fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Başakşehir Özel İlkokulları

Başakşehir özel ilkokulları ilçenin oldukça kalabalık ve gelişmiş olması sebebiyle fazladır. Kurumlar eğitime olan ihtiyacı karşılayabilmek adına kendilerini sürekli geliştirmekte ve eğitimlerini çeşitlendirmektedir. Seçeneklerin bu denli fazla olması okul arayışında olan veliler için hem avantaj hem de dezavantaj olmaktadır. Aileler çocuklarına uygun okul seçerken birçok seçeneği değerlendirebilirken bir yandan da bütün okulları tek tek gezmek zorunda kalmaktadır. Okul.com.tr bu zaman kaybının önüne geçmek adına özel Başakşehir ilkokullarını tek bir sayfa üzerinde listelemektedir. Bu sayede veliler okulların profillerinde bulunan görselleri incelemekte ve detaylı bilgileri görüntülemektedir.


İlkokul, öğrencilerin düzenli derslerle tanıştığı ve okulla ilgili sorumluluklarının oluştuğu bir dönemdir. Ayrıca bu dönem öğrencilerin akademiye attığı ilk adım olduğundan oldukça önemlidir. Başakşehir özel ilkokulları eğitim programlarını bu önemi göz önüne alarak oluşturmaktadır. Kurumlar öğrencilerin akademik temellerinin sağlam atılması adına eğitimci kadrosunu ve eğitim ortamını özenle oluşturmaktadır. Okulların profillerini inceleyerek verdikleri eğitimin kalitesi hakkında fikir sahibi olunabilmektedir. Bunlara ek olarak okul profillerinde bulunan yorumlar da oldukça yararlı olmaktadır. Bu yorumlar okulun eğitimini deneyimlemiş gerçek veli, öğrenci, mezun veya eğitimciler tarafından yapılmaktadır. Yorumlar bu sebeplerle okulun imkanları, eğitim anlayışı ve okulun velilerle kurduğu iletişim hakkında zengin bilgilere sahiptir. Siz de eğitimini tecrübe ettiğiniz okullara yorum yaparak okul arayışındaki velilere yardımcı olabilirsiniz. Okul profillerine yorum yapabilmek için Okul.com.tr’ye üye olmanız gerekmektedir.


Öğrencilerin okulla ve yeni bir otorite olan öğretmenle tanıştıkları bu dönemde okulların rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisleri büyük önem taşımaktadır. Küçük yaştaki öğrencilerin okula alışma ve ebeveynlerinden ayrılma gibi süreçleri zorlu geçebilmektedir. Bu durumlarda okulların psiklolojik danışmanlık ve rehberlik servisleri devreye girmektedir. Bu servisler öğrencilerle ve aileler ile düzenli olarak gerçekleştirdiği görüşmelerle bu sürecin yönetimine destekte bulunmaktadır. Yürütülen bu çalışmalarla öğrencilerin eğitim sürecinde aldığı faydanın maksimuma ulaşması amaçlanmaktadır. Okul.com.tr’nin filtreleme özelliğini kullanarak rehberlik ve psikolojik danışmanlık servisi bulunan Başakşehir özel ilkokullarını görüntüleyebilirsiniz. Bu okulları tek bir sayfa üzerinde listeleyerek size uygun okullardan bilgi almak için hızlıca iletişime geçebilirsiniz.


Başakşehir özel ilkokulları genellikle kolej bünyesinde eğitim vermektedir. Bu okulların eğitime bakış açıları, öğrencilere sundukları imkanlar ve yabancı dil eğitimleri velilerin beğenisini toplamaktadır. Ayrıca kolejler daha önce başarılarını defalarca kez kanıtlamış ve markalaşmış olduklarından da veliler tarafından tercih edilmektedir. Bunlara ek olarak kolejler anaokulundan liseye kadar tüm kademelerde eğitim vermektedir. Bu da velilerin öğrencileri için kolejleri seçmesinde etkili olmaktadır. Öğrenciler alıştıkları eğitim ortamından kopmak zorunda kalmadan öğrenimlerine devam edebilmektedir. Başakşehir’deki kolejlerin fiyatları bağlı bulundukları koleje, sunulan imkanlara ve verilen yabancı dil eğitimlerine göre farklılık göstermektedir. Kolejler hakkında ayrıntılı bilgiyi Okul.com.tr üzerindeki kolejler sayfasını inceleyerek edinebilirsiniz.


Başakşehir özel ilkokul fiyatları bölgede oldukça fazla okul bulunması sebebiyle farklılık göstermektedir. Fiyat aralığının hayli geniş olması her bütçeye uygun okul bulunmasına imkan tanımaktadır. Okul.com.tr’nin filtreleme seçeneğini kullanarak bütçenize uygun okulları listeleyebilirsiniz. Okulların ortalama fiyat bilgilerini görüntülemek için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmanız halinde Okul.com.tr üzerinde onaylanmış profilleri ile bulunan okulların üyelere özel avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz.


Okulları teker teker incelemek için gereken vakti bulamıyorsanız ücretsiz eğitim danışmanlarımızın sunduğu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz eğitim danışmanlarımız sizin belirlediğiniz kriterlere uygun 5 adet okulu sizin için listelemekte ve direkt olarak iletişime geçmenizi sağlamaktadır.

24 okul bulundu.
Özel Esenkent Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Esenkent Final Okulları İlkokulu verified

Merhabalar,kızımın final okulları kültürü ve disiplini yaşaması için 5. sınıf itibariyle bu okula başlattık. bugün geld...

Özel Bahçeşehir TAC Koleji İlkokulu Vip Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir TAC Koleji İlkokulu Vip verified

Bölgedeki bir çok okulu gezen bi anne olarak farkı hemen hissediyorsunuz. çocuğunuzun mutluluğunu önemseyen kaliteli bi...

Diğer Okullar

Özel Bahçeşehir Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Doğa Koleji İlkokulu

Sosyal olarak nitelikli ve dışa açık çocuklar yetiştiren bir kurum olduğu için kaydımızı yaptırdık. üretkenlik ve girişi...

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 16:15
Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Vizyon Koleji İlkokulu

Adı üstünde, öğrencilerine belli bir vizyonu vermeyi hedef edinmiş belki de ülkemizde teknolojiden en çok faydalanan oku...

 • Okul Saatleri:
  08:20 - 16:30
Özel Başakşehir Doğa Koleji İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / İkitelli Osb Mah.
Özel Başakşehir Doğa Koleji İlkokulu

Akademik ve sosyal açıdan çok iyi, sürekli okul tarafından bilgilendirilmek ise en önemli. başarılı bir kurum.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:00
Özel MEF Okulları Bahçeşehir İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel MEF Okulları Bahçeşehir İlkokulu

Mef farkı her yerde kendini belli ediyor. yabancı dili olsun, sosyal etkinlikleri olsun çok başarılılar eğitim alanında....

Özel Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir İlkokulu

Çocuklarımızı asosyal yetiştirmiyorlar. eğlendirerek eğitiyorlar.

 • Okul Saatleri:
  08:15 - 16:20
Özel Başakşehir Çınar Koleji İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Başakşehir Çınar Koleji İlkokulu

Seminer için gelmiştim okula ve fiziki yapısını çok beğenmiştim. yönetim de çok ilgili. oğlum bu okula yazdırmaya karar...

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Bahçeşehir Vega Okulları İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Vega Okulları İlkokulu

Okulumuzdan çok memnunum. öğretmen kadrosu çok tecrübeli. özellikle yabancı dil eğitiminden memnunuz. kızıma akademik ol...

Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları İlkokulu

Özel Bahçeşehir Cihangir Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Petek Koleji İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Başakşehir Mah.
Özel Başakşehir Petek Koleji İlkokulu

Çocukların derslerinin yanında gönüllerince enerjilerini atabilecekleri doğa ile iç içe hayvanlarla ve bitkilerle birlik...

Özel Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Neslin Değişen Sesi Okulları İlkokulu

Çocukların zihinsel ve kişisel gelişimi için büyük çaba harcıyorlar ve karşılığını da alıyorlar.

Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Bilfen Koleji İlkokulu

Olanakları oldukça fazla olan bi okul. fiziki şartları da yerinde.

Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları İlkokulu

Özel Başakşehir 5. Etap Yenidoğu Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:30
Özel Başakşehir Tarhan Koleji İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Ziya Gökalp Mah.
Özel Başakşehir Tarhan Koleji İlkokulu

Özel Başakşehir Tarhan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:30 - 16:30
Özel Başakşehir Okyanus Koleji İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Başakşehir Okyanus Koleji İlkokulu

Özel Başakşehir Okyanus Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Başakşehir Mah.
Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) İlkokulu

Özel İstanbul Akademik Sistem Okulları (IAS) İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:50 - 15:50
Özel Bahçeşehir Yenidoğu Okulları İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Yenidoğu Okulları İlkokulu

Özel Bahçeşehir Yenidoğu Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 1. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu

Özel Bahçeşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Alnoor International School İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Alnoor International School İlkokulu

Özel Alnoor International School İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Kayabaşı Mah.
Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu

Özel Başakşehir Oğuzkaan Koleji İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:00
Özel Başakşehir Final Okulları İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir Final Okulları İlkokulu

Özel Başakşehir Final Okulları İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Bahçeşehir BISI National İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / Bahçeşehir 2. Kısım Mah.
Özel Bahçeşehir BISI National İlkokulu

Özel Bahçeşehir BISI National İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  09:15 - 15:45
Özel Andalus Model School İlkokulu Özel Okul
Başakşehir / İkitelli Osb Mah.
Özel Andalus Model School İlkokulu

Özel Andalus Model School İlkokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00

İstanbul Başakşehir Özel İlkokulları

Başakşehir İstanbul'da bulunan özel ilkokullar ve kolejler hakkında detaylı bilgilere, fotoğraf galerilerine, senelik ücretlere ve ebeveyn yorumlarına hemen ulaşabilirsiniz.

Başakşehir Özel İlkokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum