fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Aslan Kral Anaokulu

Özel Aslan Kral Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00

Özel Aslan Kral Anaokulu Hakkında

İzmir ilinin Gaziemir semtinde bulunan Özel Aslan Kral Anaokulu 2 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim vermektedir. Kurumda öğrencilere benzersiz bir eğitim alanı sunulmaktadır. Kurumda hassasiyetle seçilmiş, tümü çocuk gelişimi alanında eğitim almış bir kadro görev yapmaktadır. Kurumda çocuk merkezli yaklaşım atölye ve oyun bahçesi çalışmaları, atölye ve aktivite ağırlıklı günlük programlar uygulanmaktadır. Hijyen ve temizlik çalışmalarına önem verilmektedir.
Özel Aslan Kral Anaokulu'nda her öğrenci grubuna çocuk gelişimi mezunu öğretmen eğitim vermektedir. Kurum temiz ve güvenli bir binada hizmet vermektedir. Her çocuğa yakın ilgi gösterilerek eğitim verilmektedir.
Özel Aslan Kral Anaokulu'nda PYP, tam öğrenme ve çoklu zeka yöntemleri uygulanarak eğitim programı desteklenmektedir. Kurumda çift dilli eğitim verilmektedir.

Yorumlar

 • AA

  Okulumuz SEVGİ temelinde kurulmuş bence. Bunca başarı ancak sevgi üzerinde taçlanırdı sanırım. Yöneticiler , öğretmenler ve yardımcılar hepsi ama hepsi sevgi dolu , başarılı , güler yüzlü , işini layıkıyla yapan , iş odaklı ve sevgi dolu insanlar. Bravo Aslan Kral ailesi. İyiki bizde sizin bir paçanızız. Selamlar , Saygılar...

 • Veli

  İngilizce eğitiminde başarılı, velilere öğrenciler hakkında zamanında ve yerinde bildirimler yapan, sürekli bir psikolog bulunduran sosyal bir okul olmasından dolayı tercih ettik

 • Veli

  Çocuklarımıza sosyal sorumluluk bilincinden özgüven kazanıma kadar hayattaki en önemli nitelik değerlerini pozitif bir enerjiyle kazandırıyor olmanız sizi zaten bir adım öne taşıyor.

 • Veli

  Hem çocuklarımıza aile sıcaklığı veriyor hem de kuralları çok iyi bir şekilde öğretiyorsunuz, eğlenirken öğreniyorlar.Hem çok hijenik bir ortam, hem çok sıcak, hem de çok iyi bir eğitiminiz var.Siz işinizi çok seviyorsunuz biz de sizleri

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Aslan Kral Anaokulu İletişim Bilgileri

Zafer Mahallesi 800 Sokak. No: 12 / 7 Gaziemir / İzmir
0 232 251 51** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum