fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bostanlı Çocukça Akademi Anaokulu

Özel Bostanlı Çocukça Akademi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/19:00
Sabahçı: 09:00/13:00
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Bostanlı Çocukça Akademi Anaokulu Hakkında

Özel Bostanlı Çocukça Akademi Anaokulu; çocukları seven ve onların okul öncesi eğitim alanındaki eğitimlerine katkıda bulunacak güçlü eğitim kadrosu ile hizmet vermektedir. Sınıf öğretmenleri, çocukların kişisel gelişiminden onlar için günlük planladıkları eğitim programına, uyku düzenlerinden yemek yeme alışkanlıklarına kadar karşılayabilecekleri tüm ihtiyaçlardan sorumludur. Çocuklar kendilerine şevkatle yaklaşan öğretmenleri sayesinde paylaşma, arkadaşları ile yardımlaşma, kendilerine güvenme ve yaşıtlarıyla iletişim kurma yetilerini pekiştirir. Çocukların yemekleri organik olmasına dikkat edilen ürünler ile, anne sütünden sonra en önemli besin kaynağı olan zeytinyağı ile yapılmaktadır. Bunun yanı sıra çocukların ihtiyaç duydukları öğlen uykusu için özel bir program uygulanmaktadır.
Özel Bostanlı Çocukça Akademi Anaokulu 2-3 yaş arası öğrencileri için oyun grubu hizmeti vermektedir. Özel okulun hazırladığı gruplar 3-4 kişiden oluşmakta ve 10.00 - 12.00 / 14.00 - 16.00 saatleri arasında olmaktadır. Oyun grubunda sabah öğrencilerine etkin olarak İngilizce eğitimi sağlayan Çocukca Anaokulu, öğleden sonraki grupta ise öğrencilerin yaratıcılık ve sanatsal becerilerini geliştirmek için Drama ve Müzik dersleri sunmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nedir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar

  • MS

    merhabalar. oğlum 1 buçuk aydır Çocukça Akademiye gidiyor. 2 buçuk yaşında. bu okulu birkaç tane okulu gezerek görerek seçtim. özellikle konuşmasına , yemek yemesine katkısı olsun ve yaşıtlarıyla beraber olsun diye gönderdik. kreşe başlamasından kısa bir süre sonra çok güzel gelişmeler göstermeye başladı oğlum. kelime haznesinde ve cümle kuruşlarında ilerlemeler kaydetmeye başladı. ayrıca çok fazla yemek seçen çocuğum orada arkadaşlarıyla beraber hangi yemekler çıkıyorsa onları yemeye başladı. okul temiz ve güzel. biz çok memnunuz . ayrıca söylemeden geçemeyeceğim. yemek yiyiyorsa yedi , yemediyse yemedi diye bilgi veriliyor velilere. kısaca dürüstlük. çok önemli. sayenizde kah sizlere dualar ediyor. kah göbek atıyorum :D hem okul sahibi Duygu Hanım hem başta Gülbahar öğretmenimize hem de diğer öğretmenlere çok teşekkür ediyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bostanlı Çocukça Akademi Anaokulu İletişim Bilgileri

2010 Sokak No:20/1 Bostanlı, Karşıyaka – İzmir
0 232 336 36** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum