fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel İzmir Yönder Okulları Anaokulu

Özel İzmir Yönder Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:30

Özel İzmir Yönder Okulları Anaokulu Hakkında

Özel İzmir Yönder Okulları Anaokulu, İzmir Bornova’da bulunan ve okul öncesi eğitim veren bir kurumdur. Ulusal ve evrensel eğitim stratejeleri doğrultusunda, öğrencileri geleceğe hazırlamak kurumun en önemli hedeflerindendir. Kurumda uygulanan farklı eğitim yöntemleri sayesinde her öğrenciye hitap eden bir eğitim ortamı oluşturulmuştur.

Okulda verilen temel branş dersleri dışında öğrencilerin sosyalleşmesi ve keyifli zaman geçirebilmesi için birçok seçenek mevcuttur. Spor salonları, müzik odası, mutfak atölyesi ve laboratuvarlar sayesinde öğrencilerin eğlenerek öğrenmesi amaçlanmıştır. Bunun yanında öğrencilerin çokça vakit geçirdiği bahçe ailelerin dikkatini çekmektedir.

Kurum, öğrencilerin ilgi ve istekleri doğrultusunda farklı alanlarda kendilerini geliştirebilmeleri için birçok farklı kulüp imkanı sunmaktadır. Robotik ve kodlama eğitimi de dahil olmak üzere öğrenciler farklı alanlarda kendilerini geliştirebilmektedirler. Özel İzmir Yönder Okulları Anaokulu, günümüz eğitim sisteminde çok önemli bir yeri olan dil eğitimine de gereken önemi vermektedir. İngilizcenin yanında ikinci yabancı dil imkanı olarak öğrencilere Almanca seçeneği sunulmaktadır. Böylece uzman eğitim kadrosu öğrencileri dünya vatandaşı olarak yetiştirmektedir. Yabancı dil kulübü ile de verilen eğitimin pekiştirilmesi hedeflenmektedir.

Özel İzmir Yönder Okulları Anaokulu' nda bulunan psikolojik danışmanlık ve rehberlik birimi öğrencilerin gelişimini takip etmektedir. Öğrencilerin sosyal becerilerinin güçlenmesi, kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilmeleri, ilgi alanlarını keşfedebilmeleri gibi konularda rehberlik birimi etkin rol oynamaktadır. Kurumda bulunan güvenlik hizmeti ile öğrencilerin güvenli bir ortamda eğitim görmesi sağlanmaktadır. Ayrıca sunulan servis imkanı ile öğrencilerin güvenli bir şekilde okula gelişleri ve eve dönüşleri garanti altına alınmaktadır. Okulun sunduğu bir diğer önemli imkan da yemek seçeneğidir. Öğrencilerin sağlıklı beslenmesi için yaşlarına uygun menüler hazırlanmaktadır. 3-6 yaş aralığında bulunan öğrencilere eğitim veren Özel İzmir Yönder Okulları Anaokulu, velilere tam gün eğitim seçeneği sunmaktadır. Kurumun eğitim saatleri 09.00 - 16.20 şeklindedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Oyun Temelli Eğitim

- (PYP) Primary Years Programme - İlk Yıllar Programı

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel İzmir Yönder Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Evka 3 Mahallesi, 129/25 Sokak, No:11, Bornova / İzmir
0 232 335 1618
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum