fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Menemen Öyküm Anaokulu

Özel Menemen Öyküm Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Menemen Öyküm Anaokulu Hakkında

Özel Menemen Öyküm Anaokulu , İzmir'in Menemen ilçesinde kurulmuş olan ve okul öncesi eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Özel Menemen Öyküm Anaokulu , çocukların bilgiyi ezbere dayalı olarak değil, araştırarak, sorgulayarak, gözlemleyerek, yaparak, yaşayarak elde ettikleri deneyimleri, değişik projeler ve aile katılımları ile destekleyerek çocukların; Öz disiplini ve benlik saygısı gelişmiş, yaşantı zenginliği ve farkındalık düzeyi yüksek, paylaşımcı, kendini ifade edebilen, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, evrensel değerleri içselleştirebilen,doğayı koruyan gelişimini en üst düzeye çıkartmayı ve onları hayata hazırlamayı hedeflemiştir. Özel Menemen Öyküm Anaokulu , çocuklarda doğuştan gelen öğrenme aşkını teşvik eden, bireysel farklılıkları ve gelişim düzeylerini göz önünde bulunduran, öz bakım becerilerini ve yeteneklerini geliştiren, yaratıcı ve eleştirel düşünmelerini sağlayan, problem çözen, özsaygısı ve özgüveni gelişmiş, iletişim becerileri kuvvetli, sorumluluklarının farkında, çevre ve toplum bilinci yüksek, cumhuriyetin değerlerine, Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, mutlu ve sevgi dolu bireyler yetiştirmeye önem veren bir kurumdur.

Yorumlar

  • Ac

    Çok iyi çünkü çocukalrla çok iyi ilgileniyorlar ve o kadar anaokullarını gezdim hiç biri bu kadar iyi değildi ama buranın her şeyini çok beğendim ve 10 yıldız hakediyorOkulun hiç bir eksik yanı yok

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Menemen Öyküm Anaokulu İletişim Bilgileri

30 Ağustos Mah. 3. Cadde 7210 Sk. Egekent-2 Menemen - İzmir
0 232 935 82** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum