fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Pembe Mavi Anaokulu

Özel Pembe Mavi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:30

Özel Pembe Mavi Anaokulu Hakkında

Anaokulu 10 yılı aşan tecrübesiyle eğitim ve öğretim sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlemeleriyle son 4 yıl içerisinde Özel Pembe Mavi Anaokulu ismiyle İzmir Bayraklı’da çalışmalarına devam etmektedir. Eğitici kadrosu içerisinde 1 fakülte mezunu ve 7 yüksekokul mezunu öğretmen ve personelleri arasında servis şoförü ve aşçı bulunmaktadır. Çocukların sosyal ve sanatsal gelişimlerini yönlendirmek ve desteklemek adına satranç ,drama, görsel sanatlar, cooking, beyin fırtınası, kişisel değerlendirme testleri gibi çalışmalar yapmaktadır. Yaz döneminde de eğitim ve öğretimini sürdüren anaokulu bu döneme uygun olarak yüzme, piknik, geziler düzenlemektedir. Özel gün ve haftalara uygun aktivitelere de yer vermektedir. Okul yemekhane, bahçe ve oyun alanlarına sahiptir.
Özel Pembe Mavi Anaokulu'nda öğrenciler eğlenerek öğrenmekte ve sunulan bilginin kalıcılığı böylece sağlanmaktadır. Bununla birlikte Bayraklı Pembe Mavi Anaokulu öğrencilerinin okul öncesindeki eğitimi en doğru ve etkin bir biçimde sürdürebilmek adına gelişimlerini yakından takip etmektedir. Bayraklı'daki özel anaokulu, bünyesinde psikolojik danışmanlık hizmeti bulundurarak öğrencilerin zihinsel gelişimlerini aktif biçimde denetlemekte ve onlar için en doğru eğitim programlarını oluşturarak etkin bir öğrenim ortamını öğrenciler için hazırlamaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Pembe Mavi Anaokulu İletişim Bilgileri

Yeni Girne, 1847/28. Sk. 3/a, 35520 Bayraklı/izmir
0 232 365 40** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum