fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Karşıyaka - Mavişehir Anaokulları

Mavişehir anaokulları ve kreşlerin fiyatlarına, veliler tarafından yapılan yorumlarına, fotoğraflarına ve fiziki imkanlarına Okul.com.tr'den anında ulaşın!

6 okul bulundu.
Özel Mavişehir Okyanus Koleji Anaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel Mavişehir Okyanus Koleji Anaokulu

Özel Mavişehir Okyanus Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Eraslan Anaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel Eraslan Anaokulu

Özel Eraslan Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel İstek Okulları İzmir Anaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel İstek Okulları İzmir Anaokulu

Özel İstek Okulları İzmir Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İzmir Mavi Elele Anaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel İzmir Mavi Elele Anaokulu

Özel İzmir Mavi Elele Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Anaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Anaokulu

Özel Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Berk Oyun Durağı Anaokulu Özel Okul
Karşıyaka / Mavişehir Mah.
Özel Berk Oyun Durağı Anaokulu

Özel Berk Oyun Durağı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Karşıyaka - Mavişehir Anaokulları

İzmir Karşıyaka Mavişehir anaokulları, velilere aradıkları anaokulu imkanlarını sunmak ve kendilerine en uygun okulu bulmalarında geniş yelpaze sunmaktadır. Anaokulu, kreş ve gündüz bakımevleri İle okul öncesi dönem ihtiyacını karşılayan Mavişehir anaokulları her türlü fiziki imkanı sağlamanın yanı sıra, öğrencilerin gelişimlerini doğru bir şekilde sağlayabilecekleri sosyal, kültürel, sanatsal, sportif faaliyette bulunup akademik başarı elde etmede temel oluşturabilecekleri ortamları yaratarak İzmir Karşıyaka anaokulu hizmeti vermektedir. Okul öncesi eğitim dönemi beyin gelişiminin en hızlı olduğu dönemin bir parçasıdır. Bu dönemin verimli geçirilmesi, öğrencilerin iletişim ve ince motor becerilerinin gelişmesi ileriki dönemlerde onlara birçok avantaj sağlayacaktır. İzmir Karşıyaka Mavişehir’de yer alan ve MEB’ e bağlı bu kurumlar öğrencilerin bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurmakta ve öğrencileri yaş gruplarına ayırarak eğitim vermektedir. Her bir öğrencinin bireysel farklılıklarını göz önüne alınarak verilen birçok eğitim modelini de bünyesinde sunmaktadır.


Size en uygun Karşıyaka anaokulu, kreş veya ihtiyacınıza göre gündüz bakımevini sizler için hazırladığımız listeyi inceleyerek ve ihtiyacınıza uygun filtrelemeyi yaparak hemen bulabilir ve iletişime geçebilirsiniz. Bölgedeki okulların detaylı bilgilerine Okul.com.tr üzerinden hızlıca ulaşabilir, beğendiğiniz okullardan geri dönüş almak için form doldurabilirsiniz. Anaokulu ve kreşlerin konum bilgilerine bakarak evinize yakın kurumları keşfedebilirsiniz. Geneli 3-6 yaş grubuna eğitim sunmakla birlikte 0 yaşa da bakım hizmeti veren İzmir Karşıyaka Mavişehir okul öncesi kurumları mevcuttur.


Karşıyaka Mavişehir anaokulları ve kreşlerini, bahçe, sınıf ve bina görsellerine, fiyatlarına, benimsedikleri eğitim anlayışına, sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, adres ve iletişim bilgilerine, yabancı dil eğitim olanaklarına, faaliyetteki kulüp bilgisine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Kurumları tek tek gezerek zaman kaybetmek yerine, İzmir Mavişehir anaokulları hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını okul profillerini inceleyerek bulabilirsiniz. İlçede butik anaokullarının dışında, kolej bünyesinde eğitim veren anaokulları da bulunmaktadır. Kolej anaokulları akademik açıdan daha nitelikli eğitim verdikleri için, aileler tarafından sıkça tercih edilmektedirler.


Anaokulundan lise seviyesine kadar hizmet verdiklerinden, öğrenciler farklı bir eğitim kurumuna geçmeden tek bir okul bünyesinde, eğitim almaya devam edebilmektedirler. Çocuğunuz için, Mavişehir anaokulları profillerinden daha önce kurumları tercih etmiş deneyimli veliler tarafından yapılan yorumları inceleyebilir ve okulları her yönleriyle kıyaslama imkanı yakalayıp okullarla ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Unutmayın ki doğru temeller atılarak başlanmış bir eğitim hayatı çocuğunuzun hayatında fark yaratacaktır.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum