize bakabilirsiniz.

Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Koleji ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için ziyaret edebilirsiniz.

Aka Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Aka Koleji'nin bursluluk sınavı 16 Şubat Cumartesi günü yapılacak. Bursluluk sınavına 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabilecek. Sınav sonuçları 1 Mart 2019 tarihinde Cuma günü açıklanacak.

Aka Koleji sayfamızdan okul ile ilgili detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Biltes Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Biltes Koleji bursluluk sınavını 9 Şubat tarihinde Cumartesi günü gerçekleştirdi. Sınava 4, 5, 6 ve 7. sınıfta okumakta olan öğrenciler katıldı. Bursluluk sınav sonucunun ne zaman açıklanacağı bilgisini ise yakın zamanda sitemiz üzerinden görebileceksiniz.

Biltes Koleji hakkında detaylı bilgiye kolej sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Vizyon Koleji Bursluluk Sınav Tarihi

Vizyon Koleji bursluluk sınavı tarihini 9 Şubat Cumartesi olarak belirlemişti ve sınav sorunsuz bir şekilde tamamlandı. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okumakta olan öğrenciler girebildi. Öğrenciler sınava 10.00 ve 14.00 saatlerinde katıldı.

Vizyon Koleji ile ilgili detaylı bilgiye kolej sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Uğur Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Uğur Koleji 2019-2020 senesinde bünyesinde burslu okuma imkanı kazanacak öğrencileri yapacağı sınavla seçecekti ve sınav gerçekleşti. Bursluluk sınavı 9 Şubat tarihinde 2 farklı saatte yapılan sınavlar ile tamamlandı.

Uğur Koleji bursluluk sınavı ile ilgili ayrıntılara ulaşmak için Uğur Koleji Bursluluk Sınavı Detayları içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Uğur Koleji hakkında ayrıntılı bilgi için kolej sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Okan Koleji Bursluluk Sınav Tarihi

Okan Koleji başarılı öğrencileri ödüllendirmek adına bursluluk sınavı düzenledi. Bu doğrultuda Okan Koleji'nin 2019 bursluluk sınavını 12 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirdi. Okulun bursluluk sınavı sonuçlarını ne zaman açıklayacağını belirledi. Bursluluk sınavı sonuçları 16 Ocak Çarşamba günü açıklayacak.

Okan Koleji bursluluk sınavı ayrıntılarına ulaşmak için Okan Koleji Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Okan Koleji hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Irmak Okulları Giriş Sınavı Tarihi

Irmak Okulları giriş sınavı 10 Şubat 2019 tarihinde yapıldı. Yapılan bu giriş sınavına yalnızca 5. sınıf öğrencileri katılabildi. Öğrenciler sınava saat 10.00'da giriş yaptı.

Irmak Okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi için hemen göz atın.

Şafak Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Şafak Okulları bursluluk sınavını 12 ve 13 Ocak 2019 olarak gerçekleştirdi. Bursluluk sınavı ile başarılı öğrencilere burs imkanı sağlayacak olan Şafak Okulları bu sınavı 3 farklı saatte yaptı. Şafak Okulları bursluluk sınav sonuçlarını ise 1 hafta içinde açıklayacak. Özel okul bursluluk sınavı soru sayılarını ise; 2, 3 ve 4. sınıf için 40 soru, 5, 6, 7 ve 8. sınıf için 50 soru, 9, 10 ve 11. sınıf için ise 60 soru olarak açıkladı.

Şafak Okulları bursluluk sınav saati, soru dağılımı gibi bilgilere ulaşmak için Şafak Okulları Bursluluk Sınavı Detayları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Şafak Okulları ayrıntılarına ulaşmak için Şafak Okulları listesini ziyaret edebilirsiniz.

Kültür 2000 Koleji Bursluluk Sınav Tarihi

Kültür 2000 Koleji bursluluk sınavını gerçekleştireceği tarihi açıklamıştı. Bursluluk sınavı 10 Şubat 2019 tarihinde Pazar günü yapıldı. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabildi. Öğrenciler sınava okulun Ataköy ve Büyükçekmece kampüslerinde girdi.

Kültür 2000 Koleji hakkında detaylı bilgi almak için şubelerini inceleyebilirsiniz.

Kandilli Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Kandilli Koleji bursluluk sınavı tarihlerini 12-13 Ocak 2018 olarak belirlemişti. Bursluluk sınavına 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ve 11. sınıfta eğitim gören öğrenciler katıldı. Kandilli Kolejini bursluluk sınav sonuçlarını ise 17 Ocak Perşembe günü açıklayacak.

Kandilli Koleji bursluluk sınavı ile ilgili bilgilere ulaşmak için Kandilli Koleji Bursluluk Sınavı Detayları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kandilli Koleji hakkında detaylı bilgi almak için Kolej sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Haramidere Açı Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Haramidere Açı Koleji bursluluk sınavını 12 ve 13 Ocak tarihlerinde gerçekleştirdi. Okulun bursluluk sınav sonuçlarını ise 10 gün içinde açıklaması bekleniyor.

Bilgin Özel Anadolu Lisesi Bursluluk Sınavı Tarihi

Bilgin Özel Anadolu Lisesi bursluluk sınavı tarihi ve sınavla ilgili diğer detayları paylaştı. Bursluluk sınavı 9 Şubat 2019 tarihlerinde yapılacak.

Bilgin Özel Anadolu Lisesi bursluluk sınavı detaylarına ulaşmak için Bilgin Özel Anadolu Lisesi Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bilgin Özel Anadolu Lisesi ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Haramidere Açı Koleji bursluluk sınavı ile ilgili detaylara ulaşmak için Haramidere Açı Koleji Bursluluk Sınavı Detayları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Haramidere Açı Koleji ile ilgili detaylara ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Mahmut Ön Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Mahmut Ön Koleji bursluluk sınavını 9-10 Şubat tarihinde yaptı. Sınava girecek öğrenci sınıfları ise 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11 olarak belirlenmişti. Öğrenciler sınava 10.00, 12.00, 13.00 ve 15.00 saatlerinde girdi. Sınavda başarılı olan öğrencilere %100'e varan burs imkanı sağlanacak.

Mahmut Ön Koleji hakkında ayrıntılı bilgi için hemen inceleyin.

Boğazhisar Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı Tarihi

Boğazhisar Eğitim Kurumları başarıla öğrencileri ödüllendirmek adına 2019 senesinde bir bursluluk sınavı düzenledi. Bursluluk sınavının yapılacağı tarih ise 9 Şubat olarak belirlenmişti. Bursluluk sınavı 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerine yönelik yapıldı.

Boğazhisar Eğitim Kurumları hakkında daha fazla bilgiyi sayfamızdan edinebilirsiniz.

Prestij Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Prestij Koleji bursluluk sınavı ile öğrencilerin seviyelerini ölçmelerine fırsat sağlarken aynı zamanda başarılı öğrencilere de burs imkanı veriyor. Okul 2019'daki bursluluk sınavını 12 Ocak tarihinde tamamladı. Prestij Okulları'nın sınav sonuçlarını ise 1 hafta içinde açıklaması bekleniyor.

Prestij Koleji bursluluk sınav bilgilerine ulaşmak için Prestij Koleji Bursluluk Sınavı Detayları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Prestij Koleji ile ilgili detaylı bilgi için hemen inceleyin.

Topkapı Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Topkapı Okulları bursluluk sınav tarihini açıklamıştı. Sınav 9-10 Şubat tarihlerinde gerçekleştirildi. Bursluluk sınavına 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katıldı. Öğrenciler sınava okulun Beylikdüzü kampüsünde girdi. Sınav sonucunda başarılı olan öğrencilere %100'e varan burs imkanı sağlanacak.

Topkapı Okulları detaylarına ulaşmak için inceleyebilirsiniz.

Birikim Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Birikim Okulları 2019 yılında gerçekleştireceği bursluluk sınav ile ilgili ayrıntılı bilgileri paylaştı. Bursluluk sınavının yapılacağı tarih 12 Ocak Cumartesi olarak netleşti. Sınava son başvuru tarihi ise 10 Ocak Perşembe olarak belirlendi.

Bursluluk sınav ayrıntılarına ulaşmak için Birikim Okulları Bursluluk Sınavı Detayları içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Birikim Okulları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz ziyaret edebilirsiniz.

Yeniden Diriliş Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Yeniden Diriliş Koleji bursluluk sınavını 13 Ocak tarihinde yaptı. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıfa giden öğrenciler katıldı. Bursluluk sonuçları ise 1 hafta içinde açıklanacak.

Bursluluk sınav detaylarına görüntülemek için Yeniden Diriliş Koleji Bursluluk Sınavı Detayları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yeniden Diriliş Koleji ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için inceleyebilirsiniz.

Ege Bilim Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Ege Bilim Koleji 2019 yılındaki bursluluk sınavını 9-10 Şubat tarihlerinde gerçekleştirdi. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabildi. Öğrenciler bursluluk sınavına saat 10.00 ve 14.00 saatlerinde girebildi.

Ege Bilim Koleji hakkında daha fazla bilgiyi sayfamızdan edinebilirsiniz.

Çapa Bilim Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Çapa Bilim Koleji okullarında burslu okuma fırsatı yakalayacak öğrencileri belirleyeceği bursluluk sınavı düzenledi. 12-13 Ocak tarihlerinde yapılan bursluluk sınavına 3. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm öğrenciler katıldı. Okulun bursluluk sınav sonuçlarını ise 10 gün içinde açıklaması bekleniyor.

Çapa Bilim Koleji ile ilgili detaylı bilgi için ziyaret edebilirsiniz.

Era Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Era Koleji ‘nin 2019 yılı bursluluk sınavı 5-6 Ocak'ta gerçekleşmiştir.

Era Koleji Bursluluk Sınavı hakkında detaylı bilgi edinmek için Era Koleji Bursluluk Sınavı Detayları makalesini ziyaret edebilirsiniz.

Era Koleji ile ilgili detaylı bilgi almak için kolej sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İde Okulları Kabul ve Bursluluk Sınavı Tarihi

İde Okulları 2019 yılındaki kabul ve bursluluk sınavını 5 Ocak 2019 Cumartesi günü gerçekleştirmiştir. Okul bursluluk sınav soru sayısını ise tüm eğitim seviyeleri için 50 soru olarak belirlemişti.

İde Okulları Kabul ve Bursluluk Sınavı ayrıntıları için İde Okulları Kabul ve Bursluluk Sınavı detayları makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

İde Okulları hakkında detaylı bilgi almak için hemen inceleyin.

Akay Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Akay Koleji bu sene de bursluluk sınavı ile başarılı öğrencilere burs imkanı sağlayacak. Akay Koleji bursluluk sınavı tarihini ise 22-23 Aralık 2018 olarak belirledi. Bursluluk sınavı 4 farklı seansta yapılacak.

Akay Koleji Bursluluk Sınavı ayrıntıları için Akay Koleji Bursluluk Sınavı Detayları makalesini ziyaret edin.

Akay Koleji ile ilgili detaylı bilgiye kolej sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kültür Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Kültür Koleji 2019 yılında yapacağı bursluluk sınavı tarihi 10 Şubat olarak belirlemişti ve sınav tamamlandı. Gerçekleştirecek bursluluk sınavına 4. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm öğrencileri katıldı.

Kültür Koleji hakkında daha fazla bilgi edinmek için şubelerini inceleyebilirsiniz.

Atabek Koleji Bursluluk Sınav Tarihi

Atabek Koleji bursluluk sınav tarihini 22 Aralık 2018 Cumartesi günü gerçekleştirdi. Atabek Koleji’nin bursluluk sınavında başarılı olup burs imkanı kazanan öğrencilerin 31 OCak 2019 tarihine kadar okula kayıt yaptırması gerekmektedir.

Atabek Koleji Bursluluk Sınavı hakkında ayrıntılı bilgi almak için Atabek Koleji Bursluluk Sınavı Detayları makalesini inceleyebilirsiniz.

Atabek Koleji detaylı bilgi için kolej sayfasını inceleyebilirsiniz.

Başarılı Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Başarılı Okulları bu sene de başarıyı ödüllendirmek adına bir bursluluk sınavı düzenledi. Bursluluk sınavı 9 ve 10 Şubat tarihlerinde Cumartesi ve Pazar günü yapıldı.

Başarılı Okulları şubelerini görmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Fen Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Fen Koleji bursluluk sınavı 5 Ocak 2019 tarihinde Cumartesi günü gerçekleşti.

Bursluluk sınav saati ise 10.00 'da 4, 5, 6, 7 ve 9, 10, 11. sınıfa giden öğrenciler için yapıldı. Fen Koleji bursluluk sınavını ücretsizdi.

Fen Koleji hakkında daha fazla bilgi için kolej sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Amerikan Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Amerikan Koleji bursluluk sınav tarihlerini açıkladı. Bursluluk sınavı 9 Şubat 2019 tarihinde Cumartesi günü gerçekleşti. Sınav 3 farklı saatte yapılan sınavlarla tamamlandı.

Amerikan Koleji bursluluk sınav detaylarına ulaşmak için Amerikan Koleji Bursluluk Sınavı Detayları içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Amerikan Koleji ile ilgili detaylı bilgi için hemen inceleyin.

Bilgi Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Bilgi Koleji bünyesinde okuma fırsatı yakalayacak ve bursluluk imkanı kazanacak öğrencileri 5-6 Ocak 2019 tarihlerinde gerçekleştirdi Bilgi Koleji’nin bursluluk sınavı ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 • Bursluluk sınavına 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katıldı.
 • Sınav 5-6 Ocak 2019 tarihinde Cumartesi ve Pazar günü gerçekleşti.
 • Sınavlar günde 2 seans şeklinde 11.00 ve 15.00 saatlerinde yapıldı.
 • Bursluluk sınavları 135 dakikadır.
 • Sınav ücretsiz olarak gerçekleşmiştir.

Bilgi Koleji hakkında daha fazla bilgi edinmek için Ataşehir şubesini inceleyebilirsiniz.

Kavacık Final Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Kavacık Final Okulları bursluluk sınav tarihini belirledi. Bursluluk sınavı 5-6 Ocak 2019 tarihlerinde Cumartesi ve Pazar günü yapıldı. Sınav ile ilgili detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • Bursluluk sınavına 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katıldı.
 • Sınav 5-6 Ocak 2019 tarihinde Cumartesi ve Pazar günü yapıldı.
 • Sınavlar 10.00 ve 14.00 saatlerinde gerçekleşti.
 • Sınav sonuçları 12.01.2019 tarihinde Cumartesi günü açıklanacak.
 • Sınav ücretsiz olarak gerçekleşti.

Kavacık Final Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için şubelerini inceleyebilirsiniz.

Geo Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Geo Koleji bursluluk sınavı 5 Ocak 2019 tarihinde Cumartesi günü yapıldı. Sınava ilkokul ve ortaokul kademelerinde öğrenim gören öğrenciler katıldı.

Geo Koleji bursluluk sınavı ayrıntıları için Geo Koleji bursluluk sınavı detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Geo Koleji hakkında ayrıntılı bilgi almak için şubelerini inceleyebilirsiniz.

Anabilim Eğitim Kurumları Giriş Sınav Tarihi

Anabilim Eğitim Kurumları 2019 yılında yapacağı giriş sınavı ile okullarına kabul edeceği öğrencileri seçecek. Giriş sınavı 24 Şubat Pazar günü gerçekleştirilecek. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 10. sınıfta okumakta olan öğrenciler katılabilecek. Öğrencilere %100'e varan burs imkanı sağlanacak. Sınav ücreti ise 90 TL olarak belirlendi.

Anabilim Eğitim Kurumları hakkında ayrıntılı bilgi için hemen ziyaret edin.

Bilyön Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Bilyön Koleji 2019 senesinde gerçekleştireceği bursluluk sınavı ile başarılı öğrencileri ödüllendirecek. Sınav 23 Şubat tarihinde cumartesi günü yapılacak. Bursluluk sınavına 8. ve 9. sınıfta öğrenim gören öğrenciler katılabilecek. Sınav iki farklı saatte yapılacak. Saatler 10.30 ve 14.00 olarak belirlendi. Bilyön Koleji bursluluk sınav tarihini ise yakın zamanda makalemiz üzerinden öğrenebileceksiniz.

Bilyön Koleji ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için inceleyebilirsiniz.

TED Rönesans Koleji Giriş Sınavı Tarihi

TED Rönesans Koleji giriş sınavı tarihini 24 Şubat 2019 Pazar gerçekleştirilecek. Giriş sınavına katılmak isteyen öğrencilerin 21 Şubat tarihine kadar TED Rönesans Kolejine başvuru yapmaları gerekiyor.

TED Rönesans Koleji giriş sınavı ayrıntılarına ulaşmak için TED Rönesans Koleji Giriş Sınavı Detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

TED Rönesans Koleji hakkında tüm detayları Kolej sayfamızdan edinebilirsiniz.

Modern Eğitim Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Modern Eğitim Koleji bursluluk sınavını 23 ve 24 Şubat tarihlerinde yapacağını açıkladı. Sınava katılmak isteyen öğrencilerin 22 Şubat Cuma gününe kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Bursluluk sınav detayları için Modern Eğitim Koleji Bursluluk Sınavı Detayları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Modern Eğitim Koleji ile ilgili detaylı bilgi için inceleyebilirsiniz.

Acıbadem Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Acıbadem Okulları bursluluk sınav tarihini netleştirdi. Okul bursluluk sınavını 23 ve 24 Şubat tarihlerinde gerçekleştirecek. Bursluluk sınavı 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerinin katılımına açıktır. Öğrenciler sınava Acıbadem Okulları'nın Acıbadem ve Çamlıca kampüslerinde girebilecek.

Acıbadem Okulları bursluluk sınavı detaylarını incelemek için Acıbadem Okulları Bursluluk Sınavı Detayları içeriğimize bakabilirsiniz.

Acıbadem Okulları hakkında daha fazla bilgiyi kolej sayfamızdan edinebilirsiniz.

Nun Okulları Bursluluk ve Kabul Sınavı Tarihi

Nun Okulları 2019 senesinde de bünyesinde okuyacak ve burs imkanı kazanacak başarılı öğrencileri gerçekleştireceği bursluluk ve kabul sınavı ile seçecek. Sınav tarihi ise 24 Şubat olarak duyuruldu. Bursluluk ve kabul sınavına yalnızca 4. ve 8. sınıf öğrencileri katılabilecek.

Nun Okulları ile ilgili tüm detayları sayfamızdan edinebilirsiniz.

Gökyüzü Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı Tarihi

Gökyüzü Eğitim Kurumları bursluluk sınavını gerçekleştireceği tarihi açıkladı. Bursluluk sınavı 23 Şubat 2019 tarihinde yapılacak. Öğrencilerin sınava girmeleri için 21 Şubat tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Gökyüzü Eğitim Kurumları bursluluk sınavı hakkında ayrıntılı bilgi için Gökyüzü Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Asil Okulları Kabul Sınavı Tarihi

Asil Okulları bünyesinde okuma imkanı kazanacak öğrencileri gerçekleştireceği sınav ile seçecek. Kabul sınavı tarihi ise 23-24 Şubat olarak belirlendi. Sınava 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri katılabilecek. Öğrenciler sınava 23 Şubat tarihinde 10.00 ve 12.00 saatlerinde, 24 Şubat tarihinde ise 13.00 ve 15.00 saatlerinde girebilecek. Sınav okulun Bahçelievler ve Merter şubelerinde yapılacak.

Asil Okulları hakkında daha fazla bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ay Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Ay Koleji bursluluk sınavını 23-24 Şubat tarihinde yapacağını açıkladı. 23 Şubat tarihindeki sınava 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri girebilecek. 24 Şubat tarihinde yapılacak sınav ise 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerine yönelik olacak. Bursluluk sınavı her iki gün de saat 10.00'da başlayacak. Sınava son başvuru tarihi ise 21 Şubat Perşembe olarak belirlendi.

Ay Koleji hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kale Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Kale Okulları 2019 senesinde yapacağı bursluluk sınavını 5-6 Ocak tarihlerinde Cumartesi ve Pazar olarak gerçekleştirdi.

Kale Okulları bursluluk sınavı detayları için Kale Okulları Bursluluk Sınavı Detayları içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Kale Okulları hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen şubelerini inceleyin.

Eser Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Eser Koleji bursluluk sınavı 5 ve 6 Ocak tarihlerinde gerçekleşmiş bulunmaktadır. Bursluluk sınavına 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri katıldı. Başarılı öğrencilere %100 oranında burs imkanı sağlanacak.

Eser Koleji hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Eser Koleji Listesini inceleyebilirsiniz.

Bilgiyolu Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Bilgiyolu Koleji bursluluk sınavı tarihini 22-23 Aralık 2018 olarak belirledi. Bilgiyolu Koleji tarihle beraber bursluluk sınavıyla ilgili ayrıntılı bilgileri de açıkladı. Sınav ile ilgili ayrıntılı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • Bursluluk sınavına 3. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm öğrenciler katılabilecek.
 • Sınavlar Bilgiyolu Koleji’nin Bağcılar ve Kadıköy şubelerinde yapılacak.
 • Sınav Bağcılar şubesinde 10.00, 12.00, 14.00 ve 16.00 saatlerinde 4 seans olarak yapılacak.
 • Bursluluk sınavı Kadıköy şubesinde ise 10.00, 12.30 ve 15.00 saatlerinde yapılacak.
 • Sınavda başarılı olan öğrencilere % 100’e varan burs imkanı sağlanacak.
 • Sınav ücretsiz olacaktır.

Bilgiyolu Koleji hakkında daha fazla bilgi edinmek için şubelerini inceleyebilirsiniz.

Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Bursluluk Sınavı Tarihi

Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi gerçekleştireceği bursluluk sınavını 5 ve 6 Ocak 2019 tarihinde tamamladı.

Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi bursluluk sınavı ayrıntılarına ulaşmak için Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Eğitim Bilimleri Bursluluk Sınavı Tarihi

Eğitim Bilimleri bursluluk sınavını 2019 yılında 5-6 Ocak tarihlerinde gerçekleştirdi. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katıldı. Bursluluk sınavında başarılı olan öğrencilere %100'e varan burs imkanı sağlanacak.

Eğitim Bilimleri'nin size en yakın şubesini bulmak için ziyaret edebilirsiniz.

FikriBilim Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

FikriBilim Koleji bursluluk sınavı 5-6 Ocak tarihlerinde beş farklı saatte tamamlanacak.

FikriBilim Koleji bursluluk sınavı seans saatleri ve ayrıntılarına ulaşmak için FikriBilim Koleji Bursluluk Sınavı Detayları makalemize bakabilirisiniz.

FikriBilim Koleji ile ilgili detaylara ulaşmak için ziyaret edebilirsiniz.

İyi Dersler Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

İyi Dersler Okulları bursluluk sınavı ile öğrencilere burs imkanı sağlarken aynı zamanda öğrencilerin seviyelerini görmelerine imkan sağlıyor. 2019 yılındaki bursluluk sınavı 5 ve 6 Ocak'ta gerçekleşti. Sınavlar 3 farklı saatte yapıldı.

İyi Dersler Okulları bursluluk sınavı seans saatleri ve ayrıntılarına ulaşmak için İyi Dersler Okulları Bursluluk Sınavı Detayları yazımızı inceleyebilirsiniz.

İyi Dersler Okulları ile ilgili ayrıntılara ulaşmak için hemen inceleyebilirsiniz.

İrfan Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

İrfan Okulları gerçekleştirdiği bursluluk sınavında başarılı olan öğrencilere burs imkanı sağlamaktadır. 2019 senesinde de bursluluk 5-6 Ocak 2019 da gerçekleştirdi. Öğrenciler sınava İrfan Okullarının Atakent, Madenler ve Güngören kampüslerinde katıldı.

İrfan Okulları bursluluk sınav ayrıntılarına ulaşmak için İrfan Okulları Bursluluk Sınavı Detayları içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

İrfan Okulları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için ziyaret edebilirsiniz.

Günışığı Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Günışığı Koleji bursluluk sınavını 5-6 Ocak tarihlerinde gerçekleştirdi. Günışığı Koleji sınavda başarı gösteren öğrencilere %100'e varan burs imkanı sağlayacak. Sınav üç farklı seansta tamamlandı.

Bursluluk sınavı seans saatleri ve ayrıntılarına ulaşmak için Günışığı Koleji Bursluluk Sınavı Detayları makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Günışığı Koleji ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için sayfamıza bakabilirsiniz.

İsabet Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

İsabet Okulları bursluluk sınavını 5 Ocak Cumartesi günü yaptık. Sınava 4, 5, 6 ve 7 . sınıf öğrencileri katıldı.

İsabet Okulları bursluluk sınav detaylarına ulaşmak için İsabet Okulları Bursluluk Sınavı Detayları makalemize bakabilirsiniz.

İsabet Okulları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Derece Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Derece Okulları bursluluk sınavı 5-6 Ocak tarihlerinde gerçekleştirildi. Sınava 3. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm öğrenciler katıldı ve sınavlar 4 farklı saatte yapıldı.

Derece Okulları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için sayfamıza bakabilirsiniz.

MEF Okulları Giriş Sınavı

Mef Okulları 2019-2020 eğitim-öğretim yılında Ulus kampüsünde okuma fırsatı yakalayacak öğrencileri gerçekleştireceği giriş sınavı ile seçecek. Giriş sınavı 9 Şubat tarihinde Pazar günü yapıldı. Sınava 5, 6 ve 7. sınıfa gitmekte olan öğrenciler katılabildi.

MEF Okulları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için sayfamıza bakabilirsiniz.

Birey Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Birey Okulları bursluluk sınavını 2 farklı hafta da yapacağı sınavlar ile tamamlayacak. Bursluluk sınav tarihi ise 5-6 Ocak ve 12-13 Ocak olarak belirlendi. Birey okullarının burs imkanı sağlayacağı sınava 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri girebilecek.

Birey Okulları ile ilgili detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Övgü Okulları Bursluluk Sınav Tarihi

Övgü Okulları 2019 senesinde de başarılı öğrencileri bursluluk sınavı ile ödüllendirecek. Okul bursluluk sınav tarihini ise 9, 10 ve 16 Şubat olarak belirledi. Sınava 4, 5, 6 ve 7. sınıfta okumakta olan öğrenciler katılabilecek. Öğrencilere Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Din Kültürü derslerinden her birinden 10 tane olmak üzere toplamda 60 soru sorulacak.Bursluluk sınav sonuçları doğrultusunda toplam 120 öğrenciye çeşitli oranlarda burs imkanı sağlanacak.

Övgü Okulları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yenidoğu Okulları Bursluluk Sınav Tarihi

Yenidoğu Okulları bursluluk sınavını gerçekleştireceği tarihi belirledi. Bursluluk sınavı 16 Şubat tarihinde Cumartesi günü yapılacak. Sınava 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri katılabilecek. Okulun bursluluk sınav sonuçları ise 25 Şubat Pazartesi günü açıklanacak.

Yenidoğu Okulları ile ilgili detaylı bilgi için inceleyebilirsiniz.

Düşünür Güzelbahçe Koleji Bursluluk ve Kabul Sınavı Tarihi

Düşünür Güzelbahçe Koleji bursluluk sınavı tarihini netleştirdi. Okul bursluluk sınavını 9 Mart 2019 tarihinde Cumartesi günü gerçekleştirecek. Sınava 3, 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri katılabilecek. Öğrenciler sınava 2 farklı seansta girebilecekler. Seans saatleri 10.00 ve 12.30 olarak belirlendi.

Düşünür Güzelbahçe Koleji hakkında detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Cemre Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Cemre Koleji burs kazanma şansı yakalayacak öğrencileri 16 Şubat 2019 tarihinde yapacağı bursluluk sınavı ile seçecek. Sınava 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri girebilecek. Bursluluk sınavı ile ilgili detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir.

 • Öğrenciler sınava Güneşli ve Halkalı kampüsünde 10.00, 13.00 ve 15.00 saatlerinde girebilecek.
 • Çamlıca kampüsünde ise sınav 10.00 ve 14.00 saatlerinde gerçekleştirilecek.
 • Sınavlar ücretsiz olacaktır.

Cemre Okulları ile ilgili detaylı bilgi için ziyaret edebilirsiniz.

Özel İlgi Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

İlgi Okulları bursluluk sınav tarihini 16 Şubat tarihinde Cumartesi günü gerçekleştirecek. Sınava 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri katılabilecek. Öğrenciler bursluluk sınavına 3 farklı saatte girebilecek. Bu saatler ise 10.00, 13.00 ve 15.00 olarak belirlendi. Sınavda başarılı olan öğrencilere %100'e varan burs imkanı sağlanacak.

Özel İlgi Okulları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için hemen inceleyebilirsiniz.

Mürüvvet Evyap Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Mürüvvet Evyap Okulları bursluluk sınavını 16 Şubat tarihinde Cumartesi günü yapılacak. Sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okumakta olan öğrenciler katılabilecek.

Mürüvvet Evyap Okulları bursluluk sınavı ile ilgili ayrıntılı bilgi için Mürüvvet Evyap Okulları Bursluluk Sınavı Detayları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Mürüvvet Evyap Okulları hakkında daha fazla bilgiyi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Kabul Sınavı

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları kabul sınavını gerçekleştireceği tarihi duyurdu. Kabul sınavı 16 Şubat tarihinde yapılacak. 16 şubat tarihindeki sınav ortaokul öğrencilerine yönelik olacak. Öğrenciler sınava 09.30'da girebilecek.

İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları ile ilgili detaylara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Asfa Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Asfa Okulları 2019-2020 eğitim yılında, şu an 4. sınıfta okuyan öğrencilere burs imkanı sağlayacak. Bursluluk sınav tarihi ise 16 Şubat cumartesi günü olarak belirlendi. Öğrenciler sınava saat 10.30'da katılabilecekler. Sınavda öğrencilere 20 soru sorulacak.

Asfa Okulları hakkında daha fazla bilgi için sayfamızı hemen ziyaret edin.

Florya Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Florya Koleji bursluluk sınavını 16-17 Şubat tarihlerinde gerçekleştirecek. Düzenlenecek olan bursluluk sınavına 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri girebilecek.

Florya Koleji hakkında daha fazla bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yıldız Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Yıldız Koleji ortaokul seviyesinde okuluna kabul edeceği öğrencileri yapacağı bursluluk sınavı ile seçecek. Bursluluk sınavı 16-17 Şubat tarihinde yapılacak. Sınava yalnızca 4. sınıf öğrencileri katılabilecek. Öğrenciler sınava 10.00 ve 14.00 olmak üzere iki farklı saatte girebilecek.

Yıldız Koleji hakkında daha detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Balkaya Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Balkaya Okulları bursluluk sınav tarihini açıkladı. Sınav 16-17 Şubat ve 2 Mart tarihinde yapılacak. 16-17 Şubat tarihinde sınava 2, 3, 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri katılabilecek. 2 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan bursluluk sınavına ise 8. ve 9. sınıf öğrencileri girebilecek. Sınav seans saatleri ise 10.00, 12.30 ve 15.00 olarak belirlendi.

Balkaya Okulları hakkında daha fazla edinmek için hemen sayfamızı görüntüleyin.

Büyükçekmece Akademi Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Büyükçekmece Akademi Okulları 2019 senesinde yapacağı bursluluk sınav tarihini 17 Şubat Pazar günü olarak belirledi. Bursluluk sınavına yalnızca 4. sınıf öğrencileri başvurabilecek. Öğrenciler sınava saat 10.00'da giriş yapabilecek. Sınav için herhangi bir ücret talep edilmeyecek.

Büyükçekmece Akademi Okulları hakkında daha fazla bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ankara Onur Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Ankara Onur Koleji bursluluk sınavını 16 ve 17 Şubat tarihinde yapacağını açıkladı. Sınava 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okumakta olan öğrenciler katılabilecek. Başarılı olan öğrencilere %20 ile %100 arasında değişen burs fırsatı sunulacak.

Ankara Onur Koleji Koleji ile ilgili ayrıntılı bilgiyi sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ankara Büyük Kolej Bursluluk Sınavı Tarihi

Ankara'da bulunan Büyük Kolej bursluluk sınavını 16 Şubat tarihinde yapacak. Sınava yalnızca 4. ve 8. sınıfta okuyan öğrenciler katılabilecek. 10.30'da başlayacak bursluluk sınavı için öğrencilerin sınav saatinden 15 dakika önce okulda olmaları gerekiyor.

Ankara Büyük Kolej hakkında ayrıntılara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ankara Oya Akın Yıldız Okulları Bursluluk Sınavı Tarihi

Ankara Oya Akın Yıldız Okulları bursluluk sınavını 16 Şubat 2019 tarihinde saat 10.00'da yapacak. Bursluluk sınavına 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okumakta olan öğrenciler girebilecek.

Ankara Oya Akın Yıldız Okulları şubelerini görmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ankara Eryaman Koleji Bursluluk Sınav Tarihi

Eryaman Koleji bursluluk sınav tarihini belirledi. Sınav 16-17 Şubat tarihinde yapılacak. Bursluluk sınavına 4, 5, 6 ve 7. sınıf öğrencileri katılabilecek.

Eryaman Koleji hakkında detaylı bilgi almak için inceleyebilirsiniz.

Ankara Elif Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Ankara'nın Keçiören ilçesinde hizmet veren Elif Koleji 2019 senesindeki bursluluk sınavını 16-17 Şubat tarihinde gerçekleştirecek. Sınava 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okuyan öğrenciler katılabilecek. Sınavda başarılı olan öğrencilere %100'e varan burs imkanı sağlanacak.

Elif Koleji ile ilgili detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Büyük Çamlıca Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Büyük Çamlıca Koleji bursluluk sınavını 23 Şubat 2019 tarihinde Cumartesi günü yapacak. Gerçekleştirilecek bursluluk sınavına 4, 5, 6, 7, 8, 9 ve 10. sınıf öğrencileri katılabilecek. Öğrenciler sınava 2 farklı seansta girebilecek. Seans saatleri ise 10.00 ve 14.00 olarak belirlendi.

Büyük Çamlıca Koleji hakkında daha fazla bilgi için hemen ziyaret edin.

Çözüm Akademi Okulları Bursluluk Sınav Tarihi

Çözüm Akademi Okulları bursluluk sınavını ne zaman yapacağını belirledi. 23-24 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek olan sınava 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıfta okumakta olan öğrenciler katılabilecek. Sınavda öğrencilere %100'e varan burs imkanı sağlanacak. Okul ayrıca sınava giren her öğrenciye çeşitli hediyeler ve %10 burs verecek.

Çözüm Akademi Okulları hakkında detaylı bilgi almak için hemen inceleyebilirsiniz.

Atacan Eğitim Kurumları Bursluluk Sınav Tarihi

Atacan Eğitim kurumları bünyesinde burslu okuyacak öğrencileri 23 Şubat 2019 tarihinde Cumartesi günü yapacağı sınav ile seçecek. Bursluluk sınavına 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. sınıf öğrencileri katılabilecek. Sınav 2 oturumda tamamlanacak. Oturum saatleri ise 10.00 ve 14. 00 olarak belirlendi.

Atacan Eğitim Kurumları ile ilgili ayrıntılı bilgiye hemen ulaşabilirsiniz.

Ankara Bilge Nesil Koleji Bursluluk Sınavı Tarihi

Bursluluk sınavını 23-24 Şubat 2019 tarihinde yapacak olan Ankara Bilge Nesil Koleji, bu sınavla başarılı öğrencilere burs imkanı sağlayacak. Bursluluk sınavına 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencileri başvurabilecek.

Ankara Bilge Nesil Koleji ile ilgili ayrıntıları sayfamızdan edinebilirsiniz.

Bu makale Umut Arslan tarafından 13 Kasım 2018 tarihinde yazılmıştır.
Diğer Veliler ile Paylaş!

Adana Ekin Koleji

bizimde ismimizi ekler misiniz

GÜLSÜM ARELİM

yardımınız için tsk ederim

ilayda nur kılınç

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu

FULYA KIYNAK

teşekkur ederim çok yardımcı oldu

Zeynep Melek Yolcu

İyiki varsınız

Berfin şen

Yardım ettiğiniz için teşekkürler

Yorum Yap
Ad Soyad *
E-Posta Adresiniz *
Yorumunuz *
PAYLAŞ
Sonraki Makaleye Göz Atın
Geo Koleji Bursluluk Sınavı 2019 Geo Koleji bursluluk sınavı düzenleyerek başarılı öğrencilerin indirimli veya ücretsiz öğrenim görmesini destekliyor. Sınav detayları hakkında her şeye kolaylıkla ulaşın!
İstanbul Bölgesinde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Halkalı İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu

Alanında başarılı öğretmenleriyle donanımlı laboratuvarlarıyla eğitim kalitesi olarak dört dörtlük diyebileceğim bir oku...

Özel Bağlıca Tema Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Bağlıca Tema Koleji İlkokulu

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren ilgili personeli ve gerçekten çok ilgili öğretmenlerimizin olması beni bu süreçte çok...

Özel Ataşehir 2 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Özel Ataşehir 2 İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji İlkokulu

Bence Ataşehir'in en iyi okulu. Eğitim, okulun donanımları, öğretmenlerin sevecenliği ile başka bir okulda okumayı düşün...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum