fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Anaokulu

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/16:35

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Anaokulu; çağdaş, hoşgörü sahibi ve kültürlü bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum, 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere sınırlı sınıf mevcutlarında eğitim vermektedir. Böylece eğitimcilerin küçük yaştaki öğrencileri tanıma ve birebir ilgilenme fırsatı artmaktadır. Okulda gerçekleştirilen aktivitelerle öğrencilerin aldığı eğitim çeşitlendirilmekte ve zenginleştirilmektedir. Kurum; akıl ve zeka oyunları, robotik ve kodlama, satranç ve bilişim kulübü aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Böylece hem öğrencilerin problem çözme yetenekleri geliştirilmekte hem de teknolojik gelişmelere aşina olmaları sağlanmaktadır. Okulda düzenlenen halk oyunları, tiyatro, gezi kulübü, dekoratif sanatlar ve sinema aktiviteleriyle öğrencilerin karakter gelişimleri desteklenmektedir. Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Anaokulu, böylece öğrencilerinin çok yönlü bireyler olarak yetiştirme hedefine ulaşmaktadır. Kurumda küçük yaştaki öğrencilerin sportif faaliyetlere katılımına da oldukça önem verilmektedir. Okulda basketbol, futbol, tenis, voleybol ve masa tenisi aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Bu sayede erken yaşta sporla tanışan öğrencilerin fiziksel gelişimleri maksimum seviyeye çıkmaktadır.
Kurum, öğrencilerine verdiği kaliteli ve uygulamalı yabancı dil eğitimiyle dikkat çekmektedir. Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Anaokulu, öğrencilerine yoğun ve kapsamlı şekilde İngilizce ve Almanca dil eğitimi vermektedir. Okulun yabancı dil kulübünde yapılan aktivitelerle öğrencilere verilen İngilizce ve Almanca dil eğitimi zenginleştirilmektedir. Kurumda yapılan İngilizce drama aktiviteleri de öğrencilere öğrendikleri bilgileri aktif olarak kullanma fırsatı sunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bayraklı Yeşeren Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Adalet Mah. 1643/9 Sok. No:7, Bayraklı / İzmir
0 232 335 1632
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum