fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bahçelievler Cemre Anaokulu

Özel Bahçelievler Cemre Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:30
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 12:00/17:00

Özel Bahçelievler Cemre Anaokulu Hakkında

İstanbul'un Bahçelievler bölgesinde bulunan Özel Bahçelievler Cemre Anaokulum 2-6 arası yaş gruplarına hizmet vermektedir. 2-5 arası yaş grupları için anaokulu 6 yaş grupları çocuklar için ise ilkokula hazırlık eğitimi vermektedir. Hafta içi her gün 07:30 ile 19:30 arası hizmet vermekte olan okul yarım gün sabahçı ve öğlenci olmak üzere alternatifler de sunmaktadır. Okul aynı zamanda tatil günü hizmeti ile cumartesi günleri 10:00-17:00 arası da hizmet vermektedir. Okul binasının içine sınıflar, tuvaletler, yemekhane ve çocukların kullandığı her alan çocuklara özel dizayn edilmiştir. Çocukların eğitimine oldukça önem veren Özel Bahçelievler Cemre Anaokulu kadrosunu tecrübeli ve alanında uzman kişilerden oluşturmaktadır.Okulda psikolojik danışmanlık hizmeti de verilmektedir. Bu hizmet ile çocukların gelişimi düzenli olarak takip edilmekte ve ailelere gerekli bilgilendirmelerin yapılmasını sağlamaktadır. Çocukların en iyi şekilde eğitim görebilmesi için okulda birçok branş dersleri verilmektedir. Özel Bahçelievler Cemre Anaokulu erken yaşta yabancı dil öğrenimini farkındadır ve bu yüzden çocuklara İngilizce ve Almanca eğitim olanağı sunmaktadır. Çocukların hareketleri, beden dilleri ile kendilerini doğru bir şekilde ifade edebilmesi için modern dans, bale, folklor gibi eğitimler verilmektedir. Zihinlerini geliştirebilmek adına ise satranç dersi verilmektedir. Yardımlaşma, dostluk, hoşgörü gibi kelimelerin anlamlarını yaşatabilmek adına okulda değerler eğitimi de verilmektedir. Verilen sanat eğitimleri ile çocukların hem el becerilerini geliştirmesi hem de sanat dallarına olan ilgisinin oluşması sağlanmaya çalışılmaktadır. Özel Bahçelievler Cemre Anaokulu çocukların bedensel gelişimine oldukça önem vermektedir. Bu yüzden çocuklara buz pateni eğitimi verilmektedir bu eğitim ile çocukların fiziksel güçlerinin ve esnekliklerinin gelişmesi sağlanmaya çalışılmaktadır. Çocukların sosyal yönde de geliştirebilmek adına okulda birçok etkinlik düzenlenmektedir. Tiyatro, sinema, geziler gibi etkinlikler ile çocukların bilgiye ulaşması sağlanmaya çalışılmaktadır. Çocukların beslenme ve hijyenine de oldukça önem veren Özel Bahçelievler Cemre Anaokulu okulun aşçısı tarafından çocuklara sağlıklı yemekler hazırlanmasını sağlamaktadır. Ayrıca temizlik personelleri ile çocukların hijyenik bir ortamda eğitim görmesi sağlanmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

 • FE

  İki oğlumda cemre anaokuluna gönderdim. Sosyalleşmeyi, motor becerilerini geliştirmeyi , hayata ufacık yaşta atılmayı sizin ellerinizde ögrendiler…Öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek az…

 • HK

  Donanımlı ve harika öğretmenler var. Kızımız okulunu çok seviyor. İçten ve samimi bir ortam var. İlgi ve alaka ile çocuklar için hep daha iyisini düşünmeleri her şeye bedel.

 • EI

  Yavrumu bırakırken kesinlikle gözümün arkada kalmadığı, Çocuklarımın güvende olduğundan emin olduğum bir eğitim yuvası

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçelievler Cemre Anaokulu İletişim Bilgileri

Ferit Selim Paşa Caddesi No:18 Bahçelievler/istanbul
0 212 963 2083
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum