fb
Özel Eğitimciler Okulları Anaokulu

Özel Eğitimciler Okulları Anaokulu

0 212 963 2082
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 5-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Eğitimciler Okulları Anaokulu Hakkında

İstanbul Bakırköy’ de hizmet veren Özel Eğitimciler Okulları Anaokulu, geniş bahçeli binası ve çocukların ihtiyaçlarını karşılayan donanımı ile çocukların eğitim, öğretim ve gelişimlerini üstlenmiştir. Çocukları eğitimin merkezine koyan, çocukların ilgi ve yönelimlerine uygun, özgün eğitimiyle öne çıkan okul, butik eğitim anlayışının Bakırköy’deki en iyi uygulayıcısı olarak kabul edilmektedir. Atatürk ilke ve inkılaplarının izinde, öğrencilerine çağdaş ve bilimsel düşünme bilincini aşılamayı ve ömür boyu öğrenme alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen okulda çocukların kişisel, sosyal ve fiziki gelişimlerini sağlamaya yönelik bünyasinde bilgisayar laboratuvarı, kapalı spor salonu, konferans salonu, etkinlik ve oyun alanları bulundurmaktadır. Çocukların kas ve beden gelişimini destekleyen spor faaliyetleri okulda sık sık yapılmaktadır. Çocuklara İngilizce ve Almanca yabancı dillerinin eğitimi etkinlikler, uygulamalar ve oyunlarla verilmektedir. Branş derslerinde de çocukların kavramları kalcı bir şekilde öğrenmeleri için uygulamalı ve deneysel eğitim programları kullanılmaktadır. Bale, modern dans, tiyatro ve drama etkinlikleri ile çocukların sanatsal faaliyetlerle uğraşarak yaratıcı düşünce yapılarının gelişmesine destek olunmaktadır. Özel Eğitimciler Okulları Anaokulu 'nda eğitim programları, zenginleştirilmiş ve farklılaştırılmış olup, her çocuğun bireysel öğrenme hızını göz önünde bulunduran bir anlayışla uygulamaya aktarılır. Bilimsel gelişmeler ışığında çocukların, eğlenerek öğrenmesi, aktif ve yaparak-yaşayarak öğrenmesinin önemine inanan tüm eğitim kadrosu, sınıf içi etkinliklerin tamamını buna göre şekillendirmektedir. Okulda MEB müfredatına uygun olarak uygulanmakta olan eğitim programlarında çocukların 5 temel gelişim alanına hitap edilmektedir. Bu 5 temel gelişim alanı; motor, sosyal, bilişsel, dl ve özbakım becerileridir. Ayrıca Özel Eğitimciler Okulları Anaokulu 'nda çocuklara yabancı dil eğitimi olarak erken yaşta İngilizce ve Almanca dil eğitimi verilmektedir.Dil eğitimi çocukların yaş grupları ve gelişme becerileri dikkate alınarak,temel düzeyde verilmektedir. İngilizce ve Almanca dersleri çocukların kolaylıkla kavrayabilmeleri için oyun, şarkı, tekerleme, öykü anlatımı, drama ile desteklenmektedir. Okulda dersler 09:00-16:00 saatleri arasında işlenmektedir. Sabah erken saatlerde okula gelen çocuklarla birlikte okuma, yazma, sanat , drama, spor, müzik, oyun ve bilişsel aktiviteler yapılmaktadır. Her çocuk tek ve özeldir’’ bilincinden yola çıkarak çocukların gelişim dönemlerinin özelliklerini ve bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurarak onları desteklemek amacıyla okulda psikolojik danışman bulunmaktadır. Dönem boyunca psikolojik danışman çocukları gözlemlenmekte ve analizlerde bulunmaktadır. Okulun hizmetleri arasında servis, yemekhane ve güvenlikte bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

Almanca
İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi
Futbol
Voleybol
Basketbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Gitar

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Proje Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • C. N.

  Çok memnunuz hiç bir konuda sıkıntımız yok. Çok iyi olmasa da bizim için yeterli bir okul.

 • G. C.

  Yabancı dil eğitimi çok iyi. Öğretmenlerinden çok memnunum. Cocuğumu güvenle teslim ediyorum.

 • i. s.

  Eğitim kalitesinden ve öğretmenlerinden çok memnun kaldığım bir Anaokulu. Zaten devamında da İlköğretim indeyiz. Eğitime gönül vermiş bir kadroyla, sevgi dolu bir okul.

"Özel Eğitimciler Okulları Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Eğitimciler Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Zuhuratbaba Mah. Yeni Yol Sok. No:1 İncirli - Bakırköy / İstanbul
0 212 963 2082
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Pelikan Akademi Anaokulu Özel Okul
Özel Pelikan Akademi Anaokulu

şehrin kalbinde ve sosyal aktiviteler bakımından bu merkeziliğinden oldukça faydalanıyorlar. Geziler ve aktiviteler çocu...

Özel Yetenekli Eller Anaokulu Özel Okul
Özel Yetenekli Eller Anaokulu

Dans ve Tiyatro eğitimine önem veren bir okul olduğu için tercih ettik. harika bir bale sınıfları var ve bu sınıfta az ö...

Özel Atik Anaokulu Özel Okul
Özel Atik Anaokulu

Kızımızın ilk defa atılacağı okul macerasında biz de uyandırdığınız güvene ve katkılara çok teşekkür ederiz.

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum