fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu

Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:00

Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu Hakkında

3 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim öğretim hizmetleri sunan Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu İstanbul ilinin Büyükçekmece semtinde bulunmaktadır. Kurumun vizyonu; bireysel farklılıkları zenginlik olarak benimseyen, geleceğe güvenle bakan, gelişim ve paylaşım sahibi bireyler yetiştirmektir. Kurumun misyonu; çağın tüm olanaklarını kullanabilen, etik değerler çerçevesinde yeniliklere sahip, ana dilini ve birden fazla yabancı dili en iyi şekilde kullanabilen, spor, sanat ve bilimi yaşamın parçası olarak benimseyen bireyler yetiştirmektir.
Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu'nda insana saygılı olmak, güvenilir olmak, girişimci ve yaratıcı olmak değerlerine göre eğitim verilmektedir. Kurumda sosyal kulüp çalışmalarına önem verilmektedir. Kurumun eğitim programında GEMS, MTW, istasyonlar, etkinliklere yer verilmektedir. Verilen destek hizmetler; temizlik, güvenlik, yemek ve sağlıktır. Ayrıca yemekler sağlıklı besinlerden ve hijyenik ortamlarda hazırlanmaktadır. Öğrencilerin okul içinde ve gezi etkinliklerinde güvende olmaları kendilerini huzurlu hissetmeleri için gerekli tüm önlemler alınmıştır. Öğrenciler velileri dışında kimseye teslim edilmemektedir. Okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmekte olup rehberlik birimi; öğrencileri sınıf içinde gözlemleyerek, onlarla grup ve bireysel çalışmalar yaparak gelişimlerine destek olur. Ayrıca gelişimleri hakkında düzenli olarak velileri bilgilendirir.
Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu'nda dönem boyunca çocuklarla birçok eğlenceli akvtite yapılmaktadır. Bu aktiviteler içerisinde bale, dans, resim, müzik, drama, yaratıcı okuma, yüzme, jimnastik, satranç, science maker gibi daha birçok şey bulunmaktadır. Bu aktiviteler ile çocukların fiziksel, sosyal ve kişisel gelişimleri sağlanmaktadır.
Okulda eğitim programı olarak High Scope, Çoklu Zeka, Gems eğitim programları tercih edilmektedir. Çocukların akademik gelişimleri için önemli olan bu programlar ile çocukların araştırmaları, sorgulamaları, beceri kazanmaları, problem çözmeleri ve yaratıcılık kazanmaları sağlanmaktadır.
Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu'nda 3 yaşından itibaren İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Aşamalı İngilizce edinim programının temel amacı, çocukların kendi konuştukları anadili dışında dünya dili olan İngilizceyi de günlük konuşma dili olarak benimsemelerini mümkün kılmak ve bu dili öğrenmeye istek uyandırmaktır.
Donanımlı sınıfları ve birçok eğitim imkanları ile gelecekte ihtiyaç duyulan çok yönlü, çoklu görev becerisi gelişmiş, sosyal bir varlık olduğunun bilincinde ve çevresine duyarlı iyi insanların yetiştirmek için sizleri okula beklemektedir.

Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu Soru - Cevap

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  18
 • Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 09:00 - 16:00 şeklindedir.
 • Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu Yorumları (4)

 • MA

  Çocuğumu bu okula göndermiştim İngilizcenin temellerini aldı ve çok seviyor evde de pratik yapıyoruz bol bol. Branş derslerinde çok titizler öğretmenler disiplinli ve öğrencilere nasıl yaklaşacaklarını biliyorlar. Sınıflar da kalabalık olmadığı için her çocukla ilgileniyorlar.

 • ŞÖ

  İşimizi şansa bırakmadık çevremizin de tavsiyesi üzerine çocuğumuzu bu okula göndermeye başladık. Eğitimi oldukça iyi öğrenciyi yormadan bunaltmadan ezber yaptırtmadan işleniyor dersler. Sosyal aktiviteler ve gezi etkinlikleri ile pekiştiriliyor her yönden gelişimlerine destek olunuyor.

 • Veli

  Bölgenin en iyi okullarından biri, çocuğunuzun iyi eğitimli bir birey olması için en başından çalışıyorlar.

 • Veli

  Öğretmenler ilgili çocuklarla sürekli, biz okululumuz Mimar Sinan ı seviyoruz. Çevredeki en iyi okul bence. Aile sıcaklığını yakalayabilmiş ender kurumlardan.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mimar Sinan Eğitim Kurumları Anaokulu İletişim Bilgileri

Mimar Sinan Merkez Mah. İnönü Cad. No:89, Büyükçekmece/İstanbul
0 212 963 2073
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum