fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Ateş Böceği Anaokulu

Özel Ateş Böceği Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 07:30/13:00
Öğlenci: 11:30/18:00

Özel Ateş Böceği Anaokulu Hakkında

Özel Ateş Böceği Anaokulu, İzmir'in Karşıyaka ilçesinde kurulmuş olan ve okul öncesi eğitim vermekte olan bir kurumdur. Özel Ateş Böceği Anaokulu 2006 yılında kurulmuş olan bir okuldur. 320 m2 bir alanda kurulmuş olan okulun geniş bir bahçesi ve bahçe içerisinde oyun alanı vardır. 3-6 yaş arası çocuklara eğitim vermektedir. Özel Ateş Böceği Anaokulu çocukların fiziksel, duygusal, zihinsel ve sosyal gelişimlerini sağlamayı; onlara saygı, sevgi, işbirliği, sorumluluk, yardımlaşma, paylaşma gibi davranışlar kazandırmayı; onları Atatürk, bayrak, millet, aile ve insan sevgisini benimseyen, milli ve manevi değerlere bağlı, kendine güvenen, çevresiyle iyi iletişim kurabilen, dürüst, ilkeli, çağdaş, hak ve sorumlulukları bilen, hoşgörülü bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyor.
Özel Ateş Böceği Anaokulu, dünya üzerinde kabul görmüş eğitim yaklaşımları ile zenginleştirdiği eğitim programını branşında deneyimli ve başarılı eğitmenlerle öğrencilere sunmaktadır. Okul öncesi dönemde öğrencilerin gereksinimlerini karşılamayı hedeflemekte olan kurum çeşitli faaliyet ve yaklaşımlarla bunu sağlamaktadır. Karşıyaka'daki özel anaokulu Atatürk ilke ve inkılaplarına kendine esas alarak hareket etmektedir.

Yorumlar

  • BK

    Bu sene ikinci yilimiz Ateş Boceginde.Oğlum konuşmaya burda başladı.Sakin ve düzenli disiplinli bir okul.Birbirinden guzel ve başarılı öğretmenlerle bütün gün öğreniyor egleniyor.Bir çok alışkanlığıni da burda gelistirdi.Her konuda yardımcı bir kadrosu var.Ayni zamanda dışardan ayri egitimler almak zorunda kalmadik oğlum icin.çünkü bale, müzik ve ıngilizce gibi egitimlerin hepsi var okulumuzda.Çağan mutlu biz mutlu.Egitime güzel ve mutlu başlayan çocukların ilerki eğitim hayatlarinin da başarılı olacağına inanan bir anneyim.Bu anlamda cok sansliyiz.

  • Ateş Böceği Anaokulu eviniz gibidir,gönül rahatlığıyla çocuklarımızı göndereceğimiz hijyenik,disiplinli ve güzel bir aile Okuludur.Aynı zamanda kızımı 3 yıldır Gönül rahatlığıyla Ateş Böceği anaokuluna gönderiyorum.Hem okul yönetimi,hem öğretmenlerimiz ve psikoloğumuz çok verimli ve aydınlatıcıdır ve bir okadarda güleryüzlüdürler.Her Veli’ye gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz .

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Ateş Böceği Anaokulu İletişim Bilgileri

6349 Sokak No:33 D:3 Bostanlı-Karşıyaka/izmir
0 232 330 63** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum