fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bağcılar Özel İlkokullar

Bağcılar özel ilkokulları ilçenin nüfusunun oldukça kalabalık olması sebebiyle sayıca fazladır. Bu durum okul arayışında olan veliler için öğrencilerine en uygun okulu bulmayı zorlaştırmaktadır. Aileler seçeneklerin fazla olması sebebiyle inceleme aşamasında vakit kaybetmektedir. Okul.com.tr bu aşamada velilere birçok kolaylık sağlamaktadır. Bölgedeki özel okulları velilerin kriterlerine göre tek bir sayfa üzerinde listeleyerek vakit kazandırmaktadır. Okulların profillerinde bulunan detaylı görseller sayesinde okullar teker teker gezmeden incelenebilmektedir. Profillerde ayrıca okulun fiziksel imkanları, eğitimi verilen yabancı diller ve yapılan aktiviteler gibi bilgiler de bulunmaktadır. Okul.com.tr üzerinde okulların profillerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz.


İlkokul, öğrencilerin okula bakış açılarının oluştuğu dönem olarak görülmektedir. Bu dönemde alınan eğitim öğrencilerin tüm hayatını etkilemektedir. Bağcılar özel ilkokulları bu sebeple eğitim programlarını özenle oluşturmaktadır. Kurumlar eğitim kadrolarını da öğrencilere okulu sevdirecek ve sürekli destek olacak öğretmenlerden seçmektedir. Okulların öğrencilerle ve ailelerle kurdukları iletişim hakkında bilgi sahibi olmak için profillerindeki yorumları inceleyebilirsiniz. Bu yorumlar gerçek tecrübelere yansıttığından okulların detaylı bilgilerini öğrenmenizi sağlamaktadır. Yorumlar okulların öğrencileri, mezunları veya aileler tarafından yapılmaktadır. Siz de Okul.com.tr’ye üye olarak eğitimini deneyimlediğiniz okullara yorum yapabilirsiniz. Bu sayede okul arayışındaki velilerin sürecini kolaylaştırabilirsiniz.


Bağcılar özel ilkokulları genelde kolej bünyesinde hizmet vermektedir. Kolejler markalaşmış olmaları, başarılarını birçok kez kanıtlamış olmaları ve bütünleşik yapıları sebebiyle birçok veli tarafından bilinmektedir. Kolejler bu özellikleri sebebiyle de velilerin tercihi olmaktadır. Kolejler anaokulundan liseye kadar tüm kademelerde eğitim vermektedir. Bu sayede öğrenciler alıştıkları eğitim ortamında uzun yıllar boyunca devam edebilmektedir. Ayrıca eğitim ortamı aynı olduğundan herhangi bir alışma süreci geçirmelerine gerek kalmamaktadır. Böylece yaşanabilecek uyum problemleri oluşmadan önlenebilmektedir. Okul.com.tr üzerindeki kolejler sayfasından Bağcılar kolejlerinin detaylı bilgilerine, tanıtım yazılarına, eğitim verdikleri kampüse ve daha birçok bilgisine ulaşabilirsiniz. Böylece kolej bünyesindeki okulları tek tek gezmek zorunda kalmadan bilgi sahibi olabilirsiniz.


Bağcılar özel ilkokul fiyatları verdikleri eğitime, bağlı bulundukları koleje ve fiziksel imkanlarına göre farklılık göstermektedir. Bağcılar özel okullarının sayısı fazla olduğundan her bütçeye uygun okul bulmak kolaylaşmaktadır. Özel Bağcılar ilkokullarının fiyat aralığı 1200 TL ile 3000 TL arasında değişmektedir. Okulların ortalama fiyatlarını Okul.com.tr’ye üye olarak görüntüleyebilirsiniz. Üye olmanız durumunda Okul.com.tr üzerinde onaylanmış profilleri ile yer alan okulların üyelerimize özel sunduğu avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


Bağcılar özel ilkokulları küçük yaştaki öğrencilerin gelişimlerini çok yönlü olarak ele almaktadır. Bağcılar’daki özel ilkokullar öğrencilerinin öğrenmeye oldukça açık oldukları bu dönemde onların her anlamda donanımlı hale gelmesini amaçlamaktadır. Bu nedenle müfredatta bulunan derslerin yanı sıra yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Ayrıca sportif ve sanatsal faaliyetler düzenlenerek öğrencilerin çok yönlülükleri desteklenmektedir. Okullar fiziksel imkanları dahilinde sportif faaliyetler düzenleyerek öğrencilerin fiziksel gelişimlerini maksimuma çıkarmayı amaçlamaktadır. Özel Bağcılar ilkokulları ek olarak gerçekleştirdiği sanatsal aktivitelerle öğrencilerinin entelektüel birikime sahip bireyler olmasını sağlamaktadır.


Okulları tek tek incelemeye, özel okul fiyatlarını ve kurumların imkanlarını özel olarak karşılaştırmaya vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin belirlediğiniz kriterlere uygun 5 adet okulu listelemektedir. Böylece hiç vakit kaybetmeden okul arayışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımızla kolayca iletişime geçerek sizin için en uygun okulu bulabilirsiniz.

12 okul bulundu.
Özel Hazar Koleji İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / Barbaros Mah.
Özel Hazar Koleji İlkokulu verified

Çocuğum bu okulda okuyor okumayı-yazmayı çok çabuk ve severek öğrendi. hocalarının tutumu, sosyal,sanatsal dersleri olsu...

Özel Bağcılar Key Koleji İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / Merkez Mah.
Özel Bağcılar Key Koleji İlkokulu verified

Bağcılarda güvenilir ve tarafsız eğitim veren kurum bulmak çok zor iken key kolejiyle tanıştım çocuğum anaokulu itibariy...

Özel Güneşli Bil Okulları İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Bil Okulları İlkokulu verified

Eğitim düzeyi süper. aile gibi bir okul. fiyatıda koleje göre süper

Özel Güneşli Birikim Hayat İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Birikim Hayat İlkokulu verified

Özel Güneşli Birikim Hayat İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:30 - 17:30

Diğer Okullar

Özel Güneşli Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Güneşli Okyanus Koleji İlkokulu

Kaliteli okul. ücretleri de digerleri gibi el yakmıyor.

Özel Güneşli Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / Güneşli Mah.
Özel Güneşli Final Okulları İlkokulu

Çocuklarınız için ukalalıktan, aşırılıktan uzak bir sistemleri var. ama eğitimleri ne derecede iyi onu sene sonunda göre...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:10
Özel Güneşli Sınav İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Güneşli Sınav İlkokulu

Öğrencim ortaokuldan başlattım şimdi aynı okulun lisesinde devam ediyor çocuğum. oldukça ailece memnunuz hem akademik de...

Özel İlmek Koleji İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / İnönü Mah.
Özel İlmek Koleji İlkokulu

Özel İlmek Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:20
Özel Kazanım Okulları İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / 100. Yıl Mah.
Özel Kazanım Okulları İlkokulu

Özel Kazanım Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Basın Ekspres Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / 15 Temmuz Mah.
Özel Basın Ekspres Final Okulları İlkokulu

Özel Basın Ekspres Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
Özel Bağcılar Safir Koleji İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / Demirkapı Mah.
Özel Bağcılar Safir Koleji İlkokulu

Özel Bağcılar Safir Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Güneşli Cemre Okulları İlkokulu Özel Okul
Bağcılar / Bağlar Mah.
Özel Güneşli Cemre Okulları İlkokulu

Özel Güneşli Cemre Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Bağcılar Özel İlkokullar

Bağcılar İstanbul'da bulunan özel ilkokullar hakkında detaylı bilgilere, veli yorumlarına, senelik ücretlere, çalışma saatlerine ve fotoğraf galerilerine ulaşabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum