fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Sevinç Anne Anaokulu

Özel Sevinç Anne Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 8
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00

Özel Sevinç Anne Anaokulu Hakkında

Özel Sevinç Anne Anaokulu olarak çağdaş, bilimsel verilerin ışığında çocuklarımızın en iyi şekilde eğitimlerine temel atmalarını hedeflemektedir. Unutulmamalıdır ki anaokulu çağı birçok davranışın ve yeteneğin kazanılmasında kritik dönemdir. Kurumumuzda eğitim veren öğretmenlerimiz ve eğiticilerimiz pedagojik formasyon sahibi, alanlarında uzman ve çocuklarımızın yaş dönemlerine uygun eğitimi verebilecek donanımı sahiplerdir. Kurumumuzun temel ilkesi çocuklarımızı kendi dönemlerinin insanı olarak yetiştirmektir. Atatürk'ün "Eğitimde feda edilecek hiçbir fert yoktur." sözünü ilke ve şiar edinmiş bir kurum olarak. Çocuklarınızı bizlere emanet ederken müsterih olabileceğinizi belirtmek isteriz.
Özel Sevinç Anne Anaokulu bünyesinde belirli bir miktar arazide çocuklarımızın tarım ürünleri yetiştirmelerine rehberlik ederek, hem doğa ile iç içe olmalarını hem de organik beslenmelerini sağlıyoruz. Ayrıca yine bahçemizde bulunan kümesimizde tavuklarımız bulunmaktadır. Yumurtalarımız da bu sayede organik ve taze olarak çocuklarımıza sunulmaktadır. Çocuklarımız besinlerini kendileri üretmenin heyecanını ve gururunu taşımaktalar. Böylece ileride yaptıkları işten keyif alan üretken bireyler olmaları hedeflenmektedir.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- MEB Odaklı Eğitim

- Eklektik Yaklaşım

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

Yorumlar (4)

 • Herkes e tavsiye ediyorum,degerli ögretmenleriminiz sayesinde benim de kızım çok mutlu oldu iyi tanıdık sizleri Allah razı olsun değerli öğretmenlerimizden.

 • H

  İlk günden beri çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim çocuklarla olan diyalogları 10 üzerinden 10 muhteşem öğretmenleri de aynı şekilde bn çok memnunum Allah razı olsun değerli öğretmenlerindenOlumsuz bir yönü yok tavsiye ederim

 • Çocuğumuza çok şey kattılar ve katmaya devam ediyorlar. Bir kurumdan beklenebilecek ilginin zirvesini gördük. Her şey için teşekkürler Sevinç Anne Anaokulu.

 • YG

  iyi ki çocuğumu bu okula vermişim hem eğitim hemde ilgi olarak çok memnun kaldım çocuğumda gözlemlediğim gelişim inanılmaz sevinç anne anaokuluna binlerce teşekkür

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Sevinç Anne Anaokulu İletişim Bilgileri

Mermerli Mahallesi, 1415 Sokak, No: 4/c, Menemen/izmir
0 542 765 52** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum