fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Olgu Anaokulu

Özel Olgu Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Olgu Anaokulu Hakkında

İzmir Bayraklı’daki bahçeli müstakil binasında hizmet veren Özel Olgu Anaokulu, kaliteli eğitimi, profesyonel ve alanında uzman eğitimcileri ve eksiksiz donanımı ile çocukların eğitim, öğretim gelişimlerindeki en önemli dönemlerinde onlara en iyisini vermek için çalışmaktadır. Çocukların eğitiminde kullanılan çoklu zeka yöntemine bağlı hazırlanmış olan özel eğitim programları ile çocukların duygusal, zihinsel ve matematiksel zekalarının gelişimi sağlanmaktadır. Yabancı dil eğitimi olarak tüm yaş guruplarına İngilizce ve almanca dersleri verilmektedir. Verilen yabancı dil eğitiminin kalıcı olması için gün içindeki etkinliklerde yabancı dile mutlaka sıklıkla yer verilmektedir. Sanat ve spor etkinliklerinin her gün düzenli olarak yapıldığı okulda tüm çocukların bu etkinliklere katılımının sağlanması için haftalık programlarında etkinliklere dönüşümlü olarak yer verilmektedir.
Özel Olgu Anaokulu bünyesinde bulunan psikolojik danışman hizmeti ile öğrencilerin zihinsel ve duyuşsal gelişimlerini yakından takip ederek okul öncesi dönemde etkin öğrenmeyi mümkün kılmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin her açıdan donanımlı bireyler olmaları için çağın gerekliliklerine göre hareket ederek onları hayata hazırlama adına çalışmalarını sürdürmektedir.
Özel Olgu Anaokulu öğrencilerinin fiziksel gelişimlerini desteklemek adına çeşitli bedensel faaliyetler de düzenlemektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- MEB odaklı

Yorumlar

 • A

  Sayenizde 2 kızımı da gözüm arkada kalmadan büyüttüm.Onlar yarına hazırlar,sizde yeni gelecek öğrencilerinize.Emeklerinize sağlık.Sevgilerimle.

 • MA

  Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlayan, gözümüzü bir an bile arkada bırakmayan, öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek az. Çocuklarımız sizin sayenizde mutlu.

 • Veli

  Arkadaş, okul ve öğretmen sevgisini sizinle öğrendik, hayatımızda çok değerli bir yerdesiniz, iyi ki varsınız.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Olgu Anaokulu İletişim Bilgileri

Dumlupınar Cad. No:64/a Bayraklı/izmir
0 232 347 47** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum