fb
Özel Acıbadem Acıbadem Okulları İlkokulu

Özel Acıbadem Acıbadem Okulları İlkokulu

0 216 706 6902
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 22
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:40/16:10
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Acıbadem Acıbadem Okulları İlkokulu Hakkında

İstanbul Üsküdar da bulunan Özel Acıbadem Okulları, 08.30 ve 16.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Acıbadem ve Çamlıca Kampüslerinin yanı sıra Gül Ağacı Anaokulu ve Sultantepe Anaokulu olarak 4 şubeden oluşur. Okulda tam donanımlı en fasla 22 kişilik sınıflarda eğitim verilir. Okulda yemekhane, kapalı spor salonu, laboratuvar, kütüphane, akıllı tahta, futbol sahası, sanat atölyesi, müzik odası, bahçe, bilgisayar laboratuvarı, konferans salonu, ahşap atölyesi, peyjaz atölyesi, masal odası, zarafet atölyesi bulunmaktadır. Okul kütüphanesi öğretmenlerin ve öğrencilerin kullanımına açıktır. Kütüphanede ansiklopedi, sözlük, atlas, sanat ve bilim kitapları, romanlar, şiir kitapları bulunmaktadır. Seminer, toplantı, yıl sonu gösterileri ve tiyatro gösterileri gibi daha birçok etkinliğin gerçekleştiği geniş kapasiteli konferans salonu vardır. Işık, ses sistemi ve teknik donanıma sahip salon çok amaçlı kullanılmaktadır. Atölyelerde öğrenciler duygularının dışa vurumunu sağlayabilmekte, geniş perspektifli düşünme, kendilerini özgürce ifade edebilme becerisi oluşturabilmekte ve teknoloji tasarım, seramik ve el sanatları derslerini ve kulüp çalışmalarını yürütmektedirler. Okulda hafta sonu ekstra eğitim verilmekte olup yaz okulu uygulaması mevcuttur. Okul güvenlik kameraları ile gün boyu izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Güvenlik hizmeti Eubsa Turkey tarafından yapılmaktadır. Güvenlik elemanları, okulda bulunan öğrencilerin ve öğretmenlerin, gelen misafirlerin can ve mal güvenliğini sağlamakla görevlidir. 24 saat güvenlik hizmeti mevcuttur. Temizlik hizmeti kurum bünyesinde çalışan personeller tarafından sağlanmaktadır. Görev yerleri belirlenmiş kat görevlileri düzenli olarak temizlik hizmetini yerine getirmektedir. Okulda rehberlik ve servis hizmeti mevcuttur. Branş dersleri dışında İngilizce, futbol, voleybol, masa tenisi, basketbol, atletizm, ekoloji, drama,koro, el sanatları, okçuluk, tekvando, badminton,peyjaz, bisiklet, yazarlık ve müzik eğitimi verilmektedir. Okulda sosyal ve kişisel beceri gelişimine yönelik 32 farklı kulüp bulunmaktadır. Okulda personel ve öğrencilere yemek hizmeti kurumumun kendi mutfağında deneyimli personel tarafından hazırlanır. Yemek servisi ve sonrasındaki tüm hizmetler tecrübeli personeller tarafından gerçekleştirilir. Menüler, mevsim sebzelerine, öğrenci ihtiyaç, yaş ve gelişim düzeylerine göre seçmeli olarak hazırlanır ve okulun internet sayfasında aylık olarak yayınlanır. Servis hizmeti verilmekte olup öğrencilerin güvenli ve sorunsuz ulaşımları için servislerde serviscell kullanılmakta ve servis hostesleri görev yapmaktadır

Fiziksel İmkanlar

Yemekhane
Bilgisayar Laboratuvarı
Kapalı Spor Salonu
Futbol Sahası
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kantin
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
3D Odası

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Futbol
Masa Tenisi
Voleybol
Basketbol
Atletizm
Okçuluk
Jimnastik
Badminton

Sanatsal

Drama
Görsel Sanatlar
Ebru
Piyano
Koro
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Seramik Kulübü
Satranç
Müzik Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama

Yorumlar

 • i. i.

  çok iyi ve güzel bir okul. Bu arada yukarıda demiyor ama dini ve değerler eğitimi de var

 • S. K.

  bu çevrede kaliteli eğitim veren sayılı okullardan biri gösteriş peşinde değil kaliteli bir hizmet ve eğitim vermeyi hedefleyen bir okul. Okula olan güvenim sonsuz ve çocumda gördüm gelişim de güvenimi haksız çıkarmıyor.

 • F. T.

  Çocuğum bu okul gitmenin avantajını hem bu okulda okurken hem de mezun olduğunda yaşadı muhtemelen de hayatı boyunca yaşayacak. Ne iyi ettik de gönderdik diyorum. hem kaliteli bir eğitim hem güzel arkadaşlıklar kazandı.

 • E. T.

  Okulda güvenlik çok sıkı ve çocuklar hem okul içinde hem gezilerde hem servisteyken güvende bu da içimizi rahatlatıyor. Eğitim kalitesi bakımından çok iyi ezberci eğitimle alakası olmayan eğtim hayatı boyunca çocuklara fayda sağlayacak bir eğitim sistemleri var.

 • T. B.

  diğer kolejler kadar duyulmamış olsa da eğitimi ve sunduğu imkanlar bakımından dört dörtlük bir okul. Öğrencilerin iyi bir eğitim alması, sağlıklı, mutlu ve bilinçli bireyler olabilmesi için her türlü şeyi düşünmüşler. İşlerini severek ve iyi bir şekilde yapıyorlar okul ticarethaneye dönüşmemiş umarım bu şekilde devam ederler yollarına.

 • Veli

  okul içi etkinlikler cidden çocukların her türlü gelişimi ve dünyayı daha iyi anlamalarını sağlayan düşünülmüş güzel ve yerinde işler olmuş.

 • Veli

  Gelecek nesil çok iyi geliyor.

"Özel Acıbadem Acıbadem Okulları İlkokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Acıbadem Acıbadem Okulları İlkokulu İletişim Bilgileri

Acıbadem Mh. Çeçen Sk. No:48 Akasya Sitesi İçi, Üsküdar – İstanbul
0 216 706 6902
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum