fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Avcılar Özel İlkokulları

Avcılar özel ilkokulları, öğrencilerin kaliteli bir öğrenim hayatı geçirebilmesi adına faaliyetlerini sürdürmektedir. Eğitimde öğrencilerin ihtiyaçlarını gidermek adına uygun eğitim modelleri oluşturulmaktadır. Bölgede yer alan özel okullar, öğrencilerin kaliteli bir öğrenim hayatı yaşayabilmesi adına öğrenci merkezli çalışmalar sürdürmektedir. Avcılar özel ilkokulları, temel sayılabilecek ilkokul döneminde öğrencilerin ayrıcalıklı bir öğrenim görmesi adına öğrenci odaklı eğitim faaliyetleri oluşturmaktadır. Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel yetkinliklere sahip bireyler olabilmesi adına programlar özenle hazırlanmaktadır. Branşlarında güçlü öğretmenler, öğrencilerin bir sonraki eğitim seviyesine donanımlı biçimde geçebilmesi adına çalışmalarını devam ettirmektedir. Bölgedeki özel okullar, her öğrencinin bireysel farklılıklarını gözeterek tek düze eğitimden uzak bir anlayışla eğitim vermektedir.


Avcılar özel ilkokulları, akademik eğitim öğretimin başladığı ilkokul seviyesinde etkili eğitim faaliyetler sürdürebilmek adına yenilikçi yaklaşımlarla hizmet vermektedir. Öğrencilerin akademik hayatlarındaki başarılarını etkilediği ölçüde, öğrenciler için uygun ortam ve koşulların oluşturulup onların bilişsel, fiziksel, sanatsal, sportif ve sosyal becerilerinin desteklenmesi ve gelişmesinde de çok önemlidir. İstanbul Avcılar özel ilkokulları da bu gerekliliğin farkında olarak, özgüvenli, başarılı, sosyal, donanımlı, dil becerisi gelişmiş bireyleri sonraki eğitim dönemine hazırlamaktadır. Özel okullar, 21. yüzyılın tüm gereksinimlerine cevap verebilen aydın, bilimsel bilgiye önem veren nesiller yetiştirmek istemektedir.


Avcılar özel ilkokulları genellikle kolej yapısında hizmet sağlamaktadır. Kolejde eğitim öğretime başlamanın sunduğu bir çok avantajı da öğrencilerine sunmaktadır. Bölgedeki veliler tarafından sıklıkla tercih edilen kolejler, öğrencilerin bütünleşik bir düzen içerisinde eğitim almasını desteklemektedir. Özel okullar; bahçe ve spor kompleksi olanakları, hafta sonu ve yaz okulu etkinlikleri gibi MEB’e bağlı müfredat dışındaki eğitim ve aktivitelerini de eğitim anlayışlarına entegre ederek öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Aynı zamanda özel okullar, çağın ihtiyaçlarından birisi olan yabancı dil eğitimleri konusunda da etkili eğitim içerikleri oluşturmaktadır. Bölgedeki tüm kurumlar İngilizce dil eğitimleri sunarken bazı kurumlar da ikinci yabancı dil seçeneğini de seçmeli olarak sunmaktadır.


Avcılar özel ilkokulları hakkında merak edilen tüm bilgilere Okul.com.tr'den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin en büyük eğitim platformu olan Okul.com.tr bölgedeki tüm özel okulları tek bir platform üzerinde bir araya getirmektedir. Bölgedeki kurumları tek tek gezmeden tüm kurumlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kurumların eğitim anlayışlarından fiziki olanaklarına kadar pek çok detayı bulabileceğiniz listeleme sayfalarını inceleyin. Aynı zamanda Avcılar özel ilkokulları listesi üzerindeki filtrelemeleri kullanarak kriterlerinize uygun kurum ya da kurumları görüntüleyebilir, iletişime geçmek üzere form doldurabilir ya da arayabilirsiniz. Avcılar bölgesinde yer alan ilkokulların konum, adres, iletişim bilgisi, dil eğitimi, okulun fiziksel özellikleri ve kulüp olanakları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca her ilkokul profilinde bulunan fotoğraf galerisi ve veli yorumlarını da inceleyerek ayrıntılı bilgi sahibi olup size en uygun okulu seçebilirsiniz.


Okul.com.tr’nin size sunduğu filtreleme imkanıyla sizin için uygun filtreleri kullanıp, Avcılar özel ilkokul fiyatlarını karşılaştırarak bulabilirsiniz. Okul fiyatları farklılık göstermekte olup, ilkokul sayfalarındaki iletişim adreslerinden okullarla iletişime hemen geçip gerekli fiyat bilgisini alabilirsiniz. Özel okulların eğitim bedelleri kurumların öğrencilere sunduğu eğitim imkanları doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Bölgedeki kurumların fiyatlarını Okul.com.tr'ye üye olarak görüntüleyebilir, Okul.com.tr'ye özel indirimlerden ve erken kayıt avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda özel eğitim platformunun hizmete sunduğu ücretsiz eğitim danışmanlarından destek alarak okul önerilerinde bulunmalarını isteyebilirsiniz. Aklınızdaki bütün sorulara cevap bulmak ve Avcılar özel ilkokulları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için listeleme sayfasına göz atın.


12 okul bulundu.
Özel Amerikan Kültür Koleji İlkokulu Özel Okul
Beylikdüzü / Kavaklı Mah.
Özel Amerikan Kültür Koleji İlkokulu verified

Dil eğitimi konusunda kendini tartışmaya bile gerek yok. sırf bu yüzden tercih ettik ve diğer ders hocalarından ve eğiti...

Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu Özel Okul
Avcılar / Merkez Mah.
Özel Avcılar Simya Koleji İlkokulu verified

İlk zamanlar çok tereddüt etmiştim acaba diye. kızım ikiye geçti ve dördüncü sınıf sonuna kadar kayıt yaptırdım. alakala...

Diğer Okullar

Özel Haseki Koleji İlkokulu Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Haseki Koleji İlkokulu

Öğretmen ve yöneticileri çok ilgili ve bilgili. çocuğunuzun hayata hazırlanması için en doğru seçim. tavsiye ederim.

Özel İhlas Koleji Bizimevler 4 İlkokulu Özel Okul
Avcılar / Tahtakale Mah.
Özel İhlas Koleji Bizimevler 4 İlkokulu

Çocuğumun iyi bir eğitim alması için bu okula gönderdim imkanları çok iyi. öğretmenler alanında uzman ve tecrübeli ayrıc...

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00
Özel Avcılar Oğuzkaan Koleji İlkokulu Özel Okul
Avcılar / Merkez Mah.
Özel Avcılar Oğuzkaan Koleji İlkokulu

Okulun imkanlarından çok memnunuz ders çeşitliliği ve öğrenci kulüpleri oldukça iyi öğretmen seçiminde daha dikkatli ols...

Özel FMV Işık Okulları Ispartakule İlkokulu Özel Okul
Avcılar / Tahtakale Mah.
Özel FMV Işık Okulları Ispartakule İlkokulu

Köklü bir eğitim yapısı olduğunu her yönüyle belli ediyor fmv mektepleri.

Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Avcılar Okyanus Koleji İlkokulu

Samimi ve tecrübeli bir personele sahip, kaliteli bir okul.

Özel Ispartakule Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Avcılar / Tahtakale Mah.
Özel Ispartakule Final Okulları İlkokulu

Özel Ispartakule Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Avcılar Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Avcılar Final Okulları İlkokulu

Özel Avcılar Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:45 - 17:30
Özel Nilgün Eroğlu İlkokulu Özel Okul
Avcılar / Cihangir Mah.
Özel Nilgün Eroğlu İlkokulu

Özel Nilgün Eroğlu İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İhlas Koleji Bizimevler 6 İlkokulu Özel Okul
Avcılar / Tahtakale Mah.
Özel İhlas Koleji Bizimevler 6 İlkokulu

Özel İhlas Koleji Bizimevler 6 İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00

İstanbul Avcılar Özel İlkokulları

İstanbul Avcılar'daki özel ilkokullar ve kolejlerin detaylı iletişim bilgilerine, ebeveyn yorumlarına, senelik ücretlerine, fotoğraf galerilerine ve branş derslerine ulaşarak, en ideal okulu keşfedebilirsiniz.

Avcılar Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum